320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OTSIME PORTAALI ADMINNI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OTSIME PORTAALI ADMINNI

    Kaks asja:

    esiteks:
    Nagu pealkirigi ütleb, on meil puudu tööjõust.
    Otsime meie töökasse Soccerneti teami inimest või inimesi, kes tegeleks välismaa-sektsiooniga. Töö kirjelduseks ütlen niipalju, et see inimene peaks uuendama tabeleid >
    [näidis , näidis-admin] ja sisse kandma uute voorude tulemusi > [näidis , näidis-admin]..
    Võimalik on ka variant, et Välismaal oleks kaks adminni: üks teeks tabeleid, teine tulemusi. Niisiis, kui arvate, et ei soovi uuendada tabeleid või just et ei taha teha tulemuste osa, siis pakkuge ikka julgelt välja... küllap jõuame kompromissile..

    mida me siis võimalikelt kandidaatidelt ootame?:

    * nõutav - (kodune) arvuti/interneti püsiühendus
    * nõutav - rohkelt vaba aega ning tahtmist, et teha seda "tänamatut" tööd..
    * nõutav - tugev missioonitunne
    * nõutav - htmli oskus
    * soovitatav - hea välismaa jalgpallimaailmas toimuvaga kursisolek

    NB! Kui arvad, et tahaksid uuendada ainult tabeleid, siis ei ole HTMLi oskus (tingimata) vajalik..

    teiseks:
    otsime veel lisaks inimesi, kellele pakuks huvi portaalis edaspidi võibolla kuidagi kaasa aidata. Siinkohal peame silmas üldist tegevust - nagu nt. uudised või ülevaated või nt. kolumni kirjutamine -, kuid ka mitmeid teisi ülesandeid, mida seletaksime Teile siis hiljem.

    Seega kui arvate, et äkki ei kõlba küll Välismaa sektsiooni (nt. äkki pole püsiühendust), kuid sooviks nt. hoida külastajaid kursis iga-nädalaste Saksamaa liiga ülevaadetega (mida saaks saata mailiga), siis oleks ka selline abi ülimalt teretulnud.

    Igasugune omalt poolt algatuse peale vaatame ka väga hästi ning kindlasti arutame asja läbi..


    Mis on nö. "vaevatasuks"?
    Selle töö eest saab tulevane admin endale mailiaadressi kujul sina@soccernet.ee, operaatoriks Soccerneti jututoas ning loomulikult saab ta meie portaali rohkete külastajate piiritu tänu osaliseks

    Nendele, kes küll pole adminnid (näiteks need, kes tegelevad näiteks ainult välismaa tabelitega), kuid lihtsalt kaasaaitajad, saavad kindlasti jutukasse halfopi (%) staatuse ning võimalik, et ka mailiaadressi.

    #2
    Krt , ma ei oska html-i absoluutselt.muidu teex kyll - mul pole vabadel päevadel tihti midagi teha ...kui kedagi ei leidu ,ex ma siis õpin htmli selgex.Aga usutavasti ei ole sellist ohvrit vaja ja leitaxe keegi...ex!

    Kommentaar


      #3
      Algses postituses on tehtud muudatusi, seega tasuks see ka uuesti läbi lugeda!

      Tänan.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        nii nüüd esitan oma õige usernamega ka kanditatuuri

        ma võin teha tabeleid ja kuna ma vaatasin et tulemusi saab teha peaaegu copy-paste vaid paar muudatust tuleb teha nii , et ma võin isegi vajadusel seda teha
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          võin teha nii üht kui teist (s.t. uusi voore sisse toksida ja tabeleid uuendada), parem oleks vist siiski nii, et keegi veel oleks...
          püsikas on, tunnen html-i ja php-d ja kui ma ennast juba välja pakun, siis ehk missioonitunne ka olemas :P

          Kommentaar


            #6
            Päris põnev, arvan et selle aja leian kindlasti mis nende tegemiseks kulub. Lisan siis ka oma kandidatuuri. Ahjaa, html ei ole probleem. Samuti on olemas püsiühendus ning huvi osaleda portaali edasiarendamisel.
            Not a single booking!
            Koondis: 80 mängu, 48 väravat

            Kommentaar


              #7
              Hmm, ma ei kujuta ette neid html möllusi ,aga põhimõtteliselt erinevaid ylevaateid a la Saksa,Prantuse ,Itaalia,Hispaania olex heameelega valmis kirjutama ja näitex e-mailiga ära saatma.Nagu aru olete saanud ,siis püsikas on olemas,vaba aega ja tahtmist ka , missiioonitunde leiame&tekitame, välismaa vutiga oleme kursis ja htmliga on nagu on(ehk pole siis).Kui midagi sobivat mulle leiate ,siis andke märku.

              Kommentaar


                #8
                Põhimõtteliselt mul on arvutile ligipääs koguaeg pysikaga(v.a. kool ja magamisaeg)
                Välismaa värgiga vägagi kursis...misioonitunnet on(ja isegi palju, ei tahax vihaseid n2gusid näha:P)
                Siis veel HTML-i oskan ka ma arvan piisavalt(loomulikult mingi IT-kursuslase tasemel aga oskan!aga tuleb anda kindel korraldus v muidu hakkan lollusi tegema)(ja palegi ei tahax sellega eriti tegeleda kuna"mulle ei meeldi niisugused asjad!"(Tõnisson, Kevade)
                Nii, et siis nõudmistele vastan 100%...või mis?!(v tgelt mitte:P)
                Tabelite sissekanne ja mängude kirjapanek polex mingix probleemix ma arvan.

                teiseks:
                otsime veel lisaks inimesi, kellele pakuks huvi portaalis edaspidi võibolla kuidagi kaasa aidata. Siinkohal peame silmas üldist tegevust - nagu nt. uudised või ülevaated või nt. kolumni kirjutamine -, kuid ka mitmeid teisi ülesandeid, mida seletaksime Teile siis hiljem.

                Sellega olex ka väga rahul

                Kommentaar

                Working...
                X