320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FA Premier League kleepsud (lisandunud küsimused)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FA Premier League kleepsud (lisandunud küsimused)

    Et pikka juttu lühidalt teha siis - kas keegi neid neid värke ostnud ka ja koguma kukkunud?

    Ikkagi ju nagu Inglismaa meistriliiga pildialbum, kus kleepsupaki hind kuus krooni ja pildi hind siis kroon tükk. Uurisin seda kakatoogi kah hoolega ning piab ütlema, et eestlaste jaoks küll üks naljakas asi kellegi poolt turule paisatud...

    Ise olen juba peaaegu sõltuvuses ning pean siin plaani kuidas 500 krooniga see album täis toppida - loodan, et saan tungist jagu ning ei kuku neid pilte ostma, kuid kurat seda teab...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Oot räägi lähemalt, mis kaardid ja klepsud. Palju maksavad ja miks pärast sina sellise asja pääle raha raiskad? Suur poiss, et võiks ju aru juba peas olla.

    Kommentaar


      #3
      ...jah olen minagi neid kiiganud, kuid kuri naine käseb raha ainult koju tuua

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by kyps

        Oot räägi lähemalt, mis kaardid ja klepsud. Palju maksavad ja miks pärast sina sellise asja pääle raha raiskad? Suur poiss, et võiks ju aru juba peas olla.
        On sihukesed sinises paberis kleepsud - kuus tükki pakis kui ma ei eksi ja hind ka kuus krooni pakil. Ehk ühe kleepsu hind 1 kroon.

        Album maksab mingi 40 krooni umbes, vist.

        Ja miks mind huvitav - ju on minus veel nii palju nooruslikkust, mida sinusuguselt vanalt mullalt enam loota ei saa

        Tegelt on üks põhjus veel - nägin sellist täis albumit Kaarli juures ning oli päris muljetavaldav värk. Tore asi oli kui lappasin, sain mitmete nägudega tuttavaks.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Martin

          Orginally posted by kyps

          Oot räägi lähemalt, mis kaardid ja klepsud. Palju maksavad ja miks pärast sina sellise asja pääle raha raiskad? Suur poiss, et võiks ju aru juba peas olla.
          On sihukesed sinises paberis kleepsud - kuus tükki pakis kui ma ei eksi ja hind ka kuus krooni pakil. Ehk ühe kleepsu hind 1 kroon.

          Album maksab mingi 40 krooni umbes, vist.

          Ja miks mind huvitav - ju on minus veel nii palju nooruslikkust, mida sinusuguselt vanalt mullalt enam loota ei saa

          Tegelt on üks põhjus veel - nägin sellist täis albumit Kaarli juures ning oli päris muljetavaldav värk. Tore asi oli kui lappasin, sain mitmete nägudega tuttavaks.
          Jalgpalli stuff

          Football Stars - Jalgpallikaardid 4.20-5.00 3 kaarti pakis

          Upper Deck ManU - ManU jalkakaardid

          Fa Premier League - Inglismaa liiga kaardid

          Uefa Champions League - Jalkakleepekad

          Fa kleepsud - jalkakleepsud

          Roll the Ball - aluse peal kaks mängijat(ühest riigist näit. Barthez,Zidane)

          Lolly Gool - Sama mis eelmine, aga ägedamad mängijad

          Serie - A - Jalkakleepsud. Kahjuks ainult Itaalias.

          Champions - Mingi näts jalkapiltidega

          EURO 2000 - Jalkakleepekad. Enam ei müüda.

          Kommentaar


            #6
            Kuigi siis küsimus ikkagi see, et kas keegi on neid koguma ka hakanud? Ning kes üldse mingit sellist jalgpalli kleepsu/kaarti värke kogunud on - mida ja kui palju siis?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Ma kogusin kunagi FA Premier League 99 kleepse paar tykki on albumist puudu.
              Igatahes kova moll on see album igast statistikat ja varki tais

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Martin

                Kuigi siis küsimus ikkagi see, et kas keegi on neid koguma ka hakanud? Ning kes üldse mingit sellist jalgpalli kleepsu/kaarti värke kogunud on - mida ja kui palju siis?
                Küs müüakse? Prooviks õnne küll.

                Kommentaar


                  #9
                  Igal pool R-Kioskites ntx

                  Kommentaar


                    #10
                    Mul kusjuures on suur hunnik selliseid kaarte, nagu Premier League Gold 2001

                    Asja teeb põnevaks see, et seal on isegi Poom ühe kaardi peal olemas.

                    Hetkel müüakse neid kaarte Coca-Cola Plaza ProDecki poes 30 kr pakk - igas pakis 8 kaarti.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by jots

                      Mul kusjuures on suur hunnik selliseid kaarte, nagu Premier League Gold 2001

                      Asja teeb põnevaks see, et seal on isegi Poom ühe kaardi peal olemas.

                      Hetkel müüakse neid kaarte Coca-Cola Plaza ProDecki poes 30 kr pakk - igas pakis 8 kaarti.
                      Täna ka R-Kioskis tutvusin Fa Premieridega. Mingi päev ostan.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kuna aega on juba möödunud kah, siis esitan jälle selle seksikad küsimused:
                        1) Kas keegi on siis siit FA Premier League kleepse ostnud?
                        2) Kui palju oled seni selle peale raha kulutanud?
                        3) Kas kogud veel mingisuguseid kleepse/kaarte, mis on seotud jalgpalliga?
                        4) Üldine küsimus siis, et eelmised kokku võtta: miks ostad või kodus neid kleepse/kaart?

                        Kuna üldselt see vast kedagi eriti ei koti, siis võib vastused mulle privasse (PM-iga) saata.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          1) Olen ja kogun
                          2) Paarsada
                          3) Põhimõttselt kõike mis on seotud jalgpalliga
                          4) Sest huvi on

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Jyrka

                            Ma kogusin kunagi FA Premier League 99 kleepse paar tykki on albumist puudu.
                            Igatahes kova moll on see album igast statistikat ja varki tais
                            Kui nüüd sel teemal juttu tuli, siis võtsin ka oma Premier League 99 albumi välja. Päris tore sirvida teist. Kuigi mul on oluliselt rohkem kleepse puudu, kui sul Eks asi jäi ikka raha taha pidama, kleepsud hakkasid liiga tihedalt korduma, ei tasund vaeva ära. Kuna siis tutvusringkonnas teisi jalkahuvilisi eriti ei olnud, ei saand ka kellegagi vahetada, niipalju ainult, kui oma vennaga, kes samuti siis neid kogus. Praegu ilmselt niisugust vaba raha ei leiaks, et uuesti taolist asja ette võtta.
                            Jalgpallihaigla patsient #172
                            Diagnoos: raskekujuline futboliit

                            Kommentaar


                              #15
                              Muide, panin täna tähele, et Tallinna Kaubamajas oli miski Liverpooli kaartide/piltide album müügil, 25 eeku maksis. Samas polnud kuskil näha kaardipakke.
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X