320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 poolfinaalid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 poolfinaalid

    Uruguai - Holland
    Saksamaa - Hispaania

    Eufooriat need paarid minus ei tekita, aga ütleme nii, et tunduks sümpaatne kui tulemuseks oleks üks päris uus maailmameister. Seega olen pigem Hollandi ja Hispaania poolt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Uruguai - Holland
    Saksamaa - Hispaania

    Eufooriat need paarid minus ei tekita, aga ütleme nii, et tunduks sümpaatne kui tulemuseks oleks üks päris uus maailmameister. Seega olen pigem Hollandi ja Hispaania poolt.
    Holland v Saksamaa finaal oleks ju super mang?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Uruguai - Holland
      Saksamaa - Hispaania

      Eufooriat need paarid minus ei tekita, aga ütleme nii, et tunduks sümpaatne kui tulemuseks oleks üks päris uus maailmameister. Seega olen pigem Hollandi ja Hispaania poolt.
      No võitja saab olla vaid Holland!Hispaania saab Saksalt kindlalt tappa ja miks mitte suuremalt kui Narkokunni meeskond täna
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Mulle tundub, et 1974 aasta finaal kordub. Sellisel juhul olen Hollandi poolt.

        Kommentaar


          #5
          Sümpaatsele noore Saksamaa meeskonna eest pöidlad peos loomulikult.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            #6
            Pakun, et sakslased nüpeldavad 2-0 hispaaniat ja holland võtab ka sama tulemusega võidu Uruguay üle, seega Saksamaa - Holland finaal tunudb kõige tõenäolisem.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              No võitja saab olla vaid Holland!Hispaania saab Saksalt kindlalt tappa ja miks mitte suuremalt kui Narkokunni meeskond täna
              2 aastat tagasi EM finaalis võitis Hispaania 1:0
              Torres lõi värava.

              võistkonna tuumikud vist sellest ajast palju muutunud ei ole?

              ja sakslastel on Müller väljas

              kokkuvõttes - ei ole sugugi selge võitja selles paaris.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                #8
                Uruguay on finaalis! Ükskõik mis imega Holland alistatakse, tuleb finaalis neil vastu astuda tõenäoliselt siiski Saksamaale. Siis räägime edasi.

                Pronks kuulub Hispaaniale.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Holland-Saksamaa finaal!

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma arvan, et Holland on üks finalist. Teise finalisti osas on 50-50 ... Ma ei näe mingit eelist siin minu Saksamaal. Hispaanial on see tippmäng tegemata ja see on hiilgav sanss. Eelmisestfinaalistka psühhüollogiline eelis.

                    Kommentaar


                      #11
                      Hispaania eelis on ka see, et nad pole kunagi nii kaugele jõudnud, aga ka nende kaitse on suht slow.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma seda Hollandi võitu Uruguay üle küll nii väga kindlaks ei peaks.
                        Brasiilia vastu olid nad mänguliselt nõrgemad, aga 2 head standardolukorda ja õnn seoses Melo eemaldamisega lubas neil teha suurüllatuse.
                        URU vastu on nad nüüd kindlasti ülekaalukad favoriidid, aga Hispaania näitas eile, kui raskeks võib selle koorma kandmine minna ja olukorrast pääsemiseks õnn (loe: kohtunik) appi peab tulema.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Inimesed, inimesed, inimesed, mille pagana pärast teie mälu alati nii lühike on.
                          Iga kord vaatan ja imestan. Teeb Saksamaa paar head mängu järjest ja juba kõik riputavad neile medaleid kaela. Teeb Hispaania paar kahvatut mängu ja juba tambitakse ta maa alla. Lihtrahva loogika järgi on meeskond täpselt nii tugev kui tugev ta oli viimases mängus. Ei saa öelda küll, et Saksamaa selles paaris favoriit on. OK nad on selle turniiri vältel head mängu näidanud, aga miks keegi ei mäleta enam kaotust Serbiale. Hispaania on küll see turniir kahvatu olnud, aga kui mõlemad meeskonnad peaks suutma mängida nii, et kasutavad ära oma täit potensiaali, siis peaks Hispaania kindel võitja olema.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma arvan, et võime ka kehva mänguga lõpuks võita on palju ohtlikum vastaste alateadvusele kui ainult skoori põhjal järeldada.
                            Samas, ma ei saa aru,milleks üldse imestate Argide hävingut, tea, veits otsida siit samast foorumist ja leiame postitusi mis ei lubanud Argidel isegi alagrupist edasi pääseda , rääkimata rahvusvahelisest eelarvamusest ,mis lubas hävingut peale Argide lõpliku MM koondise avalikus tulemist.
                            Point kui selline on see, et hispaanalsed pole ette alla andnud ja alahinnata oleks seda mansat üliohtlik.
                            Ma usun et Löw seda ka arvestab. Samas eile sai pikalt pärast Hispaania mängu vaadatud RTL miskist live saadet ja no seal oldi küll jube enesekindlad ja läbi ridade veits isegi mõnitati Hispaaniat.
                            See MM on mul 2/3 ennustusi läinud puusse kuna veits riskiga betisin (täitsa uskusin, et Serbia on MMil tegija) aga Urukidega olen siiani täppi pannud ja sisetunne ütleb, et lähevad finaali.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas molbert Vaata postitust
                              OK nad on selle turniiri vältel head mängu näidanud, aga miks keegi ei mäleta enam kaotust Serbiale.
                              Ma arvan, et kõik mäletavad. Ja mäletavad seda ka, kuidas kümnekesi oldi ikkagi parem meeskond ja vaid õnnest jäi puudu, et tulemus vastupidine oleks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X