meie alafoorum on igav
      Ma ei tea kui peaksin see võtma komplimentina või...

selle pärast Premier League on isegi igav!

Kommentaar

Inter on Lazio kääbussõberklubi ja täna andsite meile 3 punkti. Võit on võit ja kolm väravat teie puuri taoti....üllatavalt sai Mauro tõesti värava teie vastu...olete tõesti saast. Aga sõbrad hoiavad kokku...hooajad pole vennad. Ennem oli Inter nüüd Lazio!!!!!!!!!!!!!!!!

Kommentaar

Siiski on probleemiks Mauri ja Floccari roostes mäng. Printeri vastu oli neil 3 1000% võimalust ja flopiti need kahjuks
          Ja vaadake kordust....Biava vaatas kas printeri väravavht saab pallile pihta ja eeldas olla seinaks....ja oli õigel ajal õiges kohas. Imege lohvi oma aasta kobamaima väravaga. Ja Zarate kohta vist ei tule ka keegi siia pissima.

FORZA LAZIO!!!!!!!!! 1st again.
          Daje!!!

Kommentaar

Tõesti eile näitasite, et teete AS Roma reservide eest kõvat mängu, tundub, et Rosella toatemperatuuril piim on pannud Lazio poistel seedetrakti korralikult tööle ja kõhus hapnevad äärmiselt olulised lactabillus piimhappebakterid.

Ma ei tea kas mulle tundus või lasigi Castelazzi meelega selle Hernanese kolli sisse, nagu eit kukkus oma kontsakingadega ja laiutas käsi.

Eks lõpus oli teil paras purakas õnne ka, et viik jalule ei seatud, ideaalne oleks olnud kõigile kui te oleks viiki pelanud.Teine poolaeg ikka Lazio pela sisuliselt lagunes täielikult jäid vaid kiilakad Brocchi ja Rocchi oma suurepäraseid neitsi oliiviõliga määritud peanuppe eksponeerima.

Eks ole ju tore, kui kõik on kõigiga sõbrad.Äkki on Moratti ja Lotito üks ja sama isik?