320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TomAlex Vaata postitust
    Olen korraldamas P-Tln urkabaaride tuuri

    Kehakinnitus Ai Long (Kopli 78B)
    Jupp aega kinni kahjuks juba. Mingi hetk oli pind kv.ee-s rendile andmiseks üleval ka. Keha võid kinnitada seal samas lähedal asuvas Willa puhvetis. Menüü on hea klassikaline šnitsel-kiievikotlet-lõhepasta-seljanka, samas toidud on söödavad ja vaadist tuleb mh Kozel 2.70 eest 0.5 liitrit. Interjöör kõlbab ideaalselt vanaema juubeliks, õnneks soojemal ajal päästab maja ees paiknev terrass.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ilmatari baariga segamini ei aja, mis on ammusest ajast kinni ning selle asemel seisab täna fääntsi maja? Ilmatar oli paar maja Leila baarist edasi Kopli poole. Käisin aastal 2002-2003 .Pärast seda kahjuks mitte. Värvikaid mälestusi kah kahjuks ei mäleta.
      Ajasingi sellega sassi.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Sirbi kohvikus nii kindel ei tasu küll olla, päeval tõesti võid rahulikult süüa aga kui viimane kord sõpradega öösel käisime siis kiirabi tassis sealt noahaavadega venda ära ja seal varemgi olnud korralike andmisi. Inimlikult kui sul korraliku seljatagust ei ole siis soovitaks sirbi kohviku päevasele kellaajale lükata igatepidi.
        Kui ammu see oli?
        Ma tihti linnas jaurates ja koju jalutades (Koplisse) suudan sealt läbi astuda ja pole kordagi mingeid probleeme olnud viimastel aastatel.
        Jah, 3-4 aastat tagasi võis seal korralikult kakelungi teha aga nüüd, kui ise normaalne oled, siis vast nii lihtsalt ikka peksuks ei lähe.

        Kommentaar


          Ennast ka huvitaks, millal selline asi veel toimus. Nasfali "viimase korra" käik jäi ilmselgelt kaugemasse minevikku ja võhikud ehmatavad veel täitsa ära selle kommentaari peale. Tooge nüüd muidugi järgmise näitena liinidel toimunud tulistamine ja öelge, et Sirbi kohvik ei jää kaugele, kui Kasepargist läbi tulla

          Ei ole see Kopli midagi nii räme ja kriminogeenne nagu meedial meeldib kajastada. Pelguranna, Sitsi ja Karjamaa asumid on minu meelest tunduvalt probleemsemad.

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
            Ennast ka huvitaks, millal selline asi veel toimus. Nasfali "viimase korra" käik jäi ilmselgelt kaugemasse minevikku ja võhikud ehmatavad veel täitsa ära selle kommentaari peale. Tooge nüüd muidugi järgmise näitena liinidel toimunud tulistamine ja öelge, et Sirbi kohvik ei jää kaugele, kui Kasepargist läbi tulla

            Ei ole see Kopli midagi nii räme ja kriminogeenne nagu meedial meeldib kajastada. Pelguranna, Sitsi ja Karjamaa asumid on minu meelest tunduvalt probleemsemad.
            Mul õde töötas EMOs ja enamus, kes peksa/nuga saanud, saadetakse sinna kesklinnast ikka.
            Kopli kohta ta ütles, et isiksusevastased kuriteod, mis seal/siin üha harvemad, on ikka ühe kindla sotsiaalse grupi omavaheline arveteõiendamine. Pelgurannas käin tihti öösel jooksmas või jalutamas ning seal tekitas probleeme mingil hetkel üks noortekamp aga enam pole ka neist miskit kuulda olnud.
            Sitsis oli/on palju neid, kellel kriminaalne minevik ja lõug vähe viltu joodud aga polnud ka nendega mul kunagi probleeme.
            Seal elades oli üks naabrimees kokku istunud 12 aastat ja teine 8.
            Üsna mõistlikud ja abivalmis inimesed olid, minu kassile tõid alati head ja paremat, kui kuskilt raha said.
            Kord toodi isegi kook mulle sünnipäevaks nende poolt

            Kommentaar


              Minu see ekstreemne käik sirbi kohvikusse jäi kevadel. Ma ise ka seal palju käinud aga ju ma lihtsalt siis sattunud nendel nii öelda halbadel päevadel ka kuid enamik ajast ikkagi megachill olnud. Lihtsalt Kopli urkabaarid on sellised, et meedia paisutab kopli kriminogeensust kindlasti üle, aga alati tasub ikkagi madalat profiili hoida.

