320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille peale viimati tõsiselt närvi läksite????

    Mina täna kui ei saanud oma FM 2008 hakkama ja kui sain teada et pean vist korraks venemaale minema.krt kes tahaks suvel kodust eemale minna
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    täna ajas suhtkoht närvi üks tegevus ja tihti ajavad ka budulojuse sisutühjad ja mõttetud spämm-postitused tigedaks, jou!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Ma lähen igapäev närvi kui autoga linnas sõida. Umbes 1/3 inimestel tuleks load ära võtta. Enamuses on neist muidugi naised.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ma lähen igapäev närvi kui autoga linnas sõida. Umbes 1/3 inimestel tuleks load ära võtta. Enamuses on neist muidugi naised.
        Keeletargad, kes ütleks, et enamus tähendab arvulist ülekaalu ja õige oleks kasutada sõna enamik, mis on suurema osa. Iga päev kirjutatakse ka lahku, samas võib kasutada sõna ükspäev ehk kunagi. Kui ees peaks muideks koma olema ja sõida lõpust on oluline täht puudu.

        Edasi ei viitsi. Jube närvi läheks.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Keeletargad, kes ütleks, et enamus tähendab arvulist ülekaalu ja õige oleks kasutada sõna enamik, mis on suurema osa. Iga päev kirjutatakse ka lahku, samas võib kasutada sõna ükspäev ehk kunagi. Kui ees peaks muideks koma olema ja sõida lõpust on oluline täht puudu.

          Edasi ei viitsi. Jube närvi läheks.
          Loe siis Postimeest või Elu24. Seal kirjavigu pole.
          Elu24 "uudised" ajavad ka närvi. Tundub, et sihtgrupiks on vananevad beibed.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Keeletargad, kes ütleks, et enamus tähendab arvulist ülekaalu ja õige oleks kasutada sõna enamik, mis on suurema osa. Iga päev kirjutatakse ka lahku, samas võib kasutada sõna ükspäev ehk kunagi. Kui ees peaks muideks koma olema ja sõida lõpust on oluline täht puudu.

            Edasi ei viitsi. Jube närvi läheks.
            Kuidas sa siis ajalehes töötada saad? Või äkki sõimad sealseid kirjatreialeid kõvasti?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kuidas sa siis ajalehes töötada saad? Või äkki sõimad sealseid kirjatreialeid kõvasti?
              Kas "Elu24" nimeline ajaleht on ka juba olemas?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #8
                Õnneks mitte.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ballack
                  kui ajakirjanikud ise kirjutaks ka samamoodi nagu õpetavad mitte nii nagu hetkel on ajalehtedes ja erinevates portaalides siis oleks super.
                  Õpetussõnad keeleuuendajalt.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    A Ja Ma Tõusen ükspäev Kuradi Kell 6 ülesse, Panen Mussi Põhja Ja Hakkan Ustega Lõhkuma. Türa Ma Panen Nendele Vittudele ära

                    Kommentaar


                      #11
                      Kasuta bassikõlarit, aitab alati.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        Peaks kiiresti kellegilt kodukino laenama

                        Kommentaar


                          #13
                          pole olnud tükk aega nii närvis, kui siis, kui "jalgpallifännid" Ewert Sundjat peksid. natuke ajab närvi ka see, et JPH sel teemal ühtki avaldust pole teinud ja lihtsalt ootab, et asi ära vajuks. oleks ma ajakirjanik, siis tõmbaksin teema uuesti üles.

                          krdi trapead
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kas "Elu24" nimeline ajaleht on ka juba olemas?
                            õnneks vist ei ole, aga Postimees on kogu selle mahvia taga.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ballack
                              ma arvan, et JPH teeb samamoodi nagu EJL ehk siis otsused tulevad alles peale politsei uurimist ja järeldustele jõudmist. nagu põhiseaduseski kirjas siis keegi pole süüdi enne kohtupoolt süüdimõistmist.
                              Sellisel puhul avaldavad soliidsed organisatsioonid pressiteade, kus avaldatakse kahetsust juhtunu pärast, vabandatakse kannatanute ees ning lubatakse asja kommenteerida pärast uurimise lõppu. See on pisut teine asi, kui asja vaibumise vaikne ootamine. Õhus olev süüdistus ulatub ju siiski otse organisatsiooni ladvikuni, ning mingisugunegi kommentaar oleks enam kui asjakohane.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar

                              Working...
                              X