320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    kas sul on selline raamat, et kui võtad kopsud õhku täis, siis ammutad tarkust?
    me igatahes loeme selliseid raamatuid
    Pigem selline, et kui silmad kinni panen, siis ei näen kõike, aga ei kuule suurt midagi.

    Mulle meeldivad sellised teosed rohkem.

    Sry, kui su postituses mingi peen tagamõte oli - ma olen poole seitsmest tööl ja ei jaga välja.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Pigem selline, et kui silmad kinni panen, siis ei näen kõike, aga ei kuule suurt midagi.

      Mulle meeldivad sellised teosed rohkem.

      Sry, kui su postituses mingi peen tagamõte oli - ma olen poole seitsmest tööl ja ei jaga välja.
      pole hullu
      arvasin, et nimetame ühte kindlat toodangut samamoodi, aga tundub, et vist mitte
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Härrased, oleks võinud ju varem öelda, et Molly's nii hea pakkumine õlledega on, oleks oma Leedsi toetajaskonnaga varasemalt juba sinna roninud. Eks nüüd siis hakkab tihedamini nägema. Ainuke kelle ära tundsin oli Herr Smutt. Järgmine kord ehk võtan julguse kokku ja astun ligi ja tutvustan ennast ka!

        Aga tervisi teile. Leeds väärinuks täna rohkem kui lihtsalt head vastupanu.

        Beckford on endiselt Bexxellent ja Snodgrassi näidati vist rohkem, kui tervet 'pooli kokku.
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          minge perse nagu tra ahvid raisk kurat tra vittu kuidas ei saa siis kordusi jalpallis kasutusele võtta aaaaaaaaaaaaaaaaaaa appi jumal küll tra võetakse jälle tiitel nagu niisama ära aaaaaaaaa

          täitsa naljakas oli tegelt ja liverpool on ikka täiega jura meeskond
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Päris kvaliteetne seltskond oli eile koos. Tuletas meelde vanu häid aegu nagu ka teleülekande alguses välja müüdud Elland Roadi taustal kirja "Leeds - Liverpool" näha.

            Aga mäng oli täitsa kena - arvasin, et saame kahe väravaga kotti, aga tuli ainult üks. Esimene poolaeg oli sealjuures täiesti võrdne ja Pooli poisid ei saanudki eriti löögile. Värava oleks võinud ära lugeda ikka, oleks lahtisem ja ründavam mäng tulnud.

            Tunni möödudes hakkas tasemevahe siiski välja tulema. Mul oli koju minnes kusjuures veel tunne, et pealelööke väravale tegime me punastega umbes-täpselt sama palju, aga hiljem netist vaatasin, et hoopis 9-3 oli Liverpooli kasuks. Võitlus käis muidugi lõpuni, see oli hea.

            Varsti on Norwichiga telemäng. Ma tegin siia kunagi mingi postituse kuupäevaga ka.

            elBid, järgmine kord tule lauda!
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Nojah, 'pool ju mängitas ju noori, oleks Gerrard, Torres ja teised mänginud oleks vast hullemini läinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas v50 Vaata postitust
                Nojah, 'pool ju mängitas ju noori, oleks Gerrard, Torres ja teised mänginud oleks vast hullemini läinud.


                vabandust, aga no tõesti.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  SAITE SUHKAMISSE , jjjeAAHH!!!HHHH!!!!!!11!!!

                  Kommentaar


                    Mkd Ownt

                    90+++ Snodgrass.
                    Tehke järgi!
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      And so it was that in the third minute of stoppage time, Johnson whipped in a free-kick from the left and Snodgrass rose well to deliver a bullet header to secure the points.

                      Lihtne.

                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        vaatan seda punast kaarti juba kolmandat korda ja aina naljakamaks läheb. ilmselgelt pole tegu mitte teadliku jõhkra vägivallatsemisega vaid klassikalise kolmanda liiga tehnilise küündimatusega. jube lahe.

                        me võidame sel aastal kõik karikad ja seda juba enne jõuluvaheaega!
                        mot!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Lohakaks oleme muutunud, lohakaks. Selliseid viike küll ei tohiks lubada.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            - 150 punni

                            Ken Bates' retraction of his statement that he jointly owned the club raises questions the Football League must answer

                            Kommentaar


                              Avalõigust kaugemale ei jõudnud. Suht pohhui.

                              Väravad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3534122/

                              Pennal löödi muidugi jälle mööda. See teeb siis viimasest kaheksast seitse mööda. Nagu Eesti korvpallurid vabavisetel.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                According to the League's regulations, club directors, anybody owning 30% or more of its shares, or anybody "who exercises or is able to exercise direct or indirect control over the affairs of a club" must declare themselves to the League and be passed as a "fit and proper person".
                                No näed, siin ka põhjus, miks Bates kapiust seespoolt kinni hoiab.
                                Lahe tsirkus ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X