320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

.: Hummel :. Kes ees, see mees!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    .: Hummel :. Kes ees, see mees!

    Nonii, poisid tutvuge, ehk leiate omale midagi vajalikku


    ONLINE KATALOOG: http://viewer.zmags.com/publication/c804c52a
    Infot nii kauba kui hindade kohta saate Toomas Kallastelt, 56 454 550 või toomas.kallaste@hummel.ee

    See'ya
    Last edited by Refieus; 23.07.09, 14:00. Põhjus: Aeg liigub edasi.

    #2
    Väga bro

    Kommentaar


      #3
      Vabaaeg [ OSALINE ] - http://fashion.hummel.ee/

      Kampaania kestab siis märtsi kuu lõpuni.

      See'ya

      Kommentaar


        #4
        kas oleks võimalik nende putsade hinnakirju ka saada? oleks muidu huvitatud küll tellimisest. uus hooaeg tulemas. võiks proovida midagist uut
        Mai-Tea Vist

        Kommentaar


          #5
          Jah kindlasti on, hinnakiri ei seisa kahjuks minu taga, kuid natukene kannatust ja on olemas. Putsade näidised on kõik kontoris ka olemas erinevate suurustega. Enamustel.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas amority Vaata postitust
            Jah kindlasti on, hinnakiri ei seisa kahjuks minu taga, kuid natukene kannatust ja on olemas. Putsade näidised on kõik kontoris ka olemas erinevate suurustega. Enamustel.

            njahm. aga samas oleks suhteliselt raske osta asju, kui sa ei tea mis nende hind võiks olla... kilekotis lehma vist ei osteta? :S
            hästi hea oleks, kui sa saaksid näiteks sebida kuidagi hinnad ja siis saaks ju edasi vaadata.. kas on sobiva hinnaga jne. ette tänades juba
            Mai-Tea Vist

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas amority Vaata postitust
              Vabaaeg [ OSALINE ] - http://fashion.hummel.ee/

              Kampaania kestab siis märtsi kuu lõpuni.

              See'ya

              Fashioni osa on eriti "informatiivne". Pilte on ainult kahest paarist tennistest.

              Kommentaar


                #8
                Kui ma nüüd ausalt vastan siis ega FASHIONit sa meilt osta ei saagi. Seda saad sa kalli raha eest hakata poest omale omandama kuna nende toodete tellimine käib reeglina 6 kuud ette ja sina ei ole ju nõus 6 kuud varem piltide või näidiste alusel klotsi välja käima et siis hiljem kaup saada või mis? Ja kui sa seal 2 paari tosse ainult näed siis paluks sul silmaarsti poole pöörduda, aitab, usu mind

                Putsadest - Hinnad on kõik olemas ja näidised samuti, astu kontorist läbi, tutvu ja tee oma valik.

                Kommentaar


                  #9
                  aga miks kontorisse minna, kui on ilus koduleht olemas ja ainuke vaev.. ( mulle ei tundu suure vaevana, aga võin eksida) ooleks panna toodetele hinnad juurde. ma arvan, et mugavus müüb.. natukenegi.. kusjuures ma ei ela tallinnas.. aga kui ma olen 92 % kindel, et ma neid jalanõud endale ostan, siis ei oleks üldsegi probleem sinna kohale sõita.. niisiis. minu arvamus.
                  Mai-Tea Vist

                  Kommentaar


                    #10
                    Eraldi hinnad ei lähe üles aga homsest on kampaania juurde kuuluval sektsioonil hinnad juures lisanduvatel putsadel. Oleneb kuidas ma jõuan. Millised sind muidu huvitavad?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas amority Vaata postitust
                      Eraldi hinnad ei lähe üles aga homsest on kampaania juurde kuuluval sektsioonil hinnad juures lisanduvatel putsadel. Oleneb kuidas ma jõuan. Millised sind muidu huvitavad?


                      hindu näiteks oleks teada nendel mudelitel : 6.2 Premier FG , 8.4 PIO Sport FGX , 8.4 Elite FGX

                      ja siis ühed käsipalli jalatsid. suvel niisma hea lööserdada.. need on ka huvitavad.. mudel 7.1 . et mis nende hind oleks kahm. muud ei midagi Ära võta seda kui konkreetset ostusoovi, vaid huvi mille tulemusena võidakse ka osta aitäh juba ette
                      Mai-Tea Vist

                      Kommentaar


                        #12
                        võiks ju ikkagi vastata siis asjadele ? või, kui ma ei luba, et ei oska kindlasti ära, siis ei ole huvi hindu öelda?
                        Mai-Tea Vist

                        Kommentaar


                          #13
                          Härra saabus just Hummeli distributor miitingult Budapestist, eks ta homme pajatab

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Circa Vaata postitust
                            hindu näiteks oleks teada nendel mudelitel : 6.2 Premier FG , 8.4 PIO Sport FGX , 8.4 Elite FGX
                            8.4 pio sport fgx 1869
                            8.4 elite fgx 998
                            6.2 premier fg 699

                            Kommentaar


                              #15
                              Mul kodukalt ei õnnestunud leida, aga kas treeningveste kah müüte? Kui, siis mis hinnaga?
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X