320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    on küll, aga teise nimega. ei mäleta praegu mis too seal oli.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas blue88 Vaata postitust
      Siis kui keegi selle teeb

      Ise tegin omale eesti, läti ja leedu liigad + baltic cup ja baltic league. liigadega on niiet meistriliigad neil kõik reaalsed, aga madalamatest liigadest võtsin välja duublid ja ehitasin nad teist moodi üles kui reaalelus. aga kui huvi on võin üleslaadida ja sheerida
      Võiksid jagada ja

      Kommentaar


        #48


        aga palun

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
          sain ka siis mängu ja küsimus järgmine - kas enam polegi sellist asja nagu "load all players from estonia" ?
          otsisin tükk aega aga no ei pannud tähele. muidugi pole seem inig väga tähtyis asi, aga oleks lihtsalt tore.
          Võtad Custom database, siis add,sealt alt võtad players of nationality ja valid estonia.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            #50
            Tänan

            Kommentaar


              #51
              mm, mul viskab mäng peale 30 sekundit välja (peale seda kui on need reklaamid ja creditsid ära näidanud. oskab keegi aidata? system requirements on täidetud!
              Pavel, ära seikle nüüd!

              Kommentaar


                #52
                kuradi raske on ikka mängida sellist FM'i kui viimati mängisin 08't. õppida on ikka kõvasti. võtsin igatahes Stoke city ja üritan lihtsalt midagi selgeks endale selles mängus teha.

                Kommentaar


                  #53
                  tõmbasin PL logode paki ja panin kausta documents-> SI -> graphics -> logos, aga ikka ei midagi.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    tõmbasin PL logode paki ja panin kausta documents-> SI -> graphics -> logos, aga ikka ei midagi.
                    Mul on C:\Users\*****\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\graphics\logos
                    ja siis Mängus sees pead panema: Always reload skin on confirm
                    ja maha võtma use skin cache

                    Kommentaar


                      #55
                      use skin cache linnuke oli maha vôtmata. tänud

                      Kommentaar


                        #56
                        Tellisin, ka siis Andrico.ee Kodulehelt football manager 2012 mängu 37.99 veitsa krõbe oli see hind, kuid eks ta muidu pahnale oleks läinud. Täna Tellisin homme pannakse pakk teele ning laupäeval peaksin kätte saama, siis lähimast postkontorist.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                          Tänan
                          Ei oska neid faile kuskile extractida. Äkki keegi aitab?

                          Kommentaar


                            #58
                            Extracti nad C:\Users\**(sinu kasutajanimi)**\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data



                            Nädala-kahe pärast laen üles uue, täiuslikuma eesti liiga. Praegu käsil klubide meeskonna õigeks sättimine ja mängijate juurde tegemine vastavalt jalgpall.ee andmetele.

                            Kommentaar


                              #59
                              Tänud.
                              Jään siis pigem uut versiooni ootama . Pean tõdema, et minu jaoks on tegemist esimese FM-ga. CM 03/04 oli minu arust lihtsalt liiga hea, et uut mängu osta . Sai mängitud madala div tiimidega ikka aastakümneid. Mingil hetkel aga viskas kopa ette. Ei tea, millised need varasemad FMid on olnud, aga praegune on küll super. Palju asju, mida CMi mängides soovisin, on nüüd olemas . Esialgu oli muidugi segadus suur, tundus, et juurde on tulnud tüütuid kohustusi, millest tuleb 'läbi klikkida', aga tuleb tõdeda, et need on pigem võimalused.

                              Kommentaar


                                #60
                                mul endal olemas fm12 aga ma ei saa editoriga teha nagu uusi mängijaid jne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X