320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premier League 11/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    maarvelussile.

    no aga siin tulebki ju taktika mängu. kui sul on kaitses dawsoni või gallase sugune tohlakas, siis on ärril jumala pohhui kui palju parker lööb või söödab, sest selle jaoks on kõik muud mehed keskväljal ja SP ülesandeks ongi seda kanakarja balanseerida ning olla ühendavaks lüliks, liimiks isegi. ta polegi see killer-passi andja või 25meetrilt tulistaja. ja parker oli hooaja esimesel poolel tõesti rets.

    lisaks - statistiliselt võttes pole jaa suurt sittagi vahet, kas vana teeb nt 3.2 (scott) võ 2.4 (yohan) vaheltlõiget mängus. küll aga on praeguseks hetkeks, peale (jämedalt) 35 vooru see erinevus 112 vs 86. veerandi võrra rohkem.

    sellegi poolest võrreldakse taaskord võrreldamatut, aga imo on tervitatav, et vahel mustatöötegijaid ka kiidetakse/esile tõstetakse, mitte ainult skoori- ja assistimehi. aga ei eita sealjuures üldse, et väike sinivereline maik on asjal juures, mitte küll määrav, aga siiski. las olla.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma saan aru, et Parker on igati vahva sõdalane kes siblab ringi ja topib oma keha igale poole vahele ning tõesti Sp*rsi tulemused olid samuti head hooaja esimesel poolel. Aga see ei tohiks olla ainus faktor kuidas "all-star"-meeskonda saada kui sul on teised mehed kes mängivad sarnasel positsioonil aga lisavad ka ründemängu oma dimensiooni juurde samas individuaalsetelt kaitsenumbritelt umbes sarnasel tasemel mängides.
      See ongi kaitsva inneri töö. Tema töö ei ole rünnata ja väravaid lüüa. Isegi teie palavalt armastatud Barcelonas on selline mängija olemas. Teda ei valita kunagi maailma parimaks, aga 11-s on sellist meest väga vaja.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        See ongi kaitsva inneri töö. Tema töö ei ole rünnata ja väravaid lüüa. Isegi teie palavalt armastatud Barcelonas on selline mängija olemas. Teda ei valita kunagi maailma parimaks, aga 11-s on sellist meest väga vaja.
        Vat siin on see asi, et ründamine ei võrdu väravad. Ma saan täiesti aru, millest Marv räägib- lõhkuv poolik tänases vutis (kui tahad olla parim) ei saa enam ainult lõhkuda. Isegi kui sa oled pikalt parim lõhkuja (statistiliselt). Ühe dimensiooniline inimene, ütleks Parkeri kohta Marcuse. Ma nõustun.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Vat siin on see asi, et ründamine ei võrdu väravad. Ma saan täiesti aru, millest Marv räägib- lõhkuv poolik tänases vutis (kui tahad olla parim) ei saa enam ainult lõhkuda. Isegi kui sa oled pikalt parim lõhkuja (statistiliselt). Ühe dimensiooniline inimene, ütleks Parkeri kohta Marcuse. Ma nõustun.
          Lühidalt öeldes see oli tõesti 100% mu jutu mõte.

          Ja musta töö vastu pole mul üldse midagi - mulle väga meeldib ja ma väga austan isetuid mängijaid aga siin ongi küsimus maitses ja kultuuriruumis. Mina hindaks neid mängijaid kõrgemalt kes selle musta töö kõrvalt ka lisadimensiooni meeskonnale pakuvad, mõni teine ei hinda või viitab kindlale rollile (olgu see siis teadlik või oskustest tulenev). Olgu. Lihtsalt tahtsin välja märkida, et oli ka teisi kandidaate kes oleks võinud ja väärinud nominatsiooni.

          Ja ausalt ei olnud prille, ega selektiivset mälu, vaid maitseelistus.

          Ja (puhtavereline)lõhkuja vs lõhkuja oleks pidanud üldse võrdlema Parker vs Tiote.

