320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Joomine peab tulema naturaalselt. Umbes nagu mul käivad pinda pidudel need inimesed kes mingeid mänge hakkavad korraldama.

    Keegi kaussi ei saandki?
    Ma lahkusin mingi kell kuus. Siis jäi koorekiht veel Vestasse lällama. Samas tundub, et mingeid kuriteoteateid piirkonnast ei saabunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      On ka järgmisi ideid. Superüritus tuli. Peakorraldajana olen uhke.
      Ma sind küll õhtulehe megagaleriis ei näinud!?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ma sind küll õhtulehe megagaleriis ei näinud!?
        Olin täitsa kohal ja paaris kohas nähtav.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma sind küll õhtulehe megagaleriis ei näinud!?
          Hoidis isegi peatoimetaja last vahepeal väga eeskujulikult, kui me naisega käisime üht keldribaari uurimas.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Hoidis isegi peatoimetaja last vahepeal väga eeskujulikult, kui me naisega käisime üht keldribaari uurimas.
            Kui ei ole pilti, siis ei usu seda keegi.

            Kommentaar


              Täna külmetunult Majakasse minnes tellisin Toolse, polnud seda pooltki ära lahendanud, kui öeldi, et koht pannakse kinni. 19:00! Jeez, igatahes, oli üks vähestest kordadest kui külma ilma tõttu tulin mängult tulema ja mõtlesin siiralt kohaliku rahvaga suhelda, aga kus kurat.

              Kommentaar


                Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                Täna külmetunult Majakasse minnes tellisin Toolse, polnud seda pooltki ära lahendanud, kui öeldi, et koht pannakse kinni. 19:00! Jeez, igatahes, oli üks vähestest kordadest kui külma ilma tõttu tulin mängult tulema ja mõtlesin siiralt kohaliku rahvaga suhelda, aga kus kurat.
                Aga see eest võid sinna (vist) hommikul kell 6 tagasi minna Või avasid nad kell tunnike hiljem.

                Kommentaar


                  