320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun, et siin on mõned naised kah

    Kommentaar


      Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
      Ma usun, et siin on mõned naised kah
      Alguses räägid oma vanusest nüüd soost, meid(mind kindlasti) see ei huvita!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
        Nonoh, neid on palju.. Võin tasapisi postitada siia mis leian. Tegelen ise ka fifa värgendusega, olen igasugu särke, nägusid ja kunagi isegi staadioneid teinud päris kõvasti..

        Venemaa ja Ukraina liigad


        Ukraina liiga
        4shared is a perfect place to store your pictures, documents, videos and files, so you can share them with friends, family, and the world. Claim your free 15GB now!
        Zenjov, Pareiko, Stjopa on sees?

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          Zenjov, Pareiko, Stjopa on sees?
          Zenjov ja Stjopa ei tea kuna pole seda vaadanud, aga usun küll, Pareiko on kindlalt, isegi vist suht hea overalliga. Endal peal pole seda.

          Kommentaar


            Kõik olid olemas, väga hea.
            Overallid:
            Pareiko 70
            Stepanov 69
            Zenjov 62

            Kommentaar


              Krdi kahju, et fifa 09 maha lasin, mängu patchid tunduvad olevat päris põnevad :S

              Kommentaar


                Kas keegi mõne Eesti satsiga on manageri mänginud? Ise mängisin ja pani pärast esimese seasoni läbi tegemist pange. On kellelegi sama jama olnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Kas keegi mõne Eesti satsiga on manageri mänginud? Ise mängisin ja pani pärast esimese seasoni läbi tegemist pange. On kellelegi sama jama olnud?
                  Noup.......
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SixtySix
                    fifa09/data/fatBHrebuilder.exe
                    Kas sul on lugemisraskusi?

                    Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                    Vahet pole, juba sain tööle, sorri.
                    LFC

                    Kommentaar


                      Keegi võiks anda mingi lehekülje kust saab Fifale igast kraami tõmmata: liigasid, staadioneid jms. Piisab ka liigadest. See Filefront on omal vist mingi tühjenduse teinud, kuna kõik sealt kadunud põhimõtteliselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                        Keegi võiks anda mingi lehekülje kust saab Fifale igast kraami tõmmata: liigasid, staadioneid jms. Piisab ka liigadest. See Filefront on omal vist mingi tühjenduse teinud, kuna kõik sealt kadunud põhimõtteliselt.
                        Mis liigasid sa ikka sinna veel tahad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          Mis liigasid sa ikka sinna veel tahad?
                          Ma tahaks ka, eile just tahtsin tõmmata siin antud Champions League patchi aga FileFrontis oli see ära kustutatud.
                          ---
                          Miks on Fifas kõikidel valgetel mängijatel silmad kui klaasist?
                          LFC

                          Kommentaar


                            Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                            Ma tahaks ka, eile just tahtsin tõmmata siin antud Champions League patchi aga FileFrontis oli see ära kustutatud.
                            ---
                            Miks on Fifas kõikidel valgetel mängijatel silmad kui klaasist?
                            Lihtne soovitus koli PES'i peale üle Seal kõik olemas ja pole mingit patchidega jamamist(kuigi jah Hollandi liiga puudumine on minu silmis suur miinus).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Lihtne soovitus koli PES'i peale üle Seal kõik olemas ja pole mingit patchidega jamamist(kuigi jah Hollandi liiga puudumine on minu silmis suur miinus).
                              No aga kas PES-is on Eesti koondis ja Eesti liiga?
                              LFC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                                No aga kas PES-is on Eesti koondis ja Eesti liiga?
                                Liigat ei ole(seda saad veel Fifas teha), koondis on olemas küll, pole muidugi kõiki mehi, aga ajab asja ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X