320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes võidab mõmm-mõmmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes võidab mõmm-mõmmi

    Isiklikult pakun argetiinat
    ei,ei,ei taavi ei läinud sinna!!Tuli siis ta vä?Krt ta olex võind ikka ära maksta!Davai,saame siis kokku

    #2
    Inglismaa võidab finaalis Saksamaad 4:0!
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #3


      no võidab muidugi Itaalia!!!
      wtf

      Kommentaar


        #4
        ma isiklikult loodan et võidab argentiina
        Elu on hea. Jalgpall on parem kui elu

        Kommentaar


          #5
          Miks teile Argentina meeldib?

          Seal ju sellised p**ahunnikud ja peded nagu Batistuta ja Crespo ja Veron ja jumal teab kes veel. Kuid nagu ma juba eelmises foorumis antud teemal ütlesin: Arse võõrleegion paneb jälle asja kinni.
          BE KIND TO QUEERS!

          Kommentaar


            #6
            Holland v6idab! HAHHAA. Holland ei p22segi MM-ile, sest kaotab kolmapäeval Eestile 0:5.


            Editisin seda postitust veidi, kuna muutus ka soccerneti uudis...
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Finaal: Argentiina - Inglismaa 2:3
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by yeg

                Finaal: Argentiina - Inglismaa 2:3

                olex see vast magus kättemax, ja Argentiinal saab keegi rumala asja eest punase ka...
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  Kuigi Euro 2000 lõpus ei oleks osanud arvata ega loota, et Inglismaa MM-il midagi korda saadab, olen vimasel ajal sunnitud oma arvamust veidi muutma. Ericcson on tõesti toonud mmeskonda värskusepuhangu ja on korduvalt tõestatud, et Inglismaad ei tohi veel maha kanda, eriti veel peale seda, kui nad eile purustasid oma vanad rivaalid sakslased.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Arvan , et Argentiina võidab , aga ise olen


                    INGLISMAA poolt. Muide Portugal ruulib ka

                    Kommentaar


                      #11
                      Tähtis, et Euroopa näitaks muudele maailmajagudele koha kätte.
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #12
                        Seda on vara ennustada ja nii ma ei teagi muud, kui seda, et Itaalia võidab vinaalis Argentiinat.
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          #13
                          Minu jaoks pole kahtlustki: Argentiina

                          Pöialt hoian ka Portugalile.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Ennekõike olen euroopa meeskondade poolt. Viimased MM-id on näidanud et õige jalgpallikants on just Euroopas. Noh \'94 oli 8 hulgas 7 eurotiimi ja \'98 6 tükki.

                            Muu maailm saabki ülbitseda ainult Argentiina ja Brasiiliaga.

                            Kommentaar


                              #15
                              Väga loodaks, et Inglismaa paneb asja kinni. Paraku on karta, et võitjaks tuleb Prantsusmaa, Argentina või Brasiilia (mitte mingil juhul alahinnata).

                              Kommentaar

                              Working...
                              X