320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManUnited

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ManUnited\'

    Originally posted by MM01


    Nii,tundub et Manu on kaotanud oma kauaajase rikkaima klubi staatuse real madridile,nende atribuutika ja beckhami särgid ikkagi ei ole ikka samaväärsed reali saavutustega,rahalise poole pealt......
    tähendab manu peaks olema endaga jõhkralt plussis rahaliselt, kuid reaal võlgades
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ManUnited\'

      Breaking News: Beckham Realis ja korras päev. Oi oi oi nalja saab.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ManUnited\'

        Ja läinud ta ongi...

        ManUtd.com andis teada, et leping Realiga on tehtud, ühisele meelele on jõutud ka palganumbrite osas, summaks siis 35 miljonit eurot ehk ligi 25 miljonit naela.

        Lähemal ajal jõuab toimunu ehk minuni kohale kah...

        Igatahes, oli väga tore, kõike head, David! Loodame, et sulle Hispaanias meeldib...

        Loodan, et ei pea siit ega teiste teemade alt leidma lühikesi sõimavaid postitusi...
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ManUnited\'

          Krt küll Üks mu lemmik mängijaid ongi lahkunud ja veel Real\'i oleks siis vähemalt mõnda normaalsesse klubisse läinud näiteks Barca\'sse.Samuti on Ronaldinho hakanud Madridist unistama, tundub et jääme lõpuks mõlemast mehest ilma

          Noo krt küll ma olen ikka nii pettunud ManU juhtides, et nad Beckham\'i maha müüsid

          Kommentaar


            Replying to Topic \'ManUnited\'

            Mulle uudis väga meeldib. Nüüd on siis ühes klubis koos 4 mu lemmikmängijat - Kuningas, R. Carlos, Ronaldo ja Becks. Veel lõbusamaks teevad asjaolu nutvad ManU fännid, vihased Reali- ja Beckhami vihkajad jne. Igal juhul Becks made my day!

            PS. Ma usun et tehing tuleb kasuks kõigile 3-le osapoolele. Lihtsalt siuke kõhutunne on.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              Replying to Topic \'ManUnited\'

              AND HE´S OFF!!!...Kahju küll...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'ManUnited\'

                täna on päev, kui ManU kaotas 5 miljonit fänni. igaljuhul need aasia lapsed, kes seda manchesteri klubi seni toetasid, on pidavat nüüd väga pettunud olema.

                manul paistis et, ei olnud tagasipöördumisvõimalust - seega läks becks müüki üsnagi reali dikteeritud tingimustel. üleminekusummast saab manu sel hooajal 7,5M ja ülejäänu jagatuna järgmise 4 aasta peale. arsenal müüs isegi anelka reali kallima raha eest omal ajal. jah, ma tean, et turusituatsioon ei ole sama, kuid let me have my moment. lisaks liiguvad sellised kuulujutud, et lepingusumma on veelgi väiksem, ehk leping sisaldab mängijavahetust. kuulujuttude järgi võib tegu olla Geremiga.

                ainuke negatiivne aspekt on, et manu võib kaotada oma mängu ühekülgsuses ning etteaimatavuses, mida see tänu becksile siiski oli.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'ManUnited\'

                  anelka to real 23.5 mil
                  beckham to real 24.5 mil

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'ManUnited\'

                    Nagu te kõik teate ei näe paljud juba pikka aega selle teema all viimaseid postitusi, noh, komplikatsioonidega näevad. Seega panen selle teema lukku ja alustan uut

                    Aitab juba sellest jamast...
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar

                    Working...
                    X