320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 veerandfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 veerandfinaalid

    Pooled paarid juba selged, nii et küllap tuleb siingi peatselt arutelu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Uruguay vs Lõuna-Korea -> Uruguay on edasi nii või naa, pole vahet kas vastaseks oleks olnud Nigeeria, Kreeka või Lõuna-Korea. Ennustus: Uruguay 3-1 Lõuna-Korea.
    USA vs Ghana -> Ülehindasin selgelt Serbiat, arvasin, et tegu võiks olla musta hobusega, kuid tegelikult oli tegu täiesti mõttetu satsiga. USA'l peaks olema siiski rohkem kvaliteeti, et viimanegi Aafrika meeskond koju saata. Ennustus: USA 2-1 Ghana.
    Holland vs Slovakkia -> Noh, minu lemmikud on juba lennuki peal, siis ei jää mul muud üle, kui tunnistada, et ei oleks nad ka Hollandi vastu saanud sellise mänguga, nagu sel turniiril näidati. Kuna ma Slovakkiat eriti kõrgelt vaatamata alagrupist edasipääsemisele ei hinda, siis ennustan Hollandi edasipääsu siit paarist. Ennustus: Holland 3-1 Slovakkia.
    Brasiilia vs Tšiili -> Väga mõnus kohtumine tuleb, Brasiilia jaoks minu arvates midagi oluliselt kergemaks ei muutunud sellega, et Tšiili nende vastaseks tuli. Nagu nende eelmised kohtumised on draamat täis olnud, usun et võib ka see kord madinat näha, mille võitjaks ei pruugi Brasiilia olla. Olen siiralt Tšiili poolt ning loodan ja usun, et nad suudavad viiekordsed maailmameistrid koju saata. Realist minus aga kardab, et kohvimaa saab siiski napilt edasi. Ennustus Brasiilia 2-2 Tšiili, Tšiili lisaajal löödud väravaga edasi.

    Argentiina vs Mehhiko -> Läks nii nagu ennustasin, seega ei näe ka põhjust miks ei võiks ma ka praegu öelda nii: "edasi saab Argentiina <- Olgugi, et Mehhiko on väga sümpaatset mängu näidanud, tuleb see kord tunnistada end lööduks selle turniiri parima meeskonna poolt." Ennustus: Argentiina 2-0 Mehhiko.
    Saksamaa vs Inglismaa -> Ka see paar läks kokku nii nagu arvasin. Olgem ausad, selle mängu võitjat on kuradima raske ette ennustada. Saksamaa on näidanud paremat minekut, kui Inglismaa, kuid kuna tegu on MMiga, kus Uus-Meremaa ei kaotanud ühtegi mängu, siis võib siingi kõike juhtuda. Seepärast arvan endiselt, et inglased siit penaltitega edasi lähevad. Ennustus Saksamaa 1-1 Inglismaa, penaltid viivad edasi saarlased.
    Paraguay vs Jaapan -> lolz, mõlemal meeskonnal eluvõimalus veerandfinaali jõuda. Kipun arvama, et selleks tiimiks on Paraguay, kuid Jaapani kindel mäng võib ka siin väikese üllatuspommi lõhata. Ennustus: Paraguay 1-0 Jaapan.
    Hispaania vs Portugal -> oh yes! Veel üks väga mõnus mäng juba 1/8 finaalis. Mitte, et ma halba tahaks soovida, aga verd tahaks näha! Ilmselt Hispaania siit siiski oma võtab ning edasi läheb. Ennustus: Hispaania 3-2 Portugal.

    Veerandfinaalis seega Uruguay, USA, Holland, Tšiili, Argentiina, Inglismaa, Paraguay & Hispaania.
    noh, Uruguay, Holland, Argentiina, Paraguay ning Hispaania mu lootusi ei petnud, ning mängukäik oli enam-vähem selline nagu arvasin. Oleks USA ründajad vähe teravamad, oleks ka too mäng nende kasuks lõppenud. Tšiili ning Inglismaaga panin muidugi totaalselt puusse, aga eks realist minus seda ka kartis, sest olgem ausad, nii Brasiilia kui ka Saksamaa olid favoriidid vastavalt Tšiili ning Inglismaa vastu.

    Veerandfinaalidest:

    Uruguay - Ghana -> Minu kindel poolehoid kuulub Uruguayle, ning usun, et suudetakse ka siin oma paremus maksma panna, olgugi, et vastane on vähe kõvemast puust, kui seda 1/8 finaalis. Ennustus: Uruguay 2-1 Ghana.
    Holland - Brasiilia -> Lootus, et Brasiilia siin mängus häviks on olemas, kuid realist minus kardab, et Hollandist sõidetakse üle. Ennustus: Holland 1-2 Brasiilia.
    Argentiina - Saksamaa -> Kõige magusam veerandfinaal minu jaoks. Mõlemad meeskonnad on võimelised seda MMi võitma, ilmselt selle mängu võitja ka finaalis on. Kuna olen sel turniiril varem juba Argentiinale MM tiitlit ennustanud, siis pean ka siin sama loogikat järgmina ning ilmselt ka nende võiduga see mäng lõpeb. Ennustus Argentiina 2-2 Saksamaa normaalaeg, lisaaeg Argentiina 3-2 Saksamaa.
    Paraguay - Hispaania -> Peaks tulema kõige ühekülgsem veerandfinaal. Kommentaarid on üleliigsed. Paraguay 0-2 Hispaania.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      #3
      Ennustasin 6 tiimi õigesti, Paraguay ja Ghana on üllatused. Paraku need tiimid ka välja kukuvad. Teised 2 mängu on see-eest ülipõnevad. Holland on kavaldanud ja on end säästnud mistõttu nad on väga üllatusvõimelised. Argentiina peaks üle käima Saksamaast aga samas ka täiesti ettearvamatu mäng saab tulema. Argentiinal peaks püssirohtu olema rohkem.

