320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma luban, et ma ei virise enam see aasta kordagi Eesti meistriliiga taseme ja põnevuse kohta!

    .... tahan seda raisatud 45 minutit tagasi. Ma ei ole midagi nii jubedat, igavat ja unist näinud juba aastaid, täielik katastroof. Mulle peaks ikka rämedalt peale maksma, et ma sellist jama oleksin staadionile vaatama-minema-nõus.

    Kommentaar


      Mäng muidu jah selline ´´It´s like training game at times´´ nagu kommentaator ütles. Aga muidu, Boyd knocks it back AND KINK WITH THE SHOT FROM RANGE but just over! Ehk siis Kink oli korra terav

      Kommentaar


        Sheffield tapab selle mängu oma hullu surumisega keskväljal...

        Loodetavasti teisel poolajal mängitakse lahtisemat jalgpalli
        PES.PLANET

        Kommentaar


          прямые спортивные трансляции, футбол онлайн, результаты матчей, видео трансляции

          Sellel striimil on heli paigas minu meelest. Teistele mida ma proovisin heli paigas polnud

          To vendetta: Päris Fcflora ja Sillamäe mäng see pole jah

          Kommentaar


            Algselt postitas Heku Vaata postitust
            Sheffield tapab selle mängu oma hullu surumisega keskväljal...

            Loodetavasti teisel poolajal mängitakse lahtisemat jalgpalli
            Teisel poolajal lööb Kink värava

            Kommentaar


              Tõesti on igav. Ega see rahvas seal ka kaasa ei aita. Pole ühtki laulu kuulnud. Ainuke asi mis sealt kostab on "boooo" "Boooo". Siis peab seal keegi motiveeritud olema?

              Boro mängib enam vähem. Kink sai hiljem juba palli ka natuke ja tõesti parim pealelöök oli temalt. Loodame et teine pool veidi elavam.

              Kommentaar


                Betfairi ülekandes on heli paigas ja tuleb täitsa hea kvaliteediga
                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                Kommentaar


                  kink vahetati välja
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kurja küll..tulin haigevoodist alles poolajaks välja ja kui nüüd Kink tõesti välja ka vahetatud on, siis on küll kahju. Mul näitab telekas seda asja laivis siin.

                    Kommentaar


                      Fuck. ongi nii, :S ei viitsi vaadata ka enam.

                      Kommentaar


                        Millegi pärast kartsin et Kink peagi välja vahetatakse. Ei olnud päris seda särtsakust mida oleks võinud temalt oodata. Loodame et järgmine mäng tuleb paremini välja.

                        Kommentaar


                          lambi teema!

                          Kommentaar


                            Nii kehva ta nüüd ka ei olnud, et oleks pidanud vaheajal välja võtma.

                            Isiklikult ei ole mul usku Gordon Strachanisse. Selle koosseisuga, mis tal hetkel kasutada on, peaks ikka kõvasti paremat mängupilti näitama. Väga kinnine mäng on neil senimaani kolmas nähtud mängus olnud.

                            Kommentaar


                              Kink oli kõige vähem aktiivne Boro ründemängija. Punkt. Mitu korda ta üritas ilma pallita vastase kaitsjast mööda joosta? Täpselt null korda. Kink tahtis palli ainult ja ainult siis, kui ta seisis sirgetel jalgadel ja siis üritas vastasest mööda triblada. Kolm korda see ka õnnestus- ühe korra päädis see pealelöögiga kolmekümnelt meetrilt ja ühel korral ebaõnnestunud tsenderdusega- kuid enamasti lükkas Kink palli lihtsal tagasi kaitsjale või siis paar korda ka kaotas üpris ohtlikult palli. Ühesõnaga ei midagi ilusat.

                              Kommentaar


                                Sorry Tarmo , sellisel juhul vaatan parem Stuttgardi mängu. Aga vähemalt tundub Borole 3 pointsi ära kukkuvat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X