320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti sünnipäevaturniir ja suvepäevad 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kõik õlle mis üle jääb, on minu oma
    Võtan pudrunuia kaasa ja teen sulle POLITSEID!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #77
      Sorry veidi OT pärast, aga Saarlane kuidas meil see diil oli..Pidid suvepäevadele kasti õlle tooma, mille ära lahendame?

      Kommentaar


        #78
        2012. EM-i diil oli vist Gattusoga? Või mis kihlvedu

        Kommentaar


          #79
          just seesamune. Ja Gattuso ju teatas et loobus koondise esindamisest pärast MM-i?

          Kommentaar


            #80
            Mitte, et ma siin teisi meeskondi hirmutada tahaks, aga mul on tunne, et ma olen überkickässilt tasakaalustatud meeskonda sattunud. Kui ma olen õigesti aru saanud, siis on meil nii Kamsilikku jooksuvõimu cannumani näol, Beckhamlikku ilu minu näol, Mourinholikku treeneritaipu PraSi näol, Postilikku pikkust cannumani venna näol, Ojamaalikult nooruslikku uljust Peeter I näol, Messi/Ronaldolikku mänguskilli Brandon/Evu näol ja tisse. Ulme.

            Kommentaar


              #81
              Minu auhind läheb ka kellegile teisele Ehk siis lollima teema asi vist oli.

              Kommentaar


                #82
                Tuletan meelde, et turniirile ja suvepäevadele registreerumine on inimesepõhine ning kuni selle reedeni saab seda teha soodushinnaga 3 eurot, pärast seda maksab osavõtt 5 eurot. Palume kanda üritusel osalemise tasu OÜ Vutivõrk kontole 221043839787, märkides selgitusse: 1) Märksõna "Soccernet 10", 2) Kas osaled mõlemal üritusel või kummal neist? 3) Kui osaled turniiril, siis oma võistkonna nimi (seda saab hiljem muuta).

                Paneks nüüd tasapisi paika ka turniiril osalevate võistkondade nimekirja. Minule teadaolevalt on tulemas:

                Soccernet.ee 1
                Soccernet.ee 2
                JK Läbukunnid/Kalev 100
                FCS Veteranid
                Leeds United
                Liverpool FC
                JK Toru Baar / Rapla

                Pole kindel:

                Haapsalu AA Garaaž
                Tofoa & co
                FCS Juuniorid
                Eks-Soccernet
                Pärnu Karupojad

                Teadjamad, valgustage mind ka. Uue nädala keskel läheb nimekiri lukku.
                Last edited by wiiner; 06.07.11, 20:25.

                Kommentaar


                  #83
                  jätan turniiri kahjuks vahele, pärnu rannavutis vajatakse mind samamoodi. õhtul peole üritan tulla!
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    jätan turniiri kahjuks vahele, pärnu rannavutis vajatakse mind samamoodi. õhtul peole üritan tulla!
                    Veab sul ja tänu jumalale, räägitakse, et ega jalgpalluritele sellele turniiril hea pilguga otsa ei vaadata ning on juttu olnud, et väljak on sliding tackle jaoks ideaalne ning mõnedki Leedsist on juba Jolleri (EestiEest) palganud seda mänguelementi õpetama.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #85
                      Õhtuste tegevuste osas uudist niipalju, et jazzjansa korraldab suvepäevalistele Aegviidus pokkeriturniiri.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Veab sul ja tänu jumalale, räägitakse, et ega jalgpalluritele sellele turniiril hea pilguga otsa ei vaadata ning on juttu olnud, et väljak on sliding tackle jaoks ideaalne ning mõnedki Leedsist on juba Jolleri (EestiEest) palganud seda mänguelementi õpetama.
                        siis üks meeskond seal turniiril käib sulle eriti vastukarva. aga eks seda näed sa 16.juulil oma silmaga
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          #87
                          Mina tulen kah.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Õhtuste tegevuste osas uudist niipalju, et jazzjansa korraldab suvepäevalistele Aegviidus pokkeriturniiri.
                            Palju buy in on ?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #89
                              Veel häid uudiseid: Suvepäevaliste maitseelamuste eest hoolitseb Nõo Lihavürst.



                              Turniiri parimaid võistkondi ja foorumi eelmise aasta parimaid postitajaid autasustab A. Le Coq. Osavõtutasu aitab madalal hoida JK Tallinna Kalev. Ning auhinnaletile on lähipäevil oodata veel midagi väga uhket.

                              Kommentaar


                                #90
                                hea töö kutid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X