      Kommentaar


        #4
        On loota, et veerandfinaalides paar mängu ikka tulevad stiilis "lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem"
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          On loota, et veerandfinaalides paar mängu ikka tulevad stiilis "lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem"
          Argentiinlaste ja sakslaste mängust võib vast taolist loota, mujalt ei usu.

          Mina olen kolme Euroopa meeskonna ja Gaana poolt - sümpaatseim järelejäänuist on tegelikult Aafrika tiim.
          Realistlikult on üldine tase Brasiilial siiski Hollandist tublisti tugevam. Hollandlased peavad oma kinnisele stiilile truuks jääma, lootma brasside halba päeva ning Robbenilt ja Sneijderilt midagi erakordset.
          Gaana - Uruguai tulemus tundub üpris lahtine. Kui väravaid ei kipu tulema, võib just see mäng lisaaja ja pendlateni venida. Uruguai esimese värava korral läheb Aafrika poistel raskeks.
          Saksamaa ja Argentiina on kindlasti ilus mäng neutraalile. Mina ei suuda paraku ükskõikne olla ja loodan, et noored sakslased tõmbavad Diego kaitse ribadeks.
          Ja no Hispaania peaks kõigi loogikate kohaselt võitma.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            siit võivad väikese õnne kaasabil kergesti tulla ka ladina-ameerika unelmpoolfinaalid:
            uruguai-brasiilia ja argentiina-paraguai
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              #7
              Uruguai - Gaana FTW Black stars!
              Argentiina - Saksamaa Ei ole midagi lihtsamat. Sama mis argentiina eelmine mäng. El Kun võidab mänge isegi pingilt!
              Holland - Brasiilia Brassid saavad edasi, nende füüsise ja tehnika suhe on turniiri parim. Eelistaks muidugi oranje edenemist aga noh, elus ei lähe alati kõik nagu võiks.
              Hispaania - Paraguai Paberil, turniiri ühekülgseim veeranfinaal. Paraguai võiks ju kontrast üllatada, aga Hispaania võtab siiski oma.

              edit: see et brasside füüsise ja tehinka suhe parim on, ei tähenda, et nad turniiri parim tiim on. Seda on Argentiina.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Saksamaa ja Argentiina on kindlasti ilus mäng neutraalile. Mina ei suuda paraku ükskõikne olla ja loodan, et noored sakslased tõmbavad Diego kaitse ribadeks.
                Ülehaibitud on see noorus. Nende kahe tiimi F11 nooruse vahe on vaid 2 aastat. 23 vs 25 big difference. Ma loodan, et Messi näitab Per-ile, et ei tasu liiga aeglane olla . Aga kui El Kun platsile tuleb, siis on Saksamaa lootused kustunud.

                Kommentaar


                  #9
                  Milliste meeskondade peale on motet raha panna? 3.5 saksamaa tundub suht korralik.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Milliste meeskondade peale on motet raha panna? 3.5 saksamaa tundub suht korralik.
                    Seda võib isegi proovida

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Kassu Vaata postitust
                      Seda võib isegi proovida
                      Holland 4.5

                      Kommentaar


                        #12
                        Ghana-Uruguay 0-2

                        Holland-Brasiilia 1-1(normaalaeg), penaltitega läheb edasi brasiilia.

                        Saksmaa-Argentiina Argentiina lähtub põhimõttest. Teie lööge meile palju suudate, meie lööme teile palju tahame. Ennustus:2-4

                        Hispaania-Paraguay Kuna Hispaania lülitas mu suure lemmiku Portugali välja, siis pakun nende 3-0 võitu. (kui nad juba Portugali alistasid, siis mis Paraguay veel on?
                        Näeme Santiago Bernabeul.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas RealMadrid15 Vaata postitust
                          Ghana-Uruguay 0-2

                          Holland-Brasiilia 1-1(normaalaeg), penaltitega läheb edasi brasiilia.

                          Saksmaa-Argentiina Argentiina lähtub põhimõttest. Teie lööge meile palju suudate, meie lööme teile palju tahame. Ennustus:2-4

                          Hispaania-Paraguay Kuna Hispaania lülitas mu suure lemmiku Portugali välja, siis pakun nende 3-0 võitu. (kui nad juba Portugali alistasid, siis mis Paraguay veel on?
                          Paraguay on parem, kui portugal...

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Joks Vaata postitust
                            Paraguay on parem, kui portugal...
                            Endalgi selline karvane tunne.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              #15
                              Raha tasub panna favoriitide peale. Nii jääb üldjuhul see endale

                              Kommentaar

                              Working...
                              X