320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

blöögid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    blöögid

    Lihtsalt mõtlesin, et kui loogiline see oleks kui soccernetis oleks mõndadel inimestel blogid. Ma tean kindlalt, et siin on inimesi, kellel on arvamusi (Eesti) jalgpalli kohta, mis on natuke rohkem väärt kui siia sopa-foorumisse kirjutamine. http://blogid.soccernet.ee/Smutov jne.

    Võibolla äkki saaks siis ka väikese arutelu Eesti jalgpalli kohta käima. Soccernetil on väga hästi õnnestunud seda kõik need aastad vältida.

    smörgasbordile tuleks ka blog anda. Mitte, et tal midagi kirjutada oleks, aga selle nimi võiks olla smörgasblog.

    #2
    Sellel eesmärgil toimisid soccernetil kolumnid. Samas see hääbus üsna pea, sest kirjutas ainult Pohlak. Aga noh, blogid on nagu fäänsim teema.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
      Ma tean kindlalt, et siin on inimesi, kellel on arvamusi (Eesti) jalgpalli kohta, mis on natuke rohkem väärt kui siia sopa-foorumisse kirjutamine.
      täpselt selline suhtumine foorumi taseme alla kiskunud ongi (kuigi on ta kunagi parem olnud?) -- kui asjalikum kontingent kiivalt moka maas hoiab, siis polegi teistel mõistusega inimestel midagi lugeda ja kommenteerida. või milles Soccernet täpsemalt süüdi on?

      kahtlen, et asjalik arutelu kehvade väljundite taha jääb -- foorum on selleks põhiolemuselt ju parim koht ning lapsroboteid saab erilise vaevata ignoreerida .. pigem on siin tegu ükskõiksuse, käegalöömise ja mingisuguse iselaadi upsakusega.

      (a' mulle võiks blogi anda küll, kirjutaks vahipostidest peas ja liblikatest kõhus)

      Kommentaar


        #4
        Keegi ei ole millegis süüdi. Ja foorum ei ole kunagi parem olnud.

        Kommentaar


          #5
          Ei hakka uut teemat tegema - kas soccenreti blogiga ongi siis nüüd kõik? VÕi sai kõigil blogijatel jalgpallist MM-i ajal nii isu täis, et kadus soov kirjutada? Või milles asi? Kui teaks, et blog on surnud, siis kustutaksin ta järjehoidjaribalt maha.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #6
            Kellel soccernetlastest on midagi tarka öelda, palun tehke seda. Kõik lood on oodatud. Võtke aga ühendust Soccerneti toimetusega!

            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #7
              Blogi pole surnud, vaid puhkab ja ärkab peagi

              Kommentaar


                #8
                Error blogis

                Blogi sissekanne "Top 10 – väliseestlaste väravad 2010" kuvab mulle vaid teksti kuni 10. kohal oleva Raio Piiroja väravani "Väravat saab näha siit:" ja siis lõppeb sissekanne ära... Source näitab, et pikem tekst olemas, kas kellelgi sama häda?

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas priity Vaata postitust
                  Blogi sissekanne "Top 10 – väliseestlaste väravad 2010" kuvab mulle vaid teksti kuni 10. kohal oleva Raio Piiroja väravani "Väravat saab näha siit:" ja siis lõppeb sissekanne ära... Source näitab, et pikem tekst olemas, kas kellelgi sama häda?
                  Kui jutt käib blogi avalehest, siis proovi pealkirjale klikkida

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas priity Vaata postitust
                    Blogi sissekanne "Top 10 – väliseestlaste väravad 2010" kuvab mulle vaid teksti kuni 10. kohal oleva Raio Piiroja väravani "Väravat saab näha siit:" ja siis lõppeb sissekanne ära... Source näitab, et pikem tekst olemas, kas kellelgi sama häda?
                    IEga oli sama, Chromega oli sama, Firefoxiga oli korras..
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas priity
                      Blogi sissekanne "Top 10 – väliseestlaste väravad 2010" kuvab mulle vaid teksti kuni 10. kohal oleva Raio Piiroja väravani "Väravat saab näha siit:" ja siis lõppeb sissekanne ära... Source näitab, et pikem tekst olemas, kas kellelgi sama häda?
                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      IEga oli sama, Chromega oli sama, Firefoxiga oli korras..
                      Mul oli ka Firefoxiga sama, aga kui teksti all on nupuke märkega, et "loe edasi", siis milles seisneb probleem?
                      Ei raatsi sellele nupule või siis teema pealkirjale vajutada?
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12


                        loe kasvõi tagasi..
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar

                        Working...
                        X