320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sebiastian Kehl ja Bernd Schneider

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sebiastian Kehl ja Bernd Schneider

    Keegi Saksamaa liiga jälgijatest võiks neid kahte meest mulle natukene lähemalt tutvustada: tugevused, nõrkused, potentsiaal, oletatav hind, jne...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Sa mees teed nalja vä??? Bernd Schneider on vist Saksamaa päritolu Ringrajamaailmameister selle ägeda mersuga.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Alessandro Del Piero

      Sa mees teed nalja vä??? Bernd Schneider on vist Saksamaa päritolu Ringrajamaailmameister selle ägeda mersuga.
      mhmh, aga ilmselt mõtleb ta siiski Bayer Leverkuseni Bernd Schneiderit. Ära kisa, kui asjast midagi ei tea/ei viitsi uurida.

      Kommentaar


        #4
        Minu nägemuse järgi on Schneideri puhul tegemist ründava äärega... ta on pigem winger kui kaitsev äär.Teda iseloomustab tugev töötahe,pikad spurdid ja hea löök.Miinuseks võib vast ääremängjale kohasena tuua peamängu.Võibolla ka tsenderduse kui võrrelda maailma parimate äärtega.
        Kehli puhul on tegemist keskpositsiooni mängjaga ja seda siis nii kaitses kui kaitsva poolkaitsja kohal.Meenutab paljuski Matthias sammerit - on väga hea tehniline, hea söödu,hea löögiga, kuid samas saksa kaitsjale omase kaine tegutsemisega.Miinuseks ehk ainult noorus ja kogenematus ja eraldi plussina tooks ära ründmängu sekkumise ja väravate löömise kaitsjana.
        Hinnad - absoluutselt ei oska pakkuda, aga arvan, et Kehl on väga kõrge väärtusega juba praeguseks ,aga eeldatavasti järgmise hooaja alguseks on see summa kahekordistunud.Ja nii edasi.Schneider on kõrgelt hinnatav ,aga usutavasti on see hind stabiilne.Pean ka päris tõenäoliseks ,et lähiaastatel need kaks meest oma klubi ei vaheta.
        Vabandan kui midagi läks nihu,minu hinnangud põhinevad momendil ainult oma mälul.

        Kommentaar


          #5
          Bernd Schneiderit mäletan mina esmakordselt ajast, kui ta mängis veel 2. Bundesligas oma kudulinna klubi Carl Zeiss Jena eest. Seal oli ta üks vastutavaid kornerite ja karistusala lähedaste trahvikate eest (statistikaraamat ütleb, et 91-st 2. BLi mängust 7 väravat). 1998 langes Jena 3. liigasse, samal aastal tõusis aga traditsioonirikas Frankfurti Eintracht taas 1. BLi, kuhu ka Schneider osteti.
          Eintracht jäi toona imekombel püsima, kus draamatilistes viimase vooru kohtumistes põrmustati Kaiserslautern koguni 5:1 ning tabel eelistas võrdsete punktide ja väravatevahe juures Frankfurti Nürnbergi ees (37 punkti, vastavalt 44:54 ja 40:50). Oma osa oli ka Schneideril. Järgmisel hooajal, mil Frankfurt ikkagi 2. liigasse kukkus, mängis Schneider juba Leverkusenis, kuhu ta on tänaseni jäänud.
          Schneider on tõepoolest pisike ja kiire paremäär, kes on hästi Bayeri 3-mehe rünnaku taha sobinud. Minu meelest pole ta tsenderdusoskustel viga midagi, mida näitasid kasvõi Saksamaa relegatsioonikohtumised Ukrainaga. Ta on töökas, kuid veidi silmapaistamatu mängija, kes ise lööb harva väravaid. Sel hooajal on ta aga suurepärase mänguga kindlustanud oma koha põhikoossesisus, tõrjudes paremalt äärelt pingile Sebesceni.

          Sebastian Kehlist (sünd. 1980) tean ma juba vähem. Profileiba nuusutas ta esmakordselt hetkel 2. BLi liidrite Hannover 96 noortesatsis ja hiljem ka põhimeeskonnas, kus ta aga harva platsile pääses. Aastal 2000 skautis ja ostis Kehli endale SC Freiburg, kus ta just eelmise hooaja lõpus särama lõi.
          2001. lõpus toimunud transferi ping-pongist oleme ma palju kirjutanud, mis peaks kõik ka vastavanimelise threadi all olema. Lühidalt: nii Dortmund kui Bayern tahtsid noort hiigeltalenti endale. Pärast suulist lubadust, et noormees läheb Müncheni, napsasid must-kollased ta siiski endale. Pahandust kui palju, kuid nüüd on maha rahunetud.
          Kehl on end Dortmundis hästi sisse elanud ja tema esimesed mängud uue koduklubi eest olid paljulubavad. Kuigi viimastes mängudes on tabanud kerge mõõn (nagu kogu meeskonda), peetakse noort Kehli Saksa jalgpalli suureks tulevikulootuseks ning uueks tegijaks, kes tõepoolest, oma mängustiililt meenutab oma treener Matthias Sammeri mängijapäevi.

          Mõlema hinda on raske määrata, see on kõik vaid minu arvamus. Schneideri eest maksis Leverkusen u. 2 miljonit DEMi, kuid see oli kolme aasta eest, ta on arenenud tugevalt ning tõusnud koondisesse. Arvan, et praegune hind võib olla nii umbes kuni 15 miljonit. Kehl läks Hannoverist Freiburgi 200000 DEMi eest, Dortmund minu teada üldse tasuta - Bosmani kohtuotsus on oma töö teinud. Kindlasti on ta lepingus klausel, mis lubab mängija välja osta, kuid see number peaks kuskil 20 miljonist DEMist (seega 10 miljonit eurot) algama.
          Muidugi, nende arvudega on vähe peale hakata. See ei ole Hispaania või Itaalia, kus makstakse keskpäraste mängijate eest hiigelsummasid. Võrdluseks Rosicky maksis 20 miljonit DEMi, Mpenza 17, Robert Kovac umbes samapalju, Koller 21 ning - rekordiline on Amoroso 50 miljonit.
          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

          Kommentaar

          Working...
          X