320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManUnited

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Originally posted by märt


    igateahes on minu mõtted juba järgmisel hooajal.Fergusson on ikka postil ja becks jääb manusse.loodame,et keegi ära ka ei lähe(kuigi Blanc võiks ju).Ma loodan,et ostetakse mõni tegija kaitse või tuleb noortemeeskonnast mõni tegija vend
    Blanci kohta niipalju, et mees lubas vaatamata Fergie ja Keano meelitustele lõpetada. Samas on ta praegu peale hooaja perseläind algust hämmastavalt hea ja stabiilne. Ise loodaks ikkagi Hofflandi tulekut, kuigi tema peale on jahti alustanud peale ManU ka Real ja Arsenal.
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #17
      Räägitakse, et Nesta siirdub suvel ManU-sse
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #18
        Originally posted by vaikiv mees


        Räägitakse, et Nesta siirdub suvel ManU-sse

        Räägiti ka, et Oper läheb Arsenali ja Poom ManUsse...sittagi.
        Kardan, et ka seegi kord ei tule asjast midagi, kuigi Nesta ei oleks sugugi kehv lahendus.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #19
          Uut kaitsjat on vaja ja mõlemad tegelt sobiksid.Kuigi eelistan Hoflandi.
          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #20
            Oh kui kole mäng Leverkuseni vastu. Midagi sellist võis hullemates fantaasiates karta, kui sakslased (eriti Ballack) ka 'pooli vastu nii head olid. Keskväljal vigastatud meestest eriti puudust ei tundnudki, aga kaitse tegi taas paar prohmakat.

            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #21
              See mäng lõppes sitasti ManU jaoks ainult seepärast,et puudu oli nr 7.Nistelrooijd ei toidetud piisavalt.
              aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                #22
                Nojah, põhimõtteliselt õigus, aga tasemes nagu asi olla ei tohiks. Giggs, Veron, Scholes, Solskjär...
                kriitikud/ManU mahategijad ütlevad - Solskjär varumehena ei jaksand 2.p-ajal joosta, Giggs oli pidevalt ümbritsetud 3 vastase mängijast, Veron oli järjekordselt täitsa null.
                Olen nõus, et ilma Beckhamita ei suuda ka Inglismaa midagi (niimoodi mängides) ära teha.Jääb vaid mõttetu palli edasi-tagasi veeretamine & keegi ei julge võtta mängu enda peale.
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #23
                  Siin ma jälle olen oma linkidega , aga vanahärra Ron Atkinsonil on päris häid ideid, kuidas ManU järgmisel nädalal sakslaste vastu mängima peaks:
                  http://football.guardian.co.uk/Columnists/Column/0,4284,690923,00.html

                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #24
                    Mõtted ning analüüsivõime on vanamehel head, aga mispärast on vaja Johnsenit nii palju taga nutta? Niikuinii pole mees veel mängukõlbulik. Nõustun Atkinsoniga ses osas, et Nistelrooy üksi seal ees küll midagi ära ei tee.

                    Kommentaar


                      #25
                      Johnsenit on vägagi mõtet taga nutta, kuna ManU´l lihtsalt pole võdväärset paarilist Blanc´ile, Brown on viimased kaks hooaega olnud pidevalt vigastatud ja see on jätnud jälje ka tema mänguvormi.
                      Silvstre`t ei ole mõtet keskele toppida, sest tema trumbiks on just kiirus ja tehnika, mistõttu on ta kasulik rünnakute toetajana. Keskkaitsjaks on ta natuke rumal. Tihti peale jookseb tal juhe kokku, kui ta tormab palliga rünnakule ja siis ei oska järsku enam midagi teha. Samuti need mõtetud pikad pallid ette - rohkem närvi.
                      Parim variant oleks keskele O`Shea, noor poiss on teinud vägagi kinldaid etteasteid tänavu, kuid ei tema kahjuks räägib just kogemuste puudumine, eriti veel nii tähtsas kohtumises.
                      Sama teema on ka noore ja talendika Wallwork´iga.

                      Minu arvates otsustatakse ManU ja Bayeri kohtumise saatus keskväljal, kumb suudab seal valitseda see ka võidab. Üldiselt olen ma nõus vanahärra Atkinsoni jutuga, seepärast ei hakka ma teda ümberjutustama.

                      Kommentaar


                        #26
                        Asi läheb aina ****ing hullemaks!!!!!

                        ManU-l kaitses veel üks mure

                        26.04 14:46



                        Laurent Blanc
                        Manchester Unitedi kaitseliin kipub Meistrite liiga korduskohtumise eel hõredaks jääma, sest lisaks juba vigastatud Ronny Johnsenile ja Gary Neville'ile ei pruugi Leverkusenis platsile pääseda ka Laurent Blanc. Prantslane tegi kolmapäeval haiget oma parema jala põlvele ning laupäevases liigamängus Ipswichi vastu kindlasti pallida ei saa.

                        "Tahtsime ta kolmapäeval pärast esimest poolaega välja vahetada, kuid ta ise tahtis jätkata ja õnnetuseks vigastas end," nentis Unitedi peatreener Alex Ferguson. Samas lubas Ferguson, et Ipswichi vastu saadab ta väljakule parima koosseisu, mis hetkel võtta on. ManU-l on veel õhkõrn võimalus meistriks tulla ja selle nimele kavatseb Ferguson lõpuni võidelda.


                        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          [glow tcolor= kollane, fcolor=punane, size=28, strength=4]Palju õnne sünnipäevaks, Manchester United Football Club[/glow]

                          Niisiis saab täna 26. aprillil, sel suurepärase ilmaga kevadpäeval tervelt 100 aastaseks sajandi üks parimaid(minu arust parim) jalgpalliklubisid Manchester United!!
                          Klubi eelajalugu algab juba tükk aega varem, 1902 muudeti klubi nimi (enne oli Netwon Heath Football Club) Manchester Unitediks, seda mitmetel põhjustel. Sajand on ManUle toonud nii häid kui halbu aegu, rohkem siiski häid ning suursaavutusi jääme mäletama!


                          Palju, palju õnne ja edu ka edasiseks
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #28
                            oh seda õnnetust

                            Kommentaar


                              #29
                              ega's midagi, 100 aastat juba kõrge vanus. loodetavasti on kirsturaha juba aegsasti kõrvale pandud

                              Kommentaar


                                #30
                                very funny!
                                Kuid õnne neile ka minu poolt.
                                C’mon Man United!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X