320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Calum kunagi lepingu peaks teenima, siis saab küll väljend "värsket verd juurde" hoopis uue mõõtme

    Kommentaar


      Mis värk on? Kui Leeds oli liiga madalamal, käis siin teemas poole elavam elu kui nüüd. Mitte, et ma Leedsi fänn oleks, aga huumor oli teinekord päris tervitatav.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Supertäht Darius Vassell on teile saabumas
        JO, SÕNUMITOOJA, KUS TA ON?! Faking valetaja.

        Aga asjast kah. Rääkisin Rünnoga. Seega väike telekava:
        17. september - Doncaster v Leeds kell 21.45
        16. oktoober - Middlesbrough v Leeds kell 19.20

        Ja rohkem vist polegi. Vähemalt veel, sest äkki lisatakse juurde. Järgmine kord testin selle LUTV teenuse vist ka ära ja äkki saab kuidagi sahker-mahkeriga salaja streamida, kuigi seda me ei teeks, sest see oleks ebaseaguslik ja me armastame ausust.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Mis värk on? Kui Leeds oli liiga madalamal, käis siin teemas poole elavam elu kui nüüd. Mitte, et ma Leedsi fänn oleks, aga huumor oli teinekord päris tervitatav.
          Champs on lihtsalt nii etteaimatav ja lihtne, et polegi nagu väga millestki rääkida.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            BREAKING NEWS

            Leeds United are in talks with a defensive midfielder.

            Simon Grayson said

            "We've been looking at numerous players recently to bring into our club but it hit me the other night that we may need someone who can sit back in midfield and support the defence. Kilkenny has always been my number one in that position for his tough tackling but I would like to see him in a more creative role now. I signed Bruce but then realised he was a fucking defender. A defensive midfielder is our top priority as I realised now over the last few years when a team has attacked us they have completely raped us through the middle of midfield no matter how shit they maybe."
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Mis värk on? Kui Leeds oli liiga madalamal, käis siin teemas poole elavam elu kui nüüd.
              Ma vaatasin 2005. aasta septembri Leedsi külastuse pilte. Võin teha sumogalerii ja siis saavad inimesed arvata, et kellele milline kuulub. Ja sumo all mõtlen ma muidugi midagi muud, mis tänu sellele hindamiseks paistab. Linade vahelt.

              Vaadake pilte siit, siit ja siit.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Cardiff sai Bellamy ja rohkem pole neil ründajaid vaja.
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Ega te vist karikate pärast vist tõmmelda eriti ei viitsi
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Ega te vist karikate pärast vist tõmmelda eriti ei viitsi
                    Me jätame lihtsalt Miki Hiire karika su suurklubile Boltonile, Leedsil vaja võita liiga ja FA karikas, aga tore et muret tunned.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Ega te vist karikate pärast vist tõmmelda eriti ei viitsi
                      See võib olla su üks parimaid analüüse üldse.

                      Isiklikult olen võrdlemisi rahul, vahetusmehed said mängida ja eelmine hooaeg näitas, et tore on ManUt ning Spursi peksta, kuid liigas oleks see peaaegu saatuslikuks saanud.

                      Umbes sama kehtib siin sellel hooajal, sest mänge on liigas sitaks ja pole vaja end kuskil lollakas karikas rihmaks tõmmata. Esiteks jäägu püsima ja teiseks proovigu end Premi nihverdada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                        Cardiff sai Bellamy ja rohkem pole neil ründajaid vaja.
                        http://www.leedsunited.com/news/2010...247585_2132765
                        see härra oleks sel tasemel päris tõhus täiendus.

                        Kommentaar


                          Mõttetu mängu mõttetud väravad, äkki keegi tahab: http://www.dailymotion.com/video/xek...=27#from=embed
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ma siin hakkasin eile mõtlema, et tegelt on palatis veel terve kari tüüpe nagu Patrick Kisnorbo, Ben Parker, Billy Paynter ning Robert Snodgrass ja mängukeelu all Max Gradel.

                            Et kui need sägad ka sellesse meeskonda lisada (ok, Parker ehk mitte), siis kas play-off kohast oleks liiga palju unistada ja tasuks pigem räigeks pettumiseks valmistuda, sest FFT ennustas näiteks 18. kohta.
                            Leidsin Smuti mõttevälgatuse, millele vastaks, et 18. koht on minu arvates kindlasti alla pakutud, ise lendaks sinna tabeli keskpaiga poole, ütleme optimistlikult kohad 9.-13.

                            Kisnorbo lisamine annaks kindlasti palju juurde. Champsi tasemele peaks temast meest jaguma ja ülegi jääma. pragu tundub, et mängitakse keskel Collinsit, Bruce või Naylorit vastavalt Larry tujudele. Norbo tuleb siis siia miksi juurde, ainult selle erinevusega, et teda vast ei roteerita. Muidugi taastuda on ka vaja. Ma ei mäleta, mis asi tal murdunud oli, aga paus on pikk olnud.

                            Parker ei oleks vast (veel) põhimees. Gradel oli juba eelmises mängus põhis, nii et sinna ta eeldatavalt jääb ka. Snoddy saaks ka arvatavasti, kuigi ma ei habla praegu välja et kelle asemele. Viimases mängus olid äärtel Gradel ja Johnson, viimase asemele siis äkki. Või hakkavad ka roteerumismängu mängima. Ja Paynter, no ma ei tea ... pole teda veel mängimas näinud. Kui McCormackiga asjad joonde saadakse, siis sobiks mulle ees Becchio-McCormack ka.

                            Aga seda, et me järgmisel aastal Premmi mänge vaatama saame minna näen ma mõnikord unes. Ja hommikul on linad märjad.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas oku Vaata postitust
                              Kui McCormackiga asjad joonde saadakse, siis sobiks mulle ees Becchio-McCormack ka.
                              Said joonde: http://www.leedsunited.com/news/2010...247585_2136577
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Lihtne. Playoffi kohal v6ib edasi tiksuda, kuni hooaja l6puni.

                                Watford 0 v 1 Leeds United
                                8' Naylor

                                McCormack tuli ka lucky 69. minutil sisse. See peab midagi head t2hendama.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X