320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Meedia

    Oleks vist aeg ka sellele kanalile teema teha. Kuna Postimees ja kanal12 kuuluvad ühte kontserni (eesti meedia) siis olekski paslik sellise nimega teema teha, kuhu alla siis tulevad nii Postimehe, kui ka kanal 12 jalgpalli kommentaatorite kohta käiv jutt.

    Igatahes tänase Celta Vigo - Real Madridi mängu lõpus kommentaator üllatas. Kas Vincent tõesti oskab hispaania keelt või improviseeris mida Casemiro rääkida võib?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    #2
    Just mõtlesin, et antud teemat oleks vaja avada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Hispaania keele oskajaks ma ennast nüüd kindlasti ei nimetaks, aga elementaartasandil aru saan. Õnneks keskmine jalgpallur suurt üle elementaartasandi ei räägi ka
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #4
        Mulle meeldib vincenti puhul see, et ta saab mängust hästi aru ning suudab ka elementaarsete asjade kõrval selgitada et miks ja kuidas. Ei ole väga levinud Eesti spordikommentaatorite seas.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Kuna Postimees ja kanal12 kuuluvad ühte kontserni (eesti meedia) siis olekski pasklik sellise nimega teema teha, kuhu alla siis tulevad nii Postimehe, kui ka kanal 12 jalgpalli kommentaatorite kohta käiv jutt.
          Pask jah.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Mulle meeldib vincenti puhul see, et ta saab mängust hästi aru ning suudab ka elementaarsete asjade kõrval selgitada et miks ja kuidas. Ei ole väga levinud Eesti spordikommentaatorite seas.
            Nõus. Kõik on tasakaalus- huumor, mängumõstmine,faktid ja erapoolikus. Hetkel ilmselt parim mees Eestis kes kommenteerib jalgpalli.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              Minu arust võiks kommentaatoritele lihtsalt eraldi teema olla. Paljud kommenteerivad nii ühes kui teises kanalis mingil ajahetkel.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #8
                Kui juba kiitmiseks läks, siis tõepoolest, au Vincentile, minu hinnangul ka hetkel kõige parem kommentaator.

                Kommentaar


                  #9
                  Ilmselt Eesti Meedia mingi pikem (võib olla mitte nii pikem) siht oleks spordikanal? Või lepitakse üksikute ülekannetega Postimehes ja veel üksikumate ülekannetega Kanal12-s?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ilmselt Eesti Meedia mingi pikem (võib olla mitte nii pikem) siht oleks spordikanal? Või lepitakse üksikute ülekannetega Postimehes ja veel üksikumate ülekannetega Kanal12-s?
                    Mulle isegi täitsa meeldib nii nagu praegu on. Ei suru igapäevaseid kordusi peale ja täitsa soliidne arv spordiülekandeid. Olümpia ajal ilmselt täiskavaga spordikanal?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas enrito Vaata postitust
                      Mulle isegi täitsa meeldib nii nagu praegu on. Ei suru igapäevaseid kordusi peale ja täitsa soliidne arv spordiülekandeid. Olümpia ajal ilmselt täiskavaga spordikanal?
                      No näiteks praegu on Eesti mõistes kõva võrkpallilahing käimas, aga striimist ei viitsi väga vaadata. Tahaks diivanil lösutades ühe nupuvajutusega seda HD-kvaliteedis näha. Aga ei saa...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Mis sel kvaliteedil viga on, peamine, et ikka panus toitis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Nõus. Kõik on tasakaalus- huumor, mängumõstmine,faktid ja erapoolikus. Hetkel ilmselt parim mees Eestis kes kommenteerib jalgpalli.

                          mulle meeldib vincenti puhul see, kuidas ta lauseid lõpetab. justkui pärast lause lõppu algab vaatlus ning analüüs. polegi ammu kuulnud, et kellegi lause nii kiirelt lõpu saab.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu jaoks on sellel hooajal suurim üllatus, et Juri Butšakov nii pädev spordikommentaator on.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #15
                              Mis värk sellega on, et olgu ERR, tv3/viasat või Eesti Meedia- ikka on vaja see Enden abikommentaatoriks ajada. Ma pole vist elus nii piinlikku kommenteerimist kuulnud kui see tänane Jennisei vs Kalev oli. Endenil on kalduvus järjepidevalt mingeid mängijaid tümitada. Üheks selliseks oli näiteks Kangur, kellele Enden olenemata esitusest alati puid alla pani (nüüd on küll vist temaga leppinud). Ja neid mängijaid on veelgi. Eelmisel aastal näiteks Harper. Aga see tänane ristiretk Briscoe oli vastu oli täiesti uus tase. Alates avaminutist ei teinud Isaiah ühtegi õiget liigutust. Briscoe annab ideaalse söödu korvi alla, kus keskmängija selle ära puterdab. Sööt pask. Briscoe annab 2-1 olukorras söödu Kangurile, kes selle sisse paneb. Sööt pask. Keegi ei tee teravust ja Briscoe teeb teravust korvi alla ja teenib vea ning vabakad. Lahendus pask. Rääkimata visetest, mis olid kõik valel ajal ja vales kohas võetud. Lisaks pidev soigumine, et mees ainult isetseb ja kuidas ikka tegelt võiks Timmu Sokk platsil olla. Nagu, mida vittu?

                              Siis mõtled, et äkki olen ise idioot ja vaatad statsi. Parima efektiivsusega Kalevi mees platsil- Briscoe. Enim resultatiivseid sööte- Briscoe. Resultatiivseim mängija- Briscoe. +/- näitaja samuti plussis (vastupidiselt näiteks Timmule). Jah, mees teeb hooti idiootsusi platisl. Aga sellist kommentaari pole ka mõtet eetrisse lasta, mis on lihtsalt ühe mehe järjepidev tampimine.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X