320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas oku Vaata postitust
    tegelt p2ris sitt.

    M2ng ja minu 1800s postitus m6lemad.
    Oku kuidas su liikumistega homme on?

    Kommentaar


      Hea meelega pressiks ennast ka ligi, aga töökohustused, kahju.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Oku kuidas su liikumistega homme on?
        Mulle tundub, et ma olen kell 14.30 Molly's. Teen lühema päeva, et meie truimfi kaeda.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          No ei tea, kas tuleb kaptenilt headhattrick ära ka?
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Meeste enesekindlus on ikka nii nõrk. Üks vastuvärav muutis Leedsi kokkumängu olematuks, taas hakkas see tarbetu hoofball pihta.

            Muidu oleks võinud ju ka päris mitme väravaga võita. Aga 3 punkti igaljuhul vajalik saak.

            Kommentaar


              isegi väravad on olemas: http://www.youtube.com/watch?v=te4me...layer_embedded
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Tore näide meie tasemest. Minu masin oli projektori taga, ning Outlook kraaksatas keset koosolekut "Yeovil". Küsiti siis, et misasi on Yeovil? Koht Inglismaal? Ei ole sellist kohta olemas, mine perse, ma olen Inglismaal elanud!
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  VÄRAVAD: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/5329794/
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Tundub, et Kisnorbo on Gradelile vigatuspausi ajaks oma peapaela laenanud. Suht magic headband, peaks mainima.

                    Lisaks tundub, et järgmised telemängud Leedsi esituses on mai keskel. Kui kellelgi midagi teha pole, siis reedel on Huddersfield versus Millwall.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      We are back in the game!

                      Kommentaar


                        Väga vajalik võit õigel ajal, võõrsil alistati 3-1 Carlisle United millega tõusti nüüd tabelis teisele kohale. Yeovil Town tegi Leedsile väikese teene, mängides Milwalliga 1-1 viiki (kusjuures Milwall lõi enda värava viimasel minutil). Samal ajal kaotas tabeliliider Norwich City võõrsil 1-2 Leyton Orientile.

                        1. Norwich City, 86 p
                        2. Leeds United, 80 p
                        ---
                        3. Milwall, 79 p
                        4. Charlton Athletic, 77 p
                        5. Swindon Town 77p

                        Järele on jäänud veel 4 mängu: Bristol Rovers (H), MK Dons (H), Southend Utd. (H), Charlton Athletic (A)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas v50 Vaata postitust

                          Järele on jäänud veel 4 mängu: Bristol Rovers (H), MK Dons (H), Southend Utd. (H), Charlton Athletic (A)
                          Hemm, Gillingham(A), Milton Keynes Dons (H), Charlton Athletic (A), Bristol Rovers (H)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gamer Vaata postitust
                            Hemm, Gillingham(A), Milton Keynes Dons (H), Charlton Athletic (A), Bristol Rovers (H)
                            Järjekorra poolest ma õigesti ei pannudki, aga jah, nii ta on. Võtsin Wikipediast kust osa andmeid uuendamata, my bad.

                            Kommentaar


                              Näe, mängi terve päeva veesõda, siis ärka uuel hommikul üles ning leia sellised uudised. Pole just paha olla part-time non-caring supporter.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Väravaid kah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X