          Tiote: 0v, 1s ja statsid 2.8t, 2.6int, 2.4f, 0.4b ehk selgelt Parker on statside poolest igast asendist üle.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            kui te nüüd arvate, et Parker ainult kaitsetööd teeb ja sellepärast teda hinnatakse, siis... midaiganes. Lühidalt - Tottenham poleks täna seal, kus nad on.

            seesamune mcn'i viide Busquets'ile on väga hea, sest kui sa lööd mingi a la 100-s mängus Barcelona (kes kaks aastat järjest valdab koduliigas palli 72%) eest kaks väravat ning annad käesoleval aastal ühe resultatiivse söödu, siis kas me nimetame teda ühedimensiooniliseks mängijaks (näitlemine kõrvale jätta )?
            Ma tuletan igaks petteks meelde, et see mees mängib Barcelona ja Hispaania koondise eest.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              kui te nüüd arvate, et Parker ainult kaitsetööd teeb ja sellepärast teda hinnatakse, siis... midaiganes. Lühidalt - Tottenham poleks täna seal, kus nad on.

              seesamune mcn'i viide Busquets'ile on väga hea, sest kui sa lööd mingi a la 100-s mängus Barcelona (kes kaks aastat järjest valdab koduliigas palli 72%) eest kaks väravat ning annad käesoleval aastal ühe resultatiivse söödu, siis kas me nimetame teda ühedimensiooniliseks mängijaks (näitlemine kõrvale jätta )?
              Ma tuletan igaks petteks meelde, et see mees mängib Barcelona ja Hispaania koondise eest.
              Sa peaks Marcuset lugema. Küsimus pole väravates ega ka väravasöötudes. Pigem selles, mida kaitsev mängija suudab teha palliga üles liikudes, millist positsiooni valida, kaitsta palli pressi all ja seda edasi sööta. Jne jne, ma võiks neid märksõnu siia veel laduda.
              edit: ja veel- Parker Parkeriks, ma lihtsalt tahtsin väita seda, et Inglise jalkakultuurishinnatakse teatud elemente natuke liiga kõrgelt ja teisi natuke liiga madalalt (kuigi eks see hakkab globaliseeruvas maailmas muutuma).... ja sestap (?) ka hr P. selle auhinna võttis (?).
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Parker ei võitnud auhinda (loodetavasti) sellepärast, et ta suudab palli nii kõvasti lüüa, et see auti veereb või et seda Inglismaal heaks tavaks peetakse... just seesamune Busquetsi teema - esmapilgul tühi koht, kuid tegelikuses meeskonna selgroog. Võib ju tegelikult öelda, et mees on nii hea, et ta ei pea isegi palli puutuma (Barca - tee järgi! ).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  edit: ja veel- Parker Parkeriks, ma lihtsalt tahtsin väita seda, et Inglise jalkakultuurishinnatakse teatud elemente natuke liiga kõrgelt ja teisi natuke liiga madalalt (kuigi eks see hakkab globaliseeruvas maailmas muutuma).... ja sestap (?) ka hr P. selle auhinna võttis (?).
                  "võrreldes hispaania jalgpallikultuuri ja -stiiliga" oleks poliitiliselt korrektne lisa olnud.
                  ja parker võitis selle auhinna selle pärast, et ta on faking hea mängija (eriti ajal, mil otsus tehti).
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Lõpuks on hooaeg jälle nii kaugel, et tabelis on kõigil 36 mängu kirjas. Samas on kõik veel lahtine: tiitel, CL kohad ja kaks relegatsioonikohta.

                    Tiitel:

                    1. Man City 83p +61 - Newcastle (A), QPR (H)
                    2. Man United 83p +53 - Swansea (H), Sunderland (A)

                    CL:

                    3. Arsenal 66p +24 - Norwich (H), WBA (A)
                    4. Tottenham 65p +23 - Aston Villa (A), Fulham (H)
                    5. Newcastle 65p +9 - Man City (H), Evertone (A)
                    6. Chelsea 61p +21 - Liverpool (A), Blackburn (H)

                    Relegatsioon:

                    15. Aston Villa 37p -14 - Tottenham (H), Norwich (A)
                    16. Wigan 37p -22 - Blackburn (A), Wolves (H)
                    17. QPR 34p -23 - Stoke (H), Man City (A)
                    18. Bolton 34p -31 - WBA (H), Stoke (A)
                    19. Blackburn 31p -28 - Wigan (H), Chelsea (A)

                    Minu arvamus/ennustus:

