320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti suvepäevad 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti suvepäevad 2010

    Hei-hei. Päike paistab, muru on roheline ja see tähendab, et on jälle kätte jõudmas aeg kokku tulla ning kaasfoorumlaste aasta võrra vanemaks saanud näod üle vaadata.

    Sarnaselt eelmisele aastale üritame osavõtutasu võimalikult madalal hoida, sest Eesti vaevleb ju endiselt masu käes. Nagu eelmise suvi näitas, ei takista see sugugi üritusest rõõmu tundmast. Vastupidi, sadagu taevast või pussnuge, soccernetlased üheskoos on üks vääramatult positiivne ja lõbus seltskond.

    Asjast:

    Järjekorras kuuendad Soccerneti suvepäevad toimuvad 3.-4. juulini Vana-Veskis, mis asub Paide vallas. See on Tallinn-Tartu maantee 73. kilomeetri läheduses ning ükskõik kummalt poolt ühistranspordiga sõites tuleks maha tulla Ussisoo bussipeatuses.

    Meie kasutada on kõlakoda, grillplats, kilesaun, kopramaja (varjualune) ja telkimisala. Samuti saab seal kiikuda ja sportida ning üheskoos vaatame ka sel päeval toimuvaid MM-i veerandfinaale.

    Vaba aja tegevusi, mida kaaluda: kalapüük, kanuumatk, paadisõidud. Vt täpsemalt: http://www.vanaveskipuhkemaja.ee/.



    Vana sõber A. Le Coq toetab Soccerneti suvepäevi ka sel aastal, sponsoreerides sellega ühtlasi välja ilmuvaid eelmise aasta parimaid ja halvimaid foorumipostitajaid.

    Pidulised:

    Kohal: wiiner, mazz, Saarlane, 05ula (ja Hanna), cannuman, Diana, Mannu, Mikk4, finntroll (ja Tiina), Re5pect, Jexxson, chumbawamba (ja Reelika), nurmalna, norsk, Vana Peer, Peeter I, Martin, PraS, skint, Juveman
    Ilmselt kohal: Silver, Maarja
    Lahtised: eika, kaala
    Loodetavasti kohal: KÕIK!
    Nimekiri täieneb pidevalt

    Osavõtutasu 100 krooni kanda OÜ Vutivõrk kontole 221043839787. Selgitusse kirjutada palun "Suvepäevad" ja oma fooruminimi.

    Kohtume Vana-Veskis!
    Last edited by mazz; 03.07.10, 01:49.

    #2
    Mazz, kõik on tore ja vägev ja ilus, ja muidu ma oleks 101% tulija, aga kas te valsiite 4nda juuli teadlikult et ma ei saaks tulla? Mul siis nagu juubel ja muud tegevused plaanis et nagu miks te vihkate mind?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      mulle tunduvad kah need kuupäevad hetkel väga kahtlased

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas count Vaata postitust
        Mazz, kõik on tore ja vägev ja ilus, ja muidu ma oleks 101% tulija, aga kas te valsiite 4nda juuli teadlikult et ma ei saaks tulla? Mul siis nagu juubel ja muud tegevused plaanis et nagu miks te vihkate mind?
        vähemalt saab Mask nüüd tulla.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Ka minul jääb ilmselt tulemata, sest on planeeritud vahetult enne sõjaväge teha sõpradega väike istumine, ehk siis nö kiilaksajamise pidu.

          Kommentaar


            #6
            ma arvan, et olen kohal ikka.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              #7
              Mina olen kohal!

              Kommentaar


                #8
                Oli ka plaan foorumi rahvas ära näha, kuid tööl viimaseid päevi siis ning viiendal sõtta.

                OT: Mikusiku, kuhu väeossa suundud?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  #9
                  Kohal otseloomulikult. Ja kõlakojas pidi elekter olemas olema, nii et seal vaatame vutti

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Mazz, kõik on tore ja vägev ja ilus, ja muidu ma oleks 101% tulija, aga kas te valsiite 4nda juuli teadlikult et ma ei saaks tulla? Mul siis nagu juubel ja muud tegevused plaanis et nagu miks te vihkate mind?
                    Jumal tänatud, et sa sellest ise aru said.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma tuleks kah heameelega!

                      Kommentaar


                        #12
                        Kas Pets tuleb ka?

                        Siis oleks normaalne, Romario ja Pets.

                        Kommentaar


                          #13
                          Baracki auks fireworkse kah lasete?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Olen Kohal.
                            Barcelona.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kuhu raha kanda? Tuleks kah ja annaks osadele täiega lõuga .

                              Kommentaar

                              Working...
                              X