320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tulevikutähed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Pakuks siia ritta ka Keijo Tanhuanpää. 20-aastane noormees, kes täna ka FC Kuressaare eest värava lõi. Keijo oli omal ajal minu venna klassivend, mängisid koos Jalgpallikooli võistkonnas. Ja meie kool - Liivalaia Gümnaasium - oli Tallinna koolidevahelistel võistlustel päris tegija
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #32
      Ingemar Teever

      Sai kunagi koos Soomes turniirilgi mängitud 97a.Juba siis oli väga tegija oma vanustes,


      Mnjah...Teever meistriliigas...mina püüan viiendas kuidagi hakkama saada,aga eks ole arusaadav,et igaühest proffi ei saa...õnneks ei jää selle pärast veel elu seisma.


      Tiidus on näidanud oma tugevust noorte treenimisel,iseasi kas see karjumistehnika päris õige on...

      Kommentaar


        #33
        Veel noori tublisid

        Gussev sai oma esimeses mängus Merkuuri (lõi ka 2 väravat) eest viga, nii et pole rohkem see aasta teda mängimas näinudki.
        Lisaks siia paar nime siiski veel
        Usmanov ja Kostin. Usmanov on tehnika ime, kes samuti Transi uksele koputab (pingil seni vist olnud) ja Merkuuri eest mängib.
        Kostin on noor ja väga andekas kaitsemängija, kes hetkel JK Maardus mängib. Mõlemad tüübid ja ka Gussev on kunagised Tartu Merkuur Juniori mängijad. Seal oli teisi andekaid veel, aga nimed ei tule hetkel meelde.
        Sümpaatsed on ka Tulevik/Elva poisid Klavan ja Mutle, vahest isegi Tölpus, aga ma pole kindel kui vana ta on.
        Kas neist koondise materjali kungai saab on küll raske öelda.
        Ja parim näide noormängijate ära kukkumisest tuleb raudselt Tartu Tammekast. Noored A, B, C ja D klassi poisid on pidevalt oma vanuses meistrid ja ka koondistes (kui lastakse), aga kui keskkool l6ppeb laguneb seal asi kuidagi käest. Loodetavasti seekord nii ei lähe.

        Nagu mu hea sõber ütleb - ilma hoota pole peaga vastu kivimüüri mõtet joosta.
        Eestlane Finsbury Parkis

        Kommentaar


          #34
          Veel noori tublisid

          Gussev sai oma esimeses mängus Merkuuri (lõi ka 2 väravat) eest viga, nii et pole rohkem see aasta teda mängimas näinudki.
          Lisaks siia paar nime siiski veel
          Usmanov ja Kostin. Usmanov on tehnika ime, kes samuti Transi uksele koputab (pingil seni vist olnud) ja Merkuuri eest mängib.
          Kostin on noor ja väga andekas kaitsemängija, kes hetkel JK Maardus mängib. Mõlemad tüübid ja ka Gussev on kunagised Tartu Merkuur Juniori mängijad. Seal oli teisi andekaid veel, aga nimed ei tule hetkel meelde.
          Sümpaatsed on ka Tulevik/Elva poisid Klavan ja Mutle, vahest isegi Tölpus, aga ma pole kindel kui vana ta on.
          Kas neist koondise materjali kungai saab on küll raske öelda.
          Ja parim näide noormängijate ära kukkumisest tuleb raudselt Tartu Tammekast. Noored A, B, C ja D klassi poisid on pidevalt oma vanuses meistrid ja ka koondistes (kui lastakse), aga kui keskkool l6ppeb laguneb seal asi kuidagi käest. Loodetavasti seekord nii ei lähe.

          Nagu mu hea sõber ütleb - ilma hoota pole peaga vastu kivimüüri mõtet joosta.
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #35
            Originally posted by Jaan


            Levadia (v6i oli see Ajax) 86. aasta poiste hulgas on keskv2ljal tegija Oleg Maksimov.
            Ennast kiitmast ma ei v2si. Oleg Maksimov on Levadiate yhendv6istkonna koosseisus Koo-Tee-Pee vastu.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #36
              [quote]Originally posted by Chazlor


              Gussev sai oma esimeses mängus Merkuuri (lõi ka 2 väravat) eest viga, nii et pole rohkem see aasta teda mängimas näinudki.
              ]

              Gussev sai minuteada punase! ei tea küll mille eest?

              Kommentaar


                #37
                Oleg Maksimovi kohta veel niipalju, et karikam2ngus l6i ta Tallinna Levadia eest Narva vastu kolli. Mitte, et see midagi m22raks, aga minu meelest on ta Anrdei Borissovi n2oga...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Üks päris kõva tüüp on veel Ragnar Klavan. Mängib Valga eest ja minu teada 17 aastane. See hooaeg löönud juba esiliigas 5 kolli ja lisa on tulemas. Pole paha kuue vooru kohta või mis?

                  Kommentaar


                    #39
                    Originally posted by FC K2K


                    Üks päris kõva tüüp on veel Ragnar Klavan. Mängib Valga eest ja minu teada 17 aastane. See hooaeg löönud juba esiliigas 5 kolli ja lisa on tulemas. Pole paha kuue vooru kohta või mis?
                    Jah. Juba 2. aprillil, kui esiliiga alanud polnud mainiti teda siin foorumis ning nagu n2ha kindlasti p6hjendatult.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Originally posted by FC K2K

                      Üks päris kõva tüüp on veel Ragnar Klavan. Mängib Valga eest ja minu teada 17 aastane. See hooaeg löönud juba esiliigas 5 kolli ja lisa on tulemas. Pole paha kuue vooru kohta või mis?
                      Klavan mängib Viljandi Tuleviku ja selle duubli FC Elva eest!

                      Kommentaar


                        #41
                        Jah, tõesti õigus. Panin natsa puusse, kuigi tegelt tean, kus mees mängib.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas simmo Vaata postitust
                          Klavan mängib Viljandi Tuleviku ja selle duubli FC Elva eest!
                          Vaat, kus see tulevikutäht on välja jõudnud
                          Päris põnevaid nimesid selles teemas. Milline on olukord 16 aastat hiljem? Kellest võiks sirgub järgmine täht?

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Da Booob Vaata postitust
                            Loodame, et ta muutub samasuguseks töörügajaks ja fanaatikuks kui seda Piiroja on (mis on Eestis muidugi harukordne).

                            Kui Raijo oli oma jalgpalluri tee algul ainult üks hale vari (puudus tehnika, füüsis ja tahtejõud - esimest pole tal siiani), siis Raudnagel oli kohe alguses meeskonna liider (võimete poolest).

                            Kuid samas on teda algusest saati hellitatud, papa Raudnagel oli ta esimene treener, ning ma arvan, et see värk - hellitamine - röövis temalt selle, mis Raijol on.

                            Nii et erilisi lootusi ma tema peale ei pane.
                            Näe, näe mis välja ei tule! Lisaks kunagistele noortele talentidele ka foorumlase Daz Booobi kadunud vanem vend(?)!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar

                            Working...
                            X