320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa klubid Euroväljakutel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksa klubid Euroväljakutel.

    Seda teemat ikka veel pole. Vanasti toitis see päris hästi.
    Momendil toimuv järjekordne osa sarjast 2Leverkuseni müsteerium" ...Tottenhami vastu jäädud 0-1 taha, aga see pole mingi oluline näitaja. Küll on selleks aga mängupilt - mehed nagu oleks, kes võiks midagi teha, aga mängu pole üldse. Ja seda sama olen täheldanud ka varasemates Bayeri mängudes.

    #2
    Üks tähtis onu Leverkusenist tegi selle mängu järel mängijatele tuti-tuti

    Kommentaar


      #3
      Ja üks tähtis onu, kohtunik nimelt, tuli Besiktase vastu sakslastele appi ning Leverkusen on edasipääsus kinni. Muidugi türklased ise on ka ikka totaalseid pangesid vastase värava ees maha pand

      Kommentaar


        #4
        Eks neid tähtsaid onusid on veelgi, kes neile tuti tuti tegid :P
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          #5
          Aga tuli ära! Super!

          Kommentaar


            #6
            BVB praeguse kulgemise juures pole eilne vaevaline viik Varssavi Legiaga eriti foorumi trükimusta väärt, kuid kohtumise teeb eriliseks asjaolu, et Borussia välisvisiiti rahastas esmakordselt täies mahus DFL ehk profijalgpalli haldav asjandus. Saksa klubid on iga hooaeg sunnitud tõdema, et Euroopa kolm jõukamat suurendavad aasta-aastalt oma edumaad. Enam-vähem normaalsete arvestuses aga langes Bundesliga tänavu koguni kolmandaks Prantsusmaa ja Rumeenia järel. Rahavoogude erinevusest annab aimu näiteks kihlveokorraldaja bwin, kes jagab aastas Premier League'ile 200, Seria A ja La Liga kummalegi 60 ja Bundesligale 20 miljonit eurot.

            Seetõttu on DFL lubanud jõulisemalt turupositsioonide eest võidelda. BVB-Legia kohtumine on avapauk kampaaniale Poolas ja mujal Ida-Euroopas, "strateegilised partnerluslepped" on sõlmitud Jaapanis, Hiinas ja Indias. Kuid nännimüügi ja teleõigustega kõlistamisest veel üksi ei piisa, et kärisenud vahemaa tagasi teha.

            Werner Hackmanni surma järel DFL-i juhiks kerkinud Reinhard Rauball on ääriveeri avaldanud arvamust, et Saksa klubijalgpall on küps arutamaks igipõliseid omandireeglid. Eriti puudutab see nn 50%+1 reeglit, mille kohaselt peab klubi säilitama kontrolli enda tegemiste üle. Seetõttu on ka Abramovitši või Glazeri tüüpi ülevõtud Bundesligas võimatud, kuigi huvi on Euroopa suurima turu vastu loomulikult olemas, mida näitas ainuüksi vene ärimeeste mesijutt Jena kõrvu. Kivistunud ettekirjutiste muutmisest ollakse veel kaugel, kuid BuLi isu muistse staatuse üle Euroopas on suur ning paraku tundub isegi Bayerni sel suvel Ribery & Co. ostuks kulunud sularahakassa suurinvestorite võimaluste kõrval sukasäärde kogumisena.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #7
              Teema natuke tühi, ehk siis tuleks tiba täita. Üle poole CL alagrupiturniirist läbi ja pole siin BL klubidel hõisata midagi. Võiks isegi öelda, et ma olin optimist kui ma ennustasin kõigile kolmele vähemalt UEFA kopsiku kohta peale alagrupimänge. Tegelikuses näitab mingisugustki mängu ainult Schalke, kes on kogunud "masiivsed" 4 punkti, edestades napilt täielikus poris olevat Valenciat. Kui suudetaks kodus, üllatavalt hästi esinevat, trollidemaa klubi võita ja võõrsil Valenciaga vähemalt viik välja võluda, siis saaks isegi edasi. Samas on meeskond vigastuste küüsis, õigemini on varumeeste pink tühi. Ja kõige suurem probleem on resutatiivsus, kuna nelja mänguga kaks väravat ON vähe.
              Werder nagu ikka...alati õhku täis ja enesekindel...seda alguses. Pärast on vaikne sirin ja palju paha haisu. Edasipääsuks on vaja kindlasti võõrsil reeklasi võita sest kodus Realiga mängida...mina Werderile raha ei panustaks. Ahjaa..isegi võit reeklaste üle ei päästaks teoorias punase laterna kohast. Meeskona tugevuseks on enam - vähem korralik rünnak mille nullib ära aga täiesti uskumatult kehv kaitsetöö.
              Studddgard ... pask...sorri ... ... lootsin sellelt pundilt palju kuna ma olen siiani arvamusel, et neile sattus kergeim alagrup aga jah...ei taha midagi lisada ka.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                #8
                No, kuramus oleks Lövengrands oma lemmikkohalt ära löönud siis ei kurdaks üldse. Aga posti kilahti ja yxi pinna on tosiasja.

                Kommentaar


                  #9
                  Schalke - Tselski mängu järelkajana veel ... Onu Aabram vist ei saanud Kremlist telefonikõnet, et Isamaa eelkõige ja seejärel bisnis, või muidu... Aga kui sai, mida Tselski kehva mängupildi järgi võiks oletada, siis on Schalke ründeliin ikka väga niru.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    #10
                    Olympique Lyon - VfB Stuttgart

                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ennustan järgmiseks hooajaks Stutile selle hooaja Hamburgi saatust. Hoidke kõva ... või midagi seukest.
                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Studddgard ... pask...sorri ... ... lootsin sellelt pundilt palju kuna ma olen siiani arvamusel, et neile sattus kergeim alagrup aga jah...ei taha midagi lisada ka.
                    Saa nüüd sust aru... Aga võiks ka seda tähele panna, kuidas me samal ajal koduliigas mängime ja tekib mingi seaduspärasus. Hitzlspergeri ja Delpierre'iga - kel hea võimalus end prantslastele hästi näidata ja sellega teed rahvuskoondissesse sillutada - on meie mäng vaikselt paranemas. Loodame rasket 3 punkti.

                    Kommentaar


                      #11
                      Hamburgi tegemist ennustasin ma ikka BL hooajaks. CL is ma lootsin ikka kõvemat vastupanu, kuna peaks nagu prioriteetsem turniir olema kui mingid kohalikud pusimised. Kahjuks ollakse mõlemal "ei liha ega kala."

                      PS: Lyon on kodus hea hoo sisse saanud ja kui teil mingi hädaga punkt õnnestub saada, (vähetõenäoline) , siis võib mängu supertulemuseks lugeda. Mina arvan, et ainus võimalus, kui seegi, on teil seelikukandjate vastu kodus. UEFA cup jääb arvatavasti märjaks unenäoks.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        #12
                        Wa-wa-we-wa. Stutu punniski kildi poiste vastu kolm punga välja. Kas järgmisena kotitakse Barcat? Saaks ju Ujeefasse ja raha jooksuraja katte uuendamiseks?
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          #13
                          Üks ilusaimaid väravaid oli see Macca? kannalöök, mida ma elus olen näinud. Respect ja edu teile! Kottige see Barća ära, nad on seda väärt.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            VfB Stuttgart - Glasgow Rangers

                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Wa-wa-we-wa. Stutu punniski kildi poiste vastu kolm punga välja. Kas järgmisena kotitakse Barcat?
                            Polnud siin mingit punnimist, puhas spassfussball.

                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Saaks ju Ujeefasse ja raha jooksuraja katte uuendamiseks?
                            Siin on mingi iroonia peidus või oled sa muidu rumal?

                            Kommentaar


                              #15
                              Sorri jah..Lyonil nüüd kah 7 punkti...ei saa Ujeefasse.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X