                    United võtab kindlalt 6p, Citys ma nii kindel poleks, Newcastle võib vabalt viigi välja punnida aga QPRi kodus võidetakse kindlalt. Arsenal võtab minimaalselt 4p - Norwich on kehvalt lõpetamas hooaega ning Emiratesidel vastast pole. WBA võõrsil on raske ja kindlasti tahab Roy hea mälestusega lahkuda aga alla viigi siit ei tule Arsenalile. Tottenham maksimaalselt 4p - kuskil komistatakse viigi otsa, kas Villa võõrsil või Fulham kodus, reaalne on võõrsil täiesti hambutut Villat võita aga WHL'il Jol on piisavalt motiveeritud. Newcastle'il on tegelikult väga rasked mängud - isegi kui suudetakse punkt välja pigistada City käest siis Everton võõrsil on ka purikas. Ehk täitsa vabalt võib juhtuda, et saadakse 0-1punkti nendest mängudest mispuhul Chelsea tabelis mööda läheb ilmselt. Chelsea Anfieldilt tuleb viigiga minimaalselt ja kodus Blackburni võidetakse kindlasti ehk minimaalselt 4p.

                    1. United 2. City 3. Arsenal 4. Tottenham 5. Newcastle 6. Chelsea

                    Villa, 1-3p, saab kodus ilmselt kotid Spursilt aga Norwichiga tehakse viik või võit. Wigan 3p minimaalselt - Blackburn on vastu seina ja võivad kodus võita aga Wolves saadetakse ketukaga divarisse. QPR 1-3p, Stoke kodus on punktide teenimis koht aga City võõrsil mitte. Bolton kodus WBA vastu 1p ja võõrsil Stoke maksimaalselt 1p ehk kokku 2p. Blackburn maksimaalselt 3p, kodus Wiganit võib võita aga võõrsil Chelsea vastu ei saa.

                    15. Wigan 16. Villa 17. QPR 18. Bolton 19. Blackburn
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      The top four teams in the Barclays Premier League qualify for the UEFA Champions League.

                      English winners of the UEFA Champions League finishing outside the top four places (but who qualify for the UEFA Europa League through their domestic Barclays Premier League position) go forward as Winners to the group stage along with domestic champions, runners-up and third place.

                      No extra domestic place can be gained by winning the UEFA Champions League, therefore the team finishing fourth drops to the UEFA Europa League.

                      English winners of the UEFA Champions League who do not qualify through their domestic position go forward as Winners to the group stage, with the team finishing fourth dropping to the UEFA Europa League. In this case, the national association of the title-holder is entitled to one additional place in the UEFA Europa League.
                      Simply put. If Chelsea win the Champions League this season and finish fifth or sixth in the league, then the team finishing fourth will drop in to the Europa League, and Chelsea will go straight into the group stages of the Champions League.

                      Also, just to clear up the rumour that third place would have to go in to the qualifying round. It clearly states in the above quote from PremierLeague.com that the team finishing third in the league would go straight in to the group stages, no matter what.

                      ================================================== ========================

                      Mõtlesin, et paneks selle ka igaksjuhuks siia kõigile näha, et poleks segadust.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        enne 2005. aastat polnud ükski champ league võitja koduliigas nii sitalt esinenud, et poleks liiga kaudu juba kohta kindlustanud võitmise hetkeks ning seetõttu ei tulnud sellega pead kunagi vaevata. pärast seda liverpooli nuttu ja hala, mis võidule ja liiga 5. kohale järgnes ja erandit, mis tol korral tehti, viidigi sisse reeglimuudatus, et võitja saab karikat kaitsta isegi siis, kui ta endale liigakohaga osalemist pole kindlustanud. ja seda klubi arvelt, kes on siis kõige madalamal champ league viival kohal - inglismaal siis hetkel 4. koht.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mis ei tähenda, et selgus CL kohtade osas ei võiks majas olla, aga see selgus on ju juba ammu majas, ei?
                          Jah, kardetavasti need samad satsid sinna proovima lähevad, kes selgi hooajal. Võimalus, et Arse koperdab, on ikka märksa väiksem kui Spursi või Newcastle'i puhul. Chelseal 50% shanssu Münchenis, mis ju ka küllalt suur.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Tõe huvides olgu veel ära märgitud, et tollel hooajal sai PL #4 koha sinine pool Liverpoolist. Ja nad ei olnud sugugi õnnelikud, et neilt see koht ära võeti.

                            Kommentaar


                              Ei võetud ju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Ei võetud ju.
                                Minu teada ka ei võetud. Everton lihtsalt sai eelringis korraliku koslepi ja nii see CL unistus otsa saigi
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X