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                Ei ole see Kopli midagi nii räme ja kriminogeenne nagu meedial meeldib kajastada. Pelguranna, Sitsi ja Karjamaa asumid on minu meelest tunduvalt probleemsemad.
                Pelguranna? Kuidas? Seal ei toimu eriti midagi.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  Pelguranna? Kuidas? Seal ei toimu eriti midagi.
                  Kogu Põhja-Tallinn on kriminaalne. Noh, et nii sita muusika tegemine peaks paragrahvi alla minema.

                  (tõsiselt rääkides, siis kesklinnas on probleem pigem söögikohtade rohkuses, suvanarkareid ja muid tölle on P-Tallinnas sitaks. Samas mul seal kunagi mingit jama ei olnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kogu Põhja-Tallinn on kriminaalne. Noh, et nii sita muusika tegemine peaks paragrahvi alla minema.

                    (tõsiselt rääkides, siis kesklinnas on probleem pigem söögikohtade rohkuses, suvanarkareid ja muid tölle on P-Tallinnas sitaks. Samas mul seal kunagi mingit jama ei olnud
                    Statistiliselt on narkareid Tondil ja Majakas rohkem aga tölle on küll siin Koplis kamaluga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Statistiliselt on narkareid Tondil ja Majakas rohkem aga tölle on küll siin Koplis kamaluga
                      Majakas on muidugi kõige legem koht üleüldse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Majakas on muidugi kõige legem koht üleüldse.
                        Äge koht tegelikult, ise satun sinna harva aga asukoht on hea.
                        Päris mitu tuntud inimest elab seal.

                        Kommentaar


                          Aga see tuuri idee on hea, kunagi mõtlesin sama.
                          Sellest võiks mingi suurema ürituse orgunnida ja iga aastase sündmuse teha. Enne muidugi ise paar korda konseptsiooni testida
                          Baaride omanikega läbi rääkida (et võileibu ja märjukest ikka jätkuks või ehk saaks soodukat), ajakava kinnitada, täpne teekond, korrakaitsega sünkroniseerida, võistkonnad registreerida jne.
                          No nagu Kalamajas on omad päevad, nii iga joomar teab oodata kevadet, sest siis on Koplis urkabaaride öö/õhtu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Pelguranna? Kuidas? Seal ei toimu eriti midagi.
                            Kui Puhangu tn välja jätta, siis saakski kenasti öelda, et Pelguranna asumi põhjapoolne ots on probleemsemaks alaks. Koplis on suurimaks murekohaks siiski vaid Uus-Maleva kant. Ent see läheb juba liiga suureks OT-ks. On vaja eraldi teemat piirkondadele, mille jõud on massive

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                              Kui Puhangu tn välja jätta, siis saakski kenasti öelda, et Pelguranna asumi põhjapoolne ots on probleemsemaks alaks. Koplis on suurimaks murekohaks siiski vaid Uus-Maleva kant. Ent see läheb juba liiga suureks OT-ks. On vaja eraldi teemat piirkondadele, mille jõud on massive
                              Uus Maleva on juba vähe teine shit, aga Pelgurannas elasin üle 20 aasta ja mitte kottigi ei juhtund, ei siis kui olin suur ega siis kui olin väike. Politseiautosidki pold näha, kiirabid lihtsalt tihti, tõenäoliselt viisid sureva vanamemme või OD/alkassi ära.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Uus Maleva on juba vähe teine shit, aga Pelgurannas elasin üle 20 aasta ja mitte kottigi ei juhtund, ei siis kui olin suur ega siis kui olin väike. Politseiautosidki pold näha, kiirabid lihtsalt tihti, tõenäoliselt viisid sureva vanamemme või OD/alkassi ära.
                                Pole siin Uus-Malevas mitte midagi, elan seal lähedal nüüd juba 3 aastat, varem käisin seal trennis õhtuti.
                                Alkopoe ümber tiirutavad mingid töllid aga see ka kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X