320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Shakhtar Donetsk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Shakhtar Donetsk

    Üks kahest minu lemmikklubist, Ukraina päritolu. On keegi jälginud mänge või tulemusi ja üleüldse mis mulje teile jätnud säärane salapärane jalgpalliklubi, kes tegelikult Euroopa mastaabis on natukene silma ka paistnud kuid seda pole eriti täheldatud...minu arvamus sedapsi vähemalt. Ja mängijad...Srna, Fernandinho, Razvan Rat, Ilsinho, Chygrynskiy jpt. Mida arvate?




    http://shakhtar.com/homeen.html

    #2
    No UEFA ja CL on mänginud. Mulle on küll silma jäänud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      #3
      No ma julgeksin väita, et Ida-Euroopa parim jalkaklubi. Praegu on neil küll Dnepri ja Dynamoga liigas madistamist, aga küll nad lõpuks oma võtavad, sest konkurentidel lihtsalt pole sellist klassi. Olgu öeldud, et ma ise hoian väikestviisi Dneprile pöialt. Raha on neil ikka kõvasti. Ega selliseid klubisid Ida-Euroopas vist suurt rohkem polegi (no Zenit vast ka), kes võiksid endale vabalt kahekohalisi üleminekusummasid lubada.
      Ps. Kas see vastab tõele, et Shakhtaril ja Kazani Rubinil on sama omanik?

      Kommentaar


        #4
        Kas ma eksin kui väidan, et antud klubi oli üks suurimaid kulutajaid enne hooaja algust Euroopas. Oma mäletamist mööda nägin mingis ajakirjas tabelit ja jäi silma. Võin ka sassi ajada aga midagi taolist jäi silma.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          Kas ma eksin kui väidan, et antud klubi oli üks suurimaid kulutajaid enne hooaja algust Euroopas. Oma mäletamist mööda nägin mingis ajakirjas tabelit ja jäi silma. Võin ka sassi ajada aga midagi taolist jäi silma.
          No kusagil Top10 piirimail oli ta kindlasti

          Kommentaar


            #6
            Müüsid ju paar põhimeest maha, sealt ka rull, et uued näod sisse tuua...
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              #7
              Ukrainia Kõrgliiga tabeliseis on mulle väga suurt meelehead tegev:

              1 Dynamo Kyiv 23 17 3 3 45:19 54

              2 FC Shakhtar Donetsk 22 17 2 3 52:18 53

              3 Dnipro Dnipropetrovsk 23 16 3 4 36:21 51

              4 Metalist Kharkiv 23 14 4 5 35:24 46




              mulle nagu ilgelt meeldib, et shakhtar on dynamost ainult 1 punkitag maas ja pealegi, shakhtaril on 1 mäng vähema ka mängitud. teistel peaks 7 mängu veel olema aga shakhtaril siis 8. kahe pöidlaga, et Donetski Shakhtar on meister! aga nagu tabelist näha, neli esimest on suht oma mulli ära läinud juba, viiendal kohal on 36 punni.


              aga lemmikmängijast sellest meeskonnast ei saa ma üle ega ka ümber Darijo Srna -st. kusjuures ma ei ole vist kuskil nii head karistuslöökide lööjat näinud...olgu olgu...Zidane, Roberto Carlos ja Beckham kuuluvad sama valdkonda.


              olen ise live´s ühte mängu ka näinud RSC Olympiysky -l kui Donetsk Shaktar kohtus kodus Dynamo Kiev -ga 2005 aastal. valus rahvas oli ikka koos, kui staadion mahutab 42 000 siis ma olen suht kindel, et 30k oli kindlasti rahvast. meil hiljem isegi öeldi kuid ma ei mäleta seda. tol ajal oli shakhtar veel rohkem brasiillasi täis.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                No ma julgeksin väita, et Ida-Euroopa parim jalkaklubi. Praegu on neil küll Dnepri ja Dynamoga liigas madistamist, aga küll nad lõpuks oma võtavad, sest konkurentidel lihtsalt pole sellist klassi. Olgu öeldud, et ma ise hoian väikestviisi Dneprile pöialt. Raha on neil ikka kõvasti. Ega selliseid klubisid Ida-Euroopas vist suurt rohkem polegi (no Zenit vast ka), kes võiksid endale vabalt kahekohalisi üleminekusummasid lubada.
                Ps. Kas see vastab tõele, et Shakhtaril ja Kazani Rubinil on sama omanik?



                ma tean, et Shathtaril on omanik Rinat Akhmetov aga ma ei tea kes on Rubinil. su väide võib samas tõele vastata...

                Kommentaar


                  #9
                  Rubinil peaks Alexandr Gusev olema. Wikipedia allikaks.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    Rubinil peaks Alexandr Gusev olema. Wikipedia allikaks.
                    Wikipedias on see tõesti nii kirjas, aga samas lugesin üht saksa foorumit ja seal väideti, et neil sama omanik. Iseenesest see oleks ju igati võimalik, sest Kazan on ju Venemaal islamiusuliste keskus, lisaks on Rubin viimasel ajal päris kalleid oste teinud

                    Kommentaar


                      #11
                      aga jah, ega Akhmetov Shaktaris ka just kõige odavamaid oste pole teinud.

                      Kommentaar


                        #12
                        jälgige sellist tüüpi Shaktaris nagu Dmytro Chygrynskyy, ma või kihla vedada, et varsti tüüp on euroopa klubi lemmikkaitsja, keda kõik soosivad, eriti inglise klubid. ma julgen väita, et ta on Andriy Shevchenko kannaleastuja, ainult, et kaitsepositsioonil.

                        Kommentaar


                          #13
                          Chigrinskiyl ja Gladkyil on kahtlemata talenti Euroopa absoluutsetes suurklubides läbi lüüa, kuid kahjuks on parimatel vene ja ukraina mängijatel miskipärast vajadus terve oma karjäär kodumaal "ära raisata". Loodetavasti ei lähe nendega sama moodi.

                          Kommentaar


                            #14
                            FM-is on Chygrynskiy ja Gladky küll head
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              #15
                              lihtsalt sportlikust huvist küsiks, et miks Lucarelli minema läks? lõi ju pea igas mängus väravaid.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X