320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peab nentima, et hoolimata meie selle hooaja edu tagasihoidlikust tasemest - oleme ju siiski kõigest kolmanda liiga teised ja FA karika 4 ringis - on hakanud siin igasugust kaadrit jõlkuma. kes on poolt, kes vastu, kes neutraalselt süvaanalüüsiv, aga ... jah. ilmselt tuleb kas ära harjuda või loota pikale kaotustejadale.
    hea, et mankut ei toeta, siis oleks kogu elu nii.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
      peab nentima, et hoolimata meie selle hooaja edu tagasihoidlikust tasemest - oleme ju siiski kõigest kolmanda liiga teised ja FA karika 4 ringis - on hakanud siin igasugust kaadrit jõlkuma. kes on poolt, kes vastu, kes neutraalselt süvaanalüüsiv, aga ... jah. ilmselt tuleb kas ära harjuda või loota pikale kaotustejadale.
      hea, et mankut ei toeta, siis oleks kogu elu nii.
      Ma mõtlesin samale asjale kolm päeva tagasi pohmellis piineldes. Kujutasin hirmuga ette, mis saab sellest teemast, kui me peaksime tagasi Premieri saama ... Oooo õudust.

      Aga siis ma jõudsin pärast teist liitrit Värskat järeldusele, et eelmine Leedsi gloorihunterite kontingent (loe: meie), hakkab vanaks jääma, lisaks pole meil juba mitmeid aastaid erilist edu olnud ja seetõttu pole me ka tähelepanu saanud ja sealt see väike kibestumus. Seega väike seiklus kulub ära.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Prutton sai siis eile 65. minutil Colchesteri eest platsile ja 2 mintsa hiljem lõi MKDonsi vastu ka värava. Tuli kapist välja.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          Algselt postitas elBiD Vaata postitust
          Prutton sai siis eile 65. minutil Colchesteri eest platsile ja 2 mintsa hiljem lõi MKDonsi vastu ka värava. Tuli kapist välja.
          Hea, et ta laupäevaks meie-vastu-ei-mängi klausel peal on.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Algselt postitas oku Vaata postitust
            Ma mõtlesin samale asjale kolm päeva tagasi pohmellis piineldes. Kujutasin hirmuga ette, mis saab sellest teemast, kui me peaksime tagasi Premieri saama ... Oooo õudust.
            Ega jah, kui Leeds Premieri tagasi jõuab, siis ma hakkan ka jälle rääkima. Niikaua kui me kuskil mudaliigas jahmerdame, tunnen ma häbi ja kibestumust, et sõna võtta
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Ega jah, kui Leeds Premieri tagasi jõuab, siis ma hakkan ka jälle rääkima. Niikaua kui me kuskil mudaliigas jahmerdame, tunnen ma häbi ja kibestumust, et sõna võtta
              Ma eeldan, et me kõik, konn kaasaarvatud, kasutasime hulka annust irooniat Igaks juhuks täpsustan.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Algselt postitas oku Vaata postitust
                Ma eeldan, et me kõik, konn kaasaarvatud, kasutasime hulka annust irooniat Igaks juhuks täpsustan.
                Ära põe. Sõin just kausitäie arooniaid peale. Kohe parem olla
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Ära põe. Sõin just kausitäie arooniaid peale. Kohe parem olla
                  nagu keegi usuks sind.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    Ära põe. Sõin just kausitäie arooniaid peale. Kohe parem olla
                    Tänks! Sain ka siit natukene õpetist http://www.youtube.com/watch?v=jLM7Vids8ng

                    Edit: Video on juba Tottenhami teemas, väike kordamine.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      K2isime Birminghamis shoppamas või õigemini laenamas.

                      Gary McSheffrey ründesse.

                      Ja jutud (loe waccoe ja wiki) räägivad, et Villa nagamann Lowry tuleb mingiks ajaks vasakkaitsesse. Selle kohta vist veel ametlikku teadet pole.

                      Larry on kunn. Mehed õigetesse aukudesse.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Beckford 2 kolli ära löönd jälle. "Noisy Nation" Lowry oli juba põhis.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Seekord suudeti võtta võit, alistades 4. koha omaniku Colchesteri, väravad Beckfordilt nagu juba öeldud on. Ehk on nüüd ka lootust, et naastakse võidulainele. See 0-3 tuleb kiiresti unustada.

                          Kommentaar


                            Kusjuures, ei leidnudki netist 0:3 väravaid. Ja parem ongi ehk.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              http://www.dailymotion.com/video/xc0...-0-leeds_sport neid mõtled?

                              edit: bbc content ära kustutatud

                              Kommentaar


                                Viasat Sport kolmapäevast mängu Tottenhamiga otse ei näita, selle asemel näidatakse gigantide heitlust Crystal Palace ja Wolverhampton Wanderers vahel, Leedsi mängu võib vaadata samalt kanalilt kell 23.40.

                                Leeds 2 Colchester 0 väravad
                                http://www.101greatgoals.com/videodisplay/4614125/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X