320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM-mäng Yahoos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM-mäng Yahoos

    http://games.fifaworldcup.yahoo.com

    Grupi ID: 1808
    Parool: jalgpall
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Hmmmm....rohkem huvilisi polegi? Kyps? Aif? Raske uskuda, nojah, eks te olete lihtsalt segaduses veel...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Ise liitusin selle mänguga juba alagruppide loosimise päeval, aga vaatasin, et aega on nende gruppide moodustamise ja liitumisega. Tore on, et ära tegid, ühinesin ka.

      Kommentaar


        #4
        üritin ka aga pidevalt on serveriga probleeme, kas peaks mingil kellaajal ühinema või

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by dreyd

          üritin ka aga pidevalt on serveriga probleeme, kas peaks mingil kellaajal ühinema või
          Astusi kampa.

          Kommentaar


            #6
            olemas olen
            miks ei saa - alati saab kui vaja

            Kommentaar


              #7
              mina samuti olemas... ex nüüd näha ole...
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                njah, pean teid kõiki kurvastama, et liitusin. te jääte ju nüüd kõik ühe koha võrra tahapoole
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #9
                  Khm, seal oli muuseas nõutud, et ma pean olema piisavalt vana, et juua ! Aga mina olen MM-i ajal veel 17. Ei tea mis nüüd küll saab

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale 'MM-mäng Yahoos'

                    Mehed, tsekkige olukorda.Päris põnev on.Ja ärge unustage laupäevaks teine osa ehk siis playofftree ära täita!!!
                    http://en.games.fifaworldcup.yahoo.com/p/show?page=group&gid=1808&tid=49424

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale 'MM-mäng Yahoos'

                      võixite oma foorumi nimed ka seal öelda ... pooltest ei saa aru meibi minu viga??

                      Kommentaar

                      Working...
                      X