320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall pubis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Wesenberghi hotelli pubi Rakveres. Õlu on hea, s.t. Sakust ja maksab 2.50€. Carla pubi on, vist ajutiselt, suletud.
    Carla on ennast kahjuks üsna ammendanud jah. Omanik muutus ja muutus ka suunitlus. Sihukest mõnusast spordipubist sai miskine karooke söökla laadne asi, vähemalt minu silmis. Samas pole sinna enam sada aastat sattunud, ei tea mis tuuled hetkel puhuvad.

    Wesenbergh iseenesest vähe soliidsem koht, on seal kannatanud vutti vaadata küll. Toetas mingi aeg ka kohalikku jalkaklubi.

    Kommentaar


      Kuna ma olen laupäeval Tartus, siis kiire ülevaade mis pubides vutti näidatakse. Illekas ja Big Ben? Kuskil veel?

      Kommentaar


        Illekas jah. Loodetavasti tuleb ka wordprez, siis saab tema üle nalja teha pärast mängu.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Kuna ma olen laupäeval Tartus, siis kiire ülevaade mis pubides vutti näidatakse. Illekas ja Big Ben? Kuskil veel?
          Populaarsematest kohtadest veel - Ristiisa ja Pahad Poisid. Viimasesse minnes võta küüslaugu kartuleid ja palmikut

          Selle foorumi gurud kogunevad aga kõik Illegaardis.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Sa mõtled vist mänge chelski vastu? Sest ühel mängul vs City oli ta platsis ning Coutinho väravast võeti võit toona
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Ole mureta, Stok. ma olen omakorda Tallinnas.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Ole mureta, Stok. ma olen omakorda Tallinnas.
                Mingil põhjusel pidasin pealinnaski vajalikuks seda mängu ikkagi näha. Soccernet ütles, et Mad Murphy ja Nimeta teiste hulgas pidavat näitama. Neist kahest vähem haises väljastpoolt esimene, seega sai see valitud.

                Kuidagi müstilisel kombel oskas akendega ruum olla pimedam kui keldris asuv Illekas. Kõik kolm Chelski slavat olid kuhugi nurgataha oma teleka ette kirillitsat puhuma pistetud.

                Pealinna pooli glooride kiituseks tuleb aga öelda, et kohale veetakse end korralikes kogustes. Siiski, polnud ikka see, tulemus kindlasti aitas muljet kujundada. Illekas all the way.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  I have nothing to say.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    keegi teadjam ehk oskab öelda mis seis hetkel Pärnus pubide-baaridega on? laupäeva õhtul igatahes Sweet Rosie näitas ainult Eurosporti. kas kusagil on parem kanalite valik? Olybeti baarid ei lähe arvesse
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      keegi teadjam ehk oskab öelda mis seis hetkel Pärnus pubide-baaridega on? laupäeva õhtul igatahes Sweet Rosie näitas ainult Eurosporti. kas kusagil on parem kanalite valik? Olybeti baarid ei lähe arvesse
                      0. Pärnus EI OLE VÕIMALIK jalkat pubist jälgida. Vaid meistrite liiga ja koondis, isegi VSB kanal on väga paljudel puudu, ammugi siis muid liigasid näitavad kanalid.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Teab keegi, kas Kuressaares või selle lähedal mingi pubi Inglise liigat näitab?
                        https://r-cold.blogabet.com/

                        Kommentaar


                          Kus Tartus laupäeval Liverpool-Cityt näha võib? Illegaard?

                          Kommentaar


                            Illekas ainuke pubi jah. Ignoreeri teisi
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Peab ära märkima kõikidele pärnakatele, et linna on tekkinud pubi mis on võtnud vaevaks oma eelarvest kulutada ka kanalitele kust näeb jalgpalli. Red Rock Pub Mirage ööklubi vastas näitab igaljuhul Setantat ja ehk ka VSB-d, viimast ei ole ise juhtunud tunnistama küll.
                              Kindlasti on balti spordikanal olemas Hahni pubis.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Peab ära märkima kõikidele pärnakatele, et linna on tekkinud pubi mis on võtnud vaevaks oma eelarvest kulutada ka kanalitele kust näeb jalgpalli. Red Rock Pub Mirage ööklubi vastas näitab igaljuhul Setantat ja ehk ka VSB-d, viimast ei ole ise juhtunud tunnistama küll.
                                Kindlasti on balti spordikanal olemas Hahni pubis.
                                Aitüma, ka mittepärnakatel on seesinasest infost abi. Kas kehtib ka eesseisva nädalavahetuse kohta? On veel igaks juhuks varuvariante? Kas ka Counti sääl kohata võib? Palju küsimusi, mis loodetavasti leiavad ka vastused.

                                Nojah, RRP feissi lehel on kirjas, et suletud, kolivad, kuid muretsemiseks pole põhjust, avavad peatselt. Uudis pärineb 16. aprillist.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X