320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Roma vs Gala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roma vs Gala

    Itaalia klubi AS Roma ja Türgi Galatasaray kolmapäevane Euroopa Meistrite Liiga B-grupi mäng lõppes Rooma olümpiastaadionil 1-1 viigi, ent vihase taplusega.

    pikemalt siit:
    Itaalia klubi AS Roma ja Türgi Galatasaray kolmapäevane Euroopa Meistrite Liiga B-grupi mäng lõppes Rooma olümpiastaadionil 1-1 viigi, ent vihase taplusega.

    Kas keegi nägi mis pull seal toimus?Raske uskuda ,et midagi väga tõsist.
    Igatahes Delfis oli see uudis Uudised > Päevauudised > Välismaa all.
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UCL/19383_600X400.jpg ja Montellal on silm kinni löödud

    #2
    Guardian Football'is on pikem lugu:
    http://football.guardian.co.uk/Champions_League/Story/0,5764,667743,00.html

    Üldiselt ajab hirmu nahka selline värk. Fännide märatsemine veel, aga kui mängijad, treenerid ja co ka veel politseile kallale lähevad??? Loodan südamest, et Galatasaray sel aastal edasi ei pääse.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by mcnamara
      Loodan südamest, et Galatasaray sel aastal edasi ei pääse.
      samad sõnad Roma kohta- Barca ja Liverpool edsi
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Türklased on ikka ropult ülbeks läinud (loe peaministri avaldust) .Need s.........d peaks eemaldama nagu omal ajal UEFA inglise klubidega tegi.Ma saan aru , et Leeds on punt tapukikkaid või Milanil tekib konflikte ja Roma ka veel, aga kes seletaks mulle , miks on alati teiseks pooleks türklastest tšurkad ??? Sinna ei julge enam isegi tavalised turistid minna, kas tõesti on tegemist suurrahva ja uue osmanite riigi taassünnivaludega kaasneva frustratsiooniga?? (oi kuidas mulle see sõna meeldib, kannik õpetas).
        Kui kuskil on tegemist neonatsismi või šovinismi taassünniga , siis see on Türgis.
        299195

        Kommentaar


          #5
          Selle kähmluse kohta võib näha videot järgnevalt lingilt:
          http://www.raisport.rai.it/news/eventi/champleague/200203/14/3c90c81d00ff5/
          Klikkige Il servizio ning saategi Real Playeri abiga seda vaadata.
          Kellel RP-it ei ole võib vaadata ka pilte aadressilt: http://www.raisport.rai.it/news/eventi/champleague/200203/13/3c8fbb8904e6b/

          Juhtumist on olemas õige mitu versiooni. türklaste ning itaallaste versioonid erinevad üksteisest ikka päris korralikult.
          Mina kui mitte päris erapooletu ning asja mitte näinuna kommeteerima ei hakka. Loodan, et UEFA otsus saab olema õiglane.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by INCE

            Ma saan aru , et Leeds on punt tapukikkaid või Milanil tekib konflikte ja Roma ka veel, aga kes seletaks mulle , miks on alati teiseks pooleks türklastest tšurkad ???
            Türklastel on selle kohta oma arvamus, nimelt neid provotseeritakse . Vähemalt nii seletas asja suvel mulle üks türklane. Ta seletas, mida teised sel eesmärgil on teinud(see mida mäletan, ei kannata trükimusta ).
            Mina küll ei usu, et nad \"vaesed kannatajad\" on nii nagu see türklane mulle väitis .

            Kommentaar


              #7
              Tjah. See õnnetu sõna provotseeritakse - st. et kellelgi veavad närvid alt ja siis ta ei saa aru mida teeb ja tavaliselt ta teeb midagi sellist mille pärast on hiljem häbi ja keegi ei taha tunnistada et tal on häbi ja siis on hea öelda , et provokatsioon.:P
              299195

              Kommentaar


                #8
                UEFA andis pärast Meistrite liiga mängu Roomas omavahel kaklema läinud AS Roma ja Istanbuli Galatasaray mängijate käitumisele karmi hinnangu.

                Kodumeeskond peab UEFA arvele kandma 200 000 Šveitsi franki ja pidama oma järgmise mängu eurosarjades neutraalsel staadionil. Meeskonna treener Fabio Capello ei tohi järgmises mängus varumeeste pingil istuda, suurimad riiukuked Francesco Totti ja Francisco Lima peavad vahele jätma kolm, Gabriel Batistuta ühe euromängu. Türgi klubi peab korratuses osalemise eest maksma 40 000 franki trahvi.

                Kommentaar

                Working...
                X