320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjutan ka siis väikese ülevaate oma karjäärist:

    Hetkel olen jõudnud aastasse 2016. Alustasin oma karjääri Malagas, aga seal jäi töö lühikeseks ning sain kiiresti kinga. Edasi liikusin Readingusse, kus läks palju paremini.
    Ostud (jaanuar 2012): Andreas Hinkel tasuta
    Josh McEachran laenule ja Dickson Etuhu laenule.
    Hooaeg läks väga hästi ning lõpetasin Npower championshipi 2.kohaga (tiitlist jäi puudu 1 punkt.) Parimaks väravakütiks tõusis Simon Church 17 väravaga.
    Premierisse jõudes täiendasin meeskonda tunduvalt: Ainuke rahaline ost mille tegin oli Dimitri Payet 3.4 miljonit.Olulisemad mängijad kelle tasuta sain: Jorge Martinez, Timmy Simons, Antonio Candreva, Vincent Muratori ja Ritchie De Laet. Hooaja algus läks suhteliselt raskelt ning 2012. aasta novembri kuus lahkusin Readingust ning hakkasin Stoke City't juhendama.
    Võtsin Stoke'i üle, kui nad olid 15-17 positsioonil. Klubil oli raske aeg ning üleminekute jaoks mulle raha ei antud. Siiski sain tasuta toodud Darron Gibsoni.
    Eesmärk oli klubi tuua top 10 ja sellega ma sain ka hakkama. Esimese hooaja Stoke'ga lõpetasin 9'al kohal, 52 punktiga.
    2013/2014 hooaeg oli väga hea.
    Ostud: Fabian Delph, 1.6 miljonit.
    Daniel Sturridge 925k.
    Esteban Granero tasuta, kuid tema palganumber oli päris kopsakas.
    Vladimir Weiss 3.2 miljonit.
    Benoit-Assou Ekotto laenule.
    Charles N'Zogbia 8 miljonit.
    Müügid:
    Kenywayne Jones 2.5 miljonit, Leverkusenisse.
    Wilson Palacios 3.5 miljonit, Aston Villasse.
    Ryan Shotton 1.2 miljonit, Southhamptonisse.
    Formatsiooniks valisin 4-2-3-1, kujunes väga edukaks. Eseteban Granero, Vladimir Weiss ja Daniel Sturridge osutusid super ostudeks, sest hooaja lõpuks oli:
    Esteban Granero: 38 mängu, 10 väravat, 20 assisti ning keskmine reiting 7.45
    Vladimir Weiss: 38 mängu, 15 väravat, 10 assisti ning keskmine reiting 7.29 ( valiti Premier liiga parimaks noormängijaks.)
    Daniel Sturridge: 28 mängu, 24 väravat, 6 assisti ning keskmine reiting 7.49.
    Lõpetasin liiga 5 kohal, 69 punktiga.. Võitsin ka Inglismaa mõlemad karikad, Fa ning League cupi.
    Hooaeg 2014/2015, ennem hooaega lootsin et jõuan meistrite liiga koha peale.
    Ostud: Federico Fazio 5.25 miljonit.
    Nelson Juan (wonderkid, mängu enda antud mängija.)
    Ashley Young laenule.
    Pablo Zabaleta laenule.
    Javier Pastore 4.8 miljonit, arvatavasti üks parimaid oste, mida mina managerina teinud olen.
    Tasuta sain ka Maxime Gonalons'i, kes talvel läks juba Besiktasesse 3.5 miljoniga.
    Müügid:
    Allan Nyom 3.5 miljoniga Birminghami.
    Alejandro Faurlin 3.5 miljoniga Southamptonisse.
    Jermaine Pennant 500k Leicesteri klubisse.
    See aasta kujunes kõige paremaks, hooaja algus läks väga hästi ning lõpp veelgi paremini. Lõpetasin premieri 2.kohaga ja 89 punktiga, Manust jäi lahutama 2 punkti.
    Taaskord tegid Sturridge, Weiss ja Granero super hooaja. Seekord oli lisaks veel Javier Pastore, kes 35 mängust lõi 19 väravat, andis 9 assisti ning keskmine reiting oli 7.40.
    Euro cupis purustasin kõik vastased alagrupis (nt Twente 9:0), aga järgmises raundis tuli vastaseks Atletico, kellele kaotasin 3:4.
    Praegune hooaeg, 2015/16, on veel käimas.. Hetkel olen Premieris 5.kohal ja Fa cupis 6. roundis. CL'is jõudsin veerandfinaali, kus vigastuste abiga Leverkusen mind võitis. Sel hooajal ostsin Jonjo Shelvey, Lassanna Diarra, Pablo Zabaleta, Wojchiech Szczesny, Atila Turan, Sergio Canales (laen) ning Alex Chamberlaini.
    Järgmiseks hooajaks on ka üks megaost tehtud.. Saan tasuta Edinson Cavani. Loodetavasti suudavad Sturridge'a koos parima ründeliini moodustada.
    Päris pikaks läks see.

