320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall, vargake!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korvpall, vargake!!!

    No on jama...
    Korvpalli toetataxe ja toetataxe, kuid jalgpalli, mitte ning kogu krediiti saab korvpall nt. hyydes"Võitle Eesti,Võitle!"on nad ahvinud ja siis arvataxe veel et see nende leiutatud on...
    Pidevalt nad koguaeg nad ahvivad meid...
    Põhimõtteliselt alustasin kirja selletõttu, et nägin kuidas eile vist(mälukad )enne väljaminekut korvpalli alguses jäi kaamera ette mingi muff, kes Eesti jalgpalli salli ümber pea kandis, sõi pähkleid ja irvas...isiku vastu mul pole midagi, kuid kurat küll Salli Au nad ei tohi varastada!

    Arvan,et tulex paar "õppetundi "anda!
    (seekord ma jälle ei tea mis ma segast kokku klopsisin aga mõte jääb samax)

    #2
    Sead sellised kuigi nad karjusid juba Türgis meie hüüdlauseid.Tegelikult on see kena .Et korvpallifännidel pole oma salli ja nad laenavad meil.Ning et neil pole ajugeeniusi ja kasutavad meie laule.See tähendab MEIE oleme Kõige Suure Algus.Vajaolex et Erki Noole Fännid hakkaks laulma "Väike notsut".Ja laulupeorongkäigu ees oleks meie lipud.Kahju et meie tähtsust ei taipa Politsei.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by kojamees

      Neil pole ajugeeniusi ja kasutavad meie laule.See tähendab MEIE oleme Kõige Suure Algus.
      Ja siis veel ise räägivad, et meie mängime peaga palli
      Ülbed nagamannid,Jalgpalllist juba lauldaxe parem kui sex
      Aga korvpalli higikollidel pole laulugi pühendatud
      Kui mingi uus asi/idee, mis kindlalt läbi lööks tuleb siis tuleb see korralikult ära patendeerida:nemad ju ei uuri kas see on lubatud ning siis üks korralik summa välja petta...s.t. nõuda(see siis ju ametlik)

      Kommentaar


        #4
        Pigem me oeame uhked olema ja pole mõtet oodata nendepoolset tänu.Tänu suurele Vennale(meile) saavad nad oma repertuaari värskendada???Hiljem kui nad taipavad kui mannetud nad on orienteeruvad nad jalgpallile ümber.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          vaateid teemale

          niih! eks seda teemat ole ikka ja jälle puudutet' ja ma isegi olen mitu korda tigedaks saanud tegelaste peale, kes kasutavad meie särke ja salle, hyyavad meie hyydlauseid ja laule ning siis veel mölisevad kah!!!

          kuid...

          ... indrek ytles ykskord jutukas teema kohta hääästi ilusti... kossufännid on nigu meie nooremad vennad, keda tuleb poputada, kes kannavad vanema venna riideid ning rebivad vanema venna kilde , yhes6naga vajavad aega arenemiseks...

          kui ma kysisin, et miks kuradi pärast nad siis selle k6ige peale veel meie pihta mölisevad, kui nad meid niigi ekspluateerivad (et v6iks pigem tänulikud olla v6i nii...), oli vastus yks:

          PUBERTEET

          njah, laskem kossufännidel see raske aeg yle elada ja ehk varsti ei vaja nad enam abi... ehk mingil ajal l6petatakse ka k6rgemalpool see haiglane s6da kossu ja jalka vahel... krt, kui k6rged asjapulgad endid upitavad teist ala maha tehes, on asi vale... ja seni ei saa ka kossu ja jalka fännide vahel NORMAALSEID suhteid olla... paraku...

          pRmt!

          aiFo. hoiab eestile täna valgevene vastu pöialt.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            Kas olete kindel, et hüüdlause "Võitle Eesti ,võitle!", on jalkafännide väljamõeldud. Olen seda omast arust kuulnud juba enne 90-ndaid. Võin ka eksida.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              #7
              Tänane mäng oli super, käisin ise kohal ja ei pidanud pettuma. 28 punnine võit räägib iseenda eest.

              Teema juurde tulles, siis kohe kuidagi ei suutnud laulda kaasa "Võitle, Eesti, võitle!", see tundus jalgpalli reetmisena. Ja ei laulnudki. Törtsutasin siis oma pasunat Sallimehi oli näha ka täna, aga las kannavad, jalkafännid ja kossufännid võivad ju olla ka ühes isikus. Näiteks mina fännan mõlemat ala täiel rinnal, kuigi jalgpallialased kordaminekud lähevad rohkem hinge.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #8


                Eile ei olnud kordagi kuulda hüüdu "võitle Eesti, võitle", kuigi pead ei saa anda , kuna selle lärmi seest polnud suurt midagi kuulda. Ja minu teada hüüti see lause välja juba "laulva revolutsiooni" aegu.

                Kommentaar


                  #9
                  tegelikult pole ju talvel tõesti sittagi teha ja vahin samuti kossu kuigi telekast. aga isegi hallis olles ei suudaks küll meie hüüdlauseid karjuda.
                  meil on ikka niiöelda patent kõigele sellisele. kõik ju teavad ,et sallid on meie omad ja las siis kannavad ega keelata saa aga vutikoondise särgi kandmine on küll minu meelest väär. arvan et need sallikandjad on suvel jälle statal meie pundis ,nii on elu näidanud.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by ROOTSI KUNN

                    arvan et need sallikandjad on suvel jälle statal meie pundis ,nii on elu näidanud
                    Siis enamus on ju vännid...

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Ertai

                      Siis enamus on ju vännid...
                      Jälle hakkab pihta... Mina olen kõvem toetaja kui sina! Mis vahet seal on, kui kaua sa meeskonda toetanud oled või sellel, et sa oled 24/7 jalgpallile pühendunud. Maailmas on ka teisi asju ja see ei tee neid inimesi veel halvemaks.
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Rainman

                        Orginally posted by Ertai

                        Siis enamus on ju vännid...
                        Jälle hakkab pihta... Mina olen kõvem toetaja kui sina! Mis vahet seal on, kui kaua sa meeskonda toetanud oled või sellel, et sa oled 24/7 jalgpallile pühendunud. Maailmas on ka teisi asju ja see ei tee neid inimesi veel halvemaks.
                        See oli rohkem kui küsimus...
                        pealegi mul on palju-palju asju millega tegelen...

                        Kommentaar


                          #13
                          Pole mõtet kahte spordiala vägisi vastandada.

                          Kui keegi karjub kossuvõistlusel:"Võitle, Eesti, võitle!", siis see ei ole ju veel maailma lõpp. Pealegi, ega seda seal eriti ei hüütagi, põhi hüüdlause on "Eesti!" (ja kolm käteplaksu).

                          See on küll imelik, et jalgpallikujutisega sallid korvpallisaalis on, aga eks see on kandjate enda asi (selle eest osaliselt muidugi suured tänud ka Sportlandile, kuigi seda ei saa neile otseselt pahaks panna. Nad on ju ainult kaubandusettevõte, kelle ainus eesmärk oli ju sallid maha müüa).

                          Korvpalli ja jalgpalli vastasseisust veel nii palju, et Eesti madalamates liigades on ikka väga palju mehi, kes talvel kossu mängivad ja suvel vutti taovad.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X