320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paar küsimust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paar küsimust

    Mis aastast on Nike Eesti koondise sponsor ja varustaja? Mis firmad olid enne Nike-i? Mis värvides on Eesti kodus ja võõrsil mänginud? On kellegil pilte ka? Ja viimaks et kas millalgi on mõni uuem särk/vorm ka tulemas?

    #2
    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Mis aastast on Nike Eesti koondise sponsor ja varustaja? Mis firmad olid enne Nike-i? Mis värvides on Eesti kodus ja võõrsil mänginud? On kellegil pilte ka? Ja viimaks et kas millalgi on mõni uuem särk/vorm ka tulemas?
    peale Nike on minu teada olnud Lotto.nu vormid on alati old kas sinised või valged
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Mis aastast on Nike Eesti koondise sponsor ja varustaja? Mis firmad olid enne Nike-i? Mis värvides on Eesti kodus ja võõrsil mänginud? On kellegil pilte ka? Ja viimaks et kas millalgi on mõni uuem särk/vorm ka tulemas?
      uus vorm alles valiksarja algul tuli ju ja enne nike oli lotto.
      FC Flora

      Kommentaar


        #4
        Aga mis aastast alates Nike juba on?

        Kommentaar


          #5
          vahepeal oli Umbro ka mingit lühikest aega , ent sellest lühikesest ajast on pärit ka koondise ilusaim vorm ...eriti pikkavarukaga variant _ Pätsul on see olemas aga ta ei taha seda mulle ärida
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Aga mis aastast alates Nike juba on?
            Alates 2000 peaks olema, kui vanu uudiseid uskuda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              vahepeal oli Umbro ka mingit lühikest aega , ent sellest lühikesest ajast on pärit ka koondise ilusaim vorm ...eriti pikkavarukaga variant _ Pätsul on see olemas aga ta ei taha seda mulle ärida
              Hmm, pole kuulnudki, milline see välja nägi? ;o

              Kommentaar


                #8
                Sama siin pole kuulnudki Umbrost midagi, minu teada oli 92a Lotto ja Milleeniumi algusest Nike, aga Umbro ?

                Kommentaar


                  #9
                  Igatahes:



                  Sai siis selle jaoks tehtud: Klikk!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas zip Vaata postitust
                    Igatahes:



                    Sai siis selle jaoks tehtud: Klikk!
                    kena list aga siit on näiteks puudu need lahedalt kirjud Lotto särgid, kus eesosa oli ruudukesi täis... Aga Umbro kohta ma ei oska sõna võtta.

                    Jansa, sa pole Pätsule lihtsalt veel õiglast hinda pakkunud

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Igatahes:



                      Sai siis selle jaoks tehtud: Klikk!
                      Väga bro! Muide, aitäh kõigile, kes Eesti jalgpalli Wikipedia osa täidavad - väga informatiivne ja ilus !

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        kena list aga siit on näiteks puudu need lahedalt kirjud Lotto särgid, kus eesosa oli ruudukesi täis... Aga Umbro kohta ma ei oska sõna võtta.

                        Jansa, sa pole Pätsule lihtsalt veel õiglast hinda pakkunud
                        See oli vist jah see esimene särk, proovisin seda ka teha aga see oli üsna raske. Mõtled vist seda:

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas zip Vaata postitust
                          See oli vist jah see esimene särk, proovisin seda ka teha aga see oli üsna raske. Mõtled vist seda:
                          seda jah see on lihtsalt niivõrd stiilne

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu arvates 92-94 vormid olid palju ilusamad kui hetkel meil on. Keegi viitsiks mingit linki panna milline ta 92 aastal ka väljakul välja nägi, tänan.
                            Üks mu küsimus puudutaks väravavahti. Miks kannab meie koondise väravavaht alati kollast särki?
                            ps. 98-00 oli ka ilus. Ei mäleta ka hetkel neid... Ja tegelikult minu arvates aina koledamaks need lähevad, vähemalt selle rivi järgi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Miks ei ole vv särgil triipu nagu enamus nike vv särkidel on?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X