320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna Sügisjooks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna Sügisjooks

    Nii nagu eelmisel aastal, nii ka sel aastal toimumas on Tallinna Sügisjooks 2006. Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes. Küll aga on hea võimalus kontrollida ennast ja võrrelda arengut oma eelmise aasta tulemusega.

    Täpsemat infot leiab siit võistluse kohta.

    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    #2
    Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

    Algselt postitas Wuppi
    Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes.
    Miks ma saan hea ja tasuta võimaluse minna soome eestikoondise mängule, kui see seal ei toimu? Ja kus siis koondise mäng toimub?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

      Algselt postitas fitti


      Algselt postitas Wuppi
      Eelmisel aastal promoti seda, sel eesmärgil, et oleks hea ja tasuta võimalus sõita soome eestikoondise mängule. Selgi korral on se võimalus olemas, väikse erandiga, koondise mängu ei toimu soomes.
      Miks ma saan hea ja tasuta võimaluse minna soome eestikoondise mängule, kui see seal ei toimu? Ja kus siis koondise mäng toimub?
      Said aru küll, sul on võimalus minna soome, kuid seda ilma oma rahvuskoondiseta ja seda kõike omal vabalt valitud ajal. Sry. kui lause ehitus tiba lonkab.
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

        ma eelmine aasta käisin, 10 km jooksin........668 vist olin. See aasta lähen poolmaratonile:P .Igati äge üritus.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

          Homme ilusti kohal(loodame :P) 10km peale siis .

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

            Algselt postitas Devil


            Homme ilusti kohal(loodame :P) 10km peale siis .
            kuidas läks sul?
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

              Mina parandasin 5 minuti ja 32 sekiga möödund aasta tulemust, ehk siis 54:20 ja netoajaks 53:24
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

                poolmaratonis 298. koht ajaga 1:45:26........sitaks läbi võttis ikka rsk. Aga rahul olen igaljuhul.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Tallinna Sügisjooks\'

                  Ise parandasin oma eelmise aasta aega mingi 20 sekundiga vms.
                  Selle aasta 10km ajaks tuli siis 45:30 ja oma klassis tähendas see 73ndat kohta.

                  Järgmine aasta vast jälle. 2007 aastal peaks antud üritus toimuma juba kusagil kesklinnas, mitte enam Rocca al Mare kandis.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Homme hakkan ka ametlikult rahvasaportlaseks ja lähen jooksma. Viimased kuu aega olen nädalas korra jooksmas käinud ja asi on natukene paranenud. Eesmärk oleks hoome saada tunni sisse, aga kuulates vanade kalade juttu, siis läheb pärs kaua aega ennem kui jooksma saad hakata. Eriti, kui tagantotsast, nagu mina, alustada (stardinumber neljatuhande lõpus).

                    Kommentaar


                      #11
                      Jess! Esimene!

                      Kommentaar


                        #12
                        Üllatavalt hästi jooksin. Ise kartsin, et kuskil 1 tund ja 10 minti tuleb aeg, aga tuli hoopis mingi 54 minutit. Alguses panin liiga kõrge tempo peale ja vanalinnast alates oli siuke tunne, et sure ära ja kõik jooksid must mööda. Aga õnneks ei läinudki väga halvasti . Tulemus on minuaravates väga hea ja tahaks järgmine aasta kah minna. Võiks aja alla 50 minuti saada

                        Kommentaar


                          #13
                          0:45:18 ja 452

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Üllatavalt hästi jooksin. Ise kartsin, et kuskil 1 tund ja 10 minti tuleb aeg, aga tuli hoopis mingi 54 minutit. Alguses panin liiga kõrge tempo peale ja vanalinnast alates oli siuke tunne, et sure ära ja kõik jooksid must mööda. Aga õnneks ei läinudki väga halvasti . Tulemus on minuaravates väga hea ja tahaks järgmine aasta kah minna. Võiks aja alla 50 minuti saada
                            Isegi minusugune vanake on kiiremini jooksnud kui sina
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Käisin esimest korda elus, ja väga meeldis. Aeg oli suht kesine 56 minutit aga jalad hakkasid rämedalt valutama seal asfaldipeal tatsamisest ja millegipärast lõpus pistis ka ja ei saanudki eriti tempot tõsta.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X