    Kommentaar


      panin mängu käima, kuid ainult 2 mängijat Eestist (playable oli Inglise liiga)
      kuidas saan full database?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Mängu vältel ei saa database size'i enam muuta. Oleksid pidanud mängu alguses database size panema large'i.

        Kommentaar


          loll küsimus
          kust ma saan muuta database size ....
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
            See tähendab ju seda, et võistkonnas võib vabalt olla 11 hispaanlast, itaallast või kõike muud. EU passiga kodanikke võib võistkonnas olla nii palju kui mahub. Ei tohi olla võistkonnas üle nelja mitte-EU passiga mängijat, st neli venelast/aafriklast/brasiillast või muud, kel puudub EU kodakondsus või pole 7 aastat EMV-l mänginud.

            Kui tõesti on FM 12 Eesti liigas see, et vaid 4 mitte-eestlast võib võistkonnas olla, siis on see viga.
            Eieieieiei,seee nelja mitte-eestlase asi on mingi enda leiutis,tõmbasin mingi suvalise patchi neoseekerist,seal pole vabseee reegleid,nii,et ma arvangi,et FM ise pole mingeid reegleid kehtestanudki selle liiga kohta.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              loll küsimus
              kust ma saan muuta database size ....
              Kui oled soovitud liigad ära valinud, siis järgmisel lehel. Seal kus valid, mis liigad on playable, mis view-only. Start game date kõrval on database size.

              Kommentaar


                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                Kui oled soovitud liigad ära valinud, siis järgmisel lehel. Seal kus valid, mis liigad on playable, mis view-only. Start game date kõrval on database size.
                Ja sealt saad valida nt Custom ja siis edasi juba võimalus valida kõik eesti mängijad nt.

                Kommentaar


                  mida ma teen?? tahan scouti palgata, sest vanaga lõppes leping ära... Mängin Floraga... uut scouti ei saa palgata sest Flora board on seadnud max palgaks 475.. scoudid ise tahavad vähemalt 600 saada... mis moodi ma saan staffile palka juurde?

                  Kommentaar


                    Ürita wage budgetit suurendada...

                    Kommentaar


                      The program can t start because d3dx9_41.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
                      mida tegema pean, et manager tööle saada? kui hakkan mängu minema lööb selle ette.

                      Kommentaar


                        Download d3dx9_41.dll free! Fix DLL missing error. Solve it yourself or get help using DLL‑files.com Client to fix DLL error automatically.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas manager17 Vaata postitust
                          The program can t start because d3dx9_41.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.
                          mida tegema pean, et manager tööle saada? kui hakkan mängu minema lööb selle ette.
                          Osta mäng ?
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            X:\Program Files\Steam\steamapps\common\football manager 2012\directx\DXSETUP.exe

                            Kommentaar


                              Olen kogunud kogemusi eri liigades ning nüüd tulen tagasi oma lemmiku Chelsea juurde.

                              Esimese hooaja plaanideks oleks järgmised asjad

                              Meistrite liiga alagrupis kõik võidud
                              Inglismaa Liiga karikas Finaal
                              Fa karikas Poolfinaal
                              Premier League vähemalt 3 koht
                              Meistrite liiga Veerand finaal

                              Mängijate ostmisest müümisest hetkel ei oska rääkida kuna üritan hetkese kooseisuga hakkama saada ning kindlasti üritan palga kulu 1,697m/week madalamaks saada.

                              Uuendan oma Blogi moodi sissekannet, siis kui mängus jõuab kätte 1.Jaanuar.

                              Kommentaar


                                Teen enda Genoa save'i, praegu olen aastas 2013.
                                Esimene hooaeg läks päris toredasti - ennustati 7t kohta, aga sain 4nda ehk Europa league'i. Coppa's jõudsin poolfinaali, kus pidin Juventusele kahe mängu kokkuvõttes 3-2 alla vanduma.
                                Pre-season läks päris hästi, ostsin põhiründajaks Moussa Sow, kes sobib minu süsteemiga ülihästi - praegu on mänginud 25 mängu ja löönud 31, kusjuures ta oli ACNil ja vigastatud kuu aega.
                                Kaitseliini tõin ka natuke täiendusi ja algas teine hooaeg.
                                Ainuke kahetsus on, et liiga palju viike olen teinud, muidu oleksin tabeli tipus - praegu olen aprillis ja 4ndal kohal.
                                Coppas olen jõudnud finaali ja see on Novara raskusi, kes teeb üllatavalt head hooaega ja on mulle päris võrdväärne vastane koguaeg olnud.
                                Europa league's olen veerandfinaalis Kopenhaageni vastu loositud. See ei tohiks väga raske olla, kuna neil kaitse lekib väga ja väravaid eriti ei löö.
                                Olen saanud kolm head regeni ka - PA 190, PA 178 ja PA 165, mis on väga hea.
                                Hooaja lõpuni veel 7 vooru ja tabeli tipp on ülitihe ja kõike võib veel juhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X