320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool - Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool - Barcelona

    El magnifico!!!!!!
    Barca rocked my world!!!Väga hea mäng iseenesest ja kes teab, kui owen oleks teise poolaja algul oma võimaluse ära kasutanud oleks kõik võinud lõppeda teisiti
    Aga jah, üks barca kindlasti viimaseaja parimaid esitusi, viimased 10 minutit hoiti palli niiviisi et punased seda vaid paaril korral puudutada said, võit päeva lõpuks igati vääritud, ja mis kõige parem, Overmars avas ka CL-s väravaarve
    Kui barca suudaks pooli vastu ka kodus 3 punkti võtta oleksid nad ju põhimõtteliselt pooleldi veerandfinaalides juba.
    Tänasest Arsenali jõuproovist Riazoril oootaks samuti positiivset tulemust

    #2
    Küll Liverpool kogub end

    Kommentaar


      #3
      Super! Lõpuks näitasid mängu, mida olen ammu oodanud, kui nii jätkub, siis vist ei ole kahtlust, kes meistriks tuleb.
      Jalgpallihaigla liige

      Kommentaar


        #4
        Mul pisar üldiselt voolama ei hakka kui Liverpool sellisele sümpaatsele klubile nagu Barcelona kaotab. Kuigi viik oleks kõige parem olnud. Liverpool mängis hästi mängu alguse ja teise poolaja esimese poole. Barca oli lihstalt parem midagi teha poolnud ja peakski olema selliste mängijatega mängides - au belglasele! Kluivert lõi väga hea värava, olles täpselt onside'is, kuigi ROchembacki värav oli imeilus. See, et Owen tühjast väravast mööda lõi oli lihtsalt üks loomulik eksimus mis igal palluril vahest üle tuleb elada.
        Pool on juba kord selline, et nad alal ei anna, võttes kaotusest tublisti õppust sõidetakse Roomasse ja võdetakse! loodetavasti...
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          L'pool sattus 1. kaotusega kodus kohe väga viletsasse seisu, aga kui teiste vastastega kokkuvõttes plussi jäädakse on ikka veel śansse.
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #6
            Tõesti kahju et Liverpool kaotas. Kahjuks ma mängu ei näind, aga loodan et mitte haledat kaotust ei tulnud neil kannatada.
            Olen kindel et järgmine mats Barcaga on juba kindlalt parem ja POOL teeb kasvõi viigigi.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by yeg

              Mul pisar üldiselt voolama ei hakka kui Liverpool sellisele sümpaatsele klubile nagu Barcelona kaotab. Kuigi viik oleks kõige parem olnud. Liverpool mängis hästi mängu alguse ja teise poolaja esimese poole. Barca oli lihstalt parem midagi teha poolnud ja peakski olema selliste mängijatega mängides - au belglasele! Kluivert lõi väga hea värava, olles täpselt onside'is, kuigi ROchembacki värav oli imeilus. See, et Owen tühjast väravast mööda lõi oli lihtsalt üks loomulik eksimus mis igal palluril vahest üle tuleb elada.
              Pool on juba kord selline, et nad alal ei anna, võttes kaotusest tublisti õppust sõidetakse Roomasse ja võdetakse! loodetavasti...
              Mis belglasest jutt k2ib?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Jaan

                Orginally posted by yeg

                Mul pisar üldiselt voolama ei hakka kui Liverpool sellisele sümpaatsele klubile nagu Barcelona kaotab. Kuigi viik oleks kõige parem olnud. Liverpool mängis hästi mängu alguse ja teise poolaja esimese poole. Barca oli lihstalt parem midagi teha poolnud ja peakski olema selliste mängijatega mängides - au belglasele! Kluivert lõi väga hea värava, olles täpselt onside'is, kuigi ROchembacki värav oli imeilus. See, et Owen tühjast väravast mööda lõi oli lihtsalt üks loomulik eksimus mis igal palluril vahest üle tuleb elada.
                Pool on juba kord selline, et nad alal ei anna, võttes kaotusest tublisti õppust sõidetakse Roomasse ja võdetakse! loodetavasti...
                Mis belglasest jutt k2ib?
                Barca treenerist - Jacques Rexch... midagi sellist
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Barca treener on ju Carlos Rexach. Katalaan! (v6i on 6igem vorm kataloonlane, ma t2pselt ei tea)
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Jaan

                    Barca treener on ju Carlos Rexach. Katalaan! (v6i on 6igem vorm kataloonlane, ma t2pselt ei tea)
                    Jah, see on see, kui Mardisalut kuulad...
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar

                    Working...
                    X