320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus viga näed laita, seal tule ja aita või midagi

    Kommentaar


      kutsusite, käskija...? saatsin kannupoisi tulle seekord.

      üldiselt, pärleid ei saa ka lõpmatuseni sigade ette loopida. las laps mängib klahvidega, kui paremat lelu pole antud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        kurat, muhe huumor siin
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Palavad tervitused Blackpoolile!

          Cardiff on nüüd siis teine klubi, mille Peter Ridsdale on viimase 10 aasta jooksul pankrotti tüürinud. Kes võiks olla järgmine?
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Wojciech Szczesny pakutakse olevat Casperi asendajaks järgmisel hooajal, aastase laenuga siis. Sel hooajal Arsenali väravavahtide õnnetute esinemiste taustal räägiti sellest härrast üsna palju kui võimalikust messiasest. Praegu on asi muidugi rumour-rumour, aga minuarvates sobiks Higgsi taustameheks küll.

            Muuseas juhtus nii, et järgmise aasta Npower Football League Championship tiimidest on meil kõige suurem staadion. Siit aga on juba lihtne järeldada, et see toob sisse ilgelt pappi onu Kennethile ja Leedsile omakorda liigavõidu 107 punktiga. Howgh!
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Leeds 4 Premier 2011!
              Ja mõnele mehele juba praegu hooaja 2011-12 kõikide suurmängude vaatamiseks pubides ja staadionil roosa särk!

              Kommentaar


                kõige geim särk peale Stade Francais-e omade. sellist kannaks peaaegu juba isegi
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Don Revie - Never Forgotten

                  Täna 26. mai 2010 on Leedsi läbi aegade edukaima mänedžeri 21. surma aastapäev.
                  Pikem artikkel Revie saavutuste ja muu kohta leiate kodukalt.

                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Palkasime uue väravavahi. Too oli seitsmendas taevas ja ütles Yorkshire Evening Post-ile: "Leeds United on klubi, mida ma olen toetanud juba väiksest poisist peale. Mäletan, kuidas isaga taanis telekast vaatasime Yeboah, Cantona ja Deano supermänge ja unistasime, et meiegi võiksime kunagi selle uhke klubi värve kanda. Tal ei õnnestunud see kunagi, mis pani mind veel rohkem treeningutel pingutama. Nüüd olles oma isa unistuse teoks teinud ei suuda ma midagi uhkemat ette kujutada."
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Tegelt oleks võinud nime ka märkida, aga sain juba teada. Tegu on siis 23-aastase taanlase, Kasper Schmeichel'iga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        Palkasime uue väravavahi. Too oli seitsmendas taevas ja ütles Yorkshire Evening Post-ile: "Leeds United on klubi, mida ma olen toetanud juba väiksest poisist peale. Mäletan, kuidas isaga taanis telekast vaatasime Yeboah, Cantona ja Deano supermänge ja unistasime, et meiegi võiksime kunagi selle uhke klubi värve kanda. Tal ei õnnestunud see kunagi, mis pani mind veel rohkem treeningutel pingutama. Nüüd olles oma isa unistuse teoks teinud ei suuda ma midagi uhkemat ette kujutada."
                        Ja Alan Smith oli elupõline mänju fänn. Kasper järgmisena Liverpooli?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Ja Alan Smith oli elupõline mänju fänn. Kasper järgmisena Liverpooli?
                          Naer. Sinu unintentional comedy factor on alati laes. Hea töö.

                          Uudisest aga: Kasper on alati minu lemmik olnud. Jee!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Pre-season mängudest meile kõige ligemal saab siis olema kohtumine SK Lyn Oslo-ga Norras. Tea, kas reisikulud tuleksid oluliselt odavamad, kui Inglismaale mineku kulud? Oleks keegi veel huvitatud?

                            Tuesday July 27Lyn Oslo
                            SK LYN OSLO
                            Bislett Stadion
                            Oslo
                            Capacity: 14,500

                            The trip to SK Lyn Oslo will see Leeds United re-united with former player Gunnar Halle, who is manager of the club.

                            The game will also evoke historical memories for Leeds United fans with the club recording a record victory against the Norwegians in the European Cup in 1969 when we were 10-1 winners.

                            The club's honours board has been sparse in recent seasons and they were relegated from the top-flight of Norwegian football in 2009 after finishing bottom. Halle was appointed manager in the same year.

                            SK Lyn Oslo were also in the news recently, following the controversial transfer of teenage midfielder John Obi Mikel to Chelsea. It was claimed by the Norwegians that Mikel had already signed a contract to join Manchester United, the most expensive transfer in Norwegian football at that time.


                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Naer. Sinu unintentional comedy factor on alati laes. Hea töö.
                              Ei saa praegu pihta, milles see unintenional comedy seisneb, aga kui sa arvad, et see on laes siin siis sa peaksid mind nagema paris elus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elBiD Vaata postitust

                                SK Lyn Oslo were also in the news recently, following the controversial transfer of teenage midfielder John Obi Mikel to Chelsea. It was claimed by the Norwegians that Mikel had already signed a contract to join Manchester United, the most expensive transfer in Norwegian football at that time.[/i]
                                kes siis veel kallim on ?
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X