320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Better luck next time. Kui järgmise hooaja eesmärkideks on midagi optimistlikumat, kui lihtsalt püsimajäämine, siis on ka ehk midagi enamat loota.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      kusjuures ma olen selle mudaaeluga nii ära harjunud, et ilmselt ei oska kohe kuidagi olla ega käituda, kui me ükskord sinna premieri jõuame. millalgi see vast siiski juhtub.

      kusjuures ma arvan, et oleme sinna jõudmisest millegi suht vähese kaugusel. näiteks kasvõi taarabti endale napsamine oleks võinud olla piisav automaatseks promotsiooniks.

      a mis seal ikka. /siia arsenali meeste klassikaline hooajalõpu lause/
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        /siia arsenali meeste klassikaline hooajalõpu lause/
        We are just a shy team in Europe?
        David, David, Don't sell Rio!

        Kommentaar


          Ja laupäeval hooaja viimane mäng siis beebeecee ekraanil http://www.leedsunited.com/news/2011...247585_2351653

          Kommentaar


            Võibolla kõige ebaüllatavam avaldus üleüldse:

            Klubi omanikuks on kõikide skeemitamiste lõpuks osutunud ... <trummipõrin> ... onu Kenneth!

            PS. Siiras kaastunne tema majesteedi maksuametile ja alamatele. Ostke teinekord võimekust kasvõi Ida-Euroopast sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Võibolla kõige ebaüllatavam avaldus üleüldse:

              Klubi omanikuks on kõikide skeemitamiste lõpuks osutunud ... <trummipõrin> ... onu Kenneth!

              PS. Siiras kaastunne tema majesteedi maksuametile ja alamatele. Ostke teinekord võimekust kasvõi Ida-Euroopast sisse.
              Ei no kuule! Selge sõnaga ju kirjutavad, et ostis omanikfirma välja. Ärimehed ikka ostavad kaasosanikke välja, kui nondel bisnisist siiber saab. Antud juhul oli lihtsalt tegu avalikkuse tähelepanu mittesoovinud džentlmenidega, kes siin paar aastat tagasi maksuametist kordades suuremaidki kahjusid nõustusid kandma, seejuures tormamata kohe kohtuuksi kulutama! Selline suuremeelsus on tänapäeva kiskjalikus maailmas harukordne ning mina küll soovin neile härrasmeestele edaspidiseks kõike kaunist.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Isegi seekord leidub neid, kes lihtsa inimese suuremeelsusesse ei kipu uskuma. Sest no skeem, kus klubi chairman viib klubi saneerimismenetluseni, saab määratud ise enda poolt valitud audiitorfirma otsusega saneerijaks, mille võlausaldajad loobuvad sisuliselt nõudest klubi vastu, saades vastu osaluse - mille nad mõne aasta pärast chairmanile avalikustamisele mittekuuluva summa eest tagasi müüvad, on ju tõepoolest igal sammul täis läbipaistvust ja usaldusväärsust.

                Kuna liiga ja FA seda läbi ei hammustanud, saab olema ilmselt suht keeruline edaspidi finantsprobleemide puhul karistusi määrata. Lasti hea pretsedent raisku. Aga Batesi poolt vaadatuna - valmistub kogu kremplit müüma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  Aga Batesi poolt vaadatuna - valmistub kogu kremplit müüma?
                  Me oleme seda ju sinuga rääkinud, seega eriti mõttetu küsimus. Muidugi valmistub müüma, kuid läks perse, sest ei tõustud PLi, vähemalt veel see aasta. Kuid kohe kui tõuseb, on meil päris enda sugar daddy, ayeeee!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Staadion tuleks ka omale tagasi nihverdada. Aga noh, tõusmiseks ju ka veel ei lähe - aega on. Või on seda juba tehtud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Kuna liiga ja FA seda läbi ei hammustanud, saab olema ilmselt suht keeruline edaspidi finantsprobleemide puhul karistusi määrata. Lasti hea pretsedent raisku.
                      Praegu kehtivate reeglite valguses pidanuks klubi avaldama, kes on seda kremplit omanud Forward Sports Fundi taga olevad reaalsed härrasmehed. Paraku ei saagi teada, kas onu Ken oleks ka sellisel juhul väitnud, et mingit sidet tema, Forwardi ja peamise võlausaldaja Astor Investmenti vahel ei ole.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Ainus meeskond liigas kes QPRi see hooaeg kaks korda kottis. Smutt, mis sa selle õnneks ei ole esimene kes välja jääb, kohta ütlesid?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Gradel rokib. QPR tuleb kolisedes tagasi nagu Blackpool.
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                            Gradel rokib. QPR tuleb kolisedes tagasi nagu Blackpool.
                            no ei tule ju Blackpool kolisedes tagasi,isegi kui langevad siis võideldes.kõik pakkusid hooaja alguses ,et see klubi teeb Derbyt aga näe võivad isegi püsima jääda
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Seda ma ei v2itnudki, et nad sirge jalaga l2bi hooaja tuiskasid. Teised 19 meeskonda v6itlesid samuti. P2eva (hooaja) l6pus loeb ainult l6pptulemus. See on lihtsalt minu tagasihoidlik ennustus ka QPRi kohta.


                              Vabandust, pole t2pit2hti.
                              sigpic
                              It's all about Football, Football and Nothing else.

                              Kommentaar


                                Bam-Bam lastakse vabaks - natuke kahju on, et sellise suure Leedsi fänni aeg meie juures läbi saab ja ühe hooaja veaks ta Championshipis veel vast ära ka ... Aga võttes arvesse, kui palju me sel aastal sisse imesime, siis peaks enamus kaitsjatele kinga andma ja osavamad ning verejanulisemad mehed sisse tooma. Head teed minna! Ja laula ikka dušhi all edasi!

                                Higgs lastakse vabaks - mul suht kama. Schmeichelist võib veel head asja saada ning see kes teist või kolmandat kindapaari soojendab ei oma erilist tähtsust. Pealegi on Higgsi tase just selline, et igasugune hädalaen premierist mängib sama häste.

                                Paddy saab (esialgu lühiajalise) lepingupikenduse - väga hea. QPRi vastu oli kõike eelnevat arvesse võttes täitsa ponks ning mina lubaks meie League ühes staarile küll aega ennast jälle tõestada.

                                Aga üldiselt jah - laske kaitse lahti. Ostke ette veel üks terav pliiats ja saatke paksukesed ümber Yorkshiiri jooksma ja järgmine aasta võib päris kena olla. Keskvälja üle ei nurisekski, kui need mehed alles jäävad. Selles liigas võib purjetada küll.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X