320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus lipp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus lipp

    Mida arvate nn uuest lipust, mis pidavat põhjamaadele omasem olema?
    Ise olen vastu, kuna vana hea sinimustvalgega kaasnevad igasugu toredad traditsioonid ja ajalugu, üldse on see igavesti tore lipp

    Uus lipp on siis selline:
    0
    Olen uue lipu poolt
    0%
    0
    Olen vana lipu poolt
    0%
    0
    Mul ükskõik
    0%
    0
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    mulle isegi uus variant meeldib. andsin ka hääle vaatame palju uus siis hääli saab.
    muide kavatsen teha ühe vutilipu just sellise kuju ja värvidega. ESTLAND -meeldib samuti .
    Ainult hümn peaks samaks jääma.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Mulle meeldib ka vana lipp rohkem. Samas, ega tal miskeid erilisi traditsioone pikalt kyll pole. Riigi- ja rahvuslipuna mitte. Oli ta ju esimesed aastakymned peaasjalikult Eesti Yli6pilaste Seltsi lipp.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Jaan

        Mulle meeldib ka vana lipp rohkem. Samas, ega tal miskeid erilisi traditsioone pikalt kyll pole. Riigi- ja rahvuslipuna mitte. Oli ta ju esimesed aastakymned peaasjalikult Eesti Yli6pilaste Seltsi lipp.

        Esimesed paar aastakümmet jah(1884-u.1904), sest ajast on ta siiski rahvusliku sümbolina ka tähtis olnud. niisiis ei näe mingit piisavalt asjalikku põhjust selle muutmiseks. Las jääda nii kuis on!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          Lugesin just Päevalehest kommentaare sellele Kaarel Tarandi lipuloole. Valdav enamus mõistis selle uue lipu idee üsna üksmeelselt hukka. Keegi teadis märkida, et Soomes olevat skinnidel juba taoline lipp . Ega endale ka see Päevalehe poolt pakutud kavand väga ei meeldi, trikoloor on riigilipuna ikka kenam. Tegelt võibolla sobikski see rohkem meie vutifännide lipuks praeguse sinimustvalge Union Jacki asemel. Skandinaavlastega peaks ikka rohkem ühist olema kui brittidega.

          Aga kui sel uuel lipul must rant ära võtta, saame tegelt Pärnu linna lipu :


          Või äkki meeldib mõnele kõige rohkem hoopis Mustvee linna lipp :




          Kommentaar


            #6
            üldiselt ei ole mul soovi siin jalgpalliväliste teemade üle diskuteerida, kuid härra tarandi ettepanek paistab silma erilise innovaatilise tobedusega. mõned inimesed võiksid natukene mõelda, mis ikkagi eestis tegelikult valesti on ja muutmist vajab. aga ilmselt on isiklik heolu juba sellisel tasemel, et võib oma meelest igasugust jama ajada. pathetic.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Ehe näide sellest, et eestlased ei suuda kohe kuidagi iseendaks jääda, on lugematul hulgal asju ja põhimõtteid mida eestlased läänest (või mujalt) üle võtavad ja oma eripärad täiesti ära kaotavad ja niimoodi ongi varsti tegemist vaid ühe tiri-aga-tõmba riiginäruga, kellel endast nagu päris ükskõik on.
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Ma leian et uue lipu üle sellisel kujul rõõmustaks kõige rohkem venelased.See helesinine venekeeles "golubõije" on slängis pederastid ja valgel ristil must rant ümber on konkreetselt kalmu tähis.Seega loevad venelased sellelt lipult välja "lööge pederastid maha" või "Taguge eesti pederastid kasti".Oled sa mees või hale paroodia mehest Kaarel Tarand??!?Aru ma ei saa kas sa ikka Eesti riigi huve esindad seal välisministeeriumis.Võta üks pits viina ja suhtle suvalise tiblaga ,enne kui mingi kavandi valmis soperdad.Või tegi selle kavandi O.S.C.E.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #9
                  Kaarel ei ole Välisministeeriumis, tema vend Indrek on.
                  Aga loodetavasti nad suhtlevad omavahel ja vend paneb talle aru pähe.

                  Kommentaar


                    #10
                    kojamees:
                    KT selgitus oma lipuloole eilses EPL Online's:

                    Kaarel Tarand (kaarel.tarand@riik.ee), 10:24 03.12.2001

                    Väike täpsustus. Ajalehes trükitud lipukavand on ajalehe omalooming, mina kujutan lippu pisut teistsugusena ette. Kolmest värvist kombineerimisel on hulka rohkem variante kui see ainus - mis seetõttu pisut eksitav. Õige oleks panna kõik kombinatsioonid kõrvuti vaatamiseks välja - nagu seda muuseas ka 80 aastat tagasi Riigikogu komisjonile tehti. Riigikogu protokollid on väga lõbusad antud teemal. Soovitan kõigil lugeda./.../

                    Kommentaar


                      #11
                      Krt, ei ole vahet, millisena mingi Tarand ette kujutab oma lippu. Mõte iseenesest väga rumal on. Muuta välimust/kesta, samas kui sisu ei muutu. Inimesel ei ole vist lihtsalt midagi muud teha kui sellis jama kokku kirjutada.

                      Järgmine ettepanek võiks olla, et eesti keele asemel võtame kasutusele inglise keel, siis oleme juba hulka rohkem \"Euroopa\" või siis rootsi keele ja olemegi kohe põhjamaa valmis.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kui Eesti riik miingeid otsuseid teeb on viimane asi arvestada sellega, kuidas asi vene p2ttide sl2ngis v2lja paistab. Kui niiv6rd detailidesse laskuda, siis leidub alati mingi takistav aspekt.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Tegu ei ole mitte ainult vene pättide slängiga vaid valge rist musta randiga on ja jääb kalmu tähiseks.Kui meie lipp ja seda ülistavates lauludes on kõik kolm värvi võrdsed siis sellel kavandil on sinine ülekaalus.Soomlased kutsuvad enda lippu "Siniristilippu" selle järgi on meie oma "valge risti lipp".
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kui valge ja must kohad vahetaksid, kas siis oleks tulemus parem?

                            Miks mitte hümni vahetada, ikkagi jama ju kui soomlastel täpselt sama. To Ernesaksa lugu sobiks ideaalselt...ma arvan.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kuna hümn ja lipp on niivõrd olulised asjad, ei sooviks ma mingeid muutusi. Mis riik see on, mille tunnused sõltuvad moevooludest?

                              Kui võtta aga isikliku arvamuse järgi, siis on minu eelistus selline: must ja valge ära vahetada ning hümniks "Kas tunned maad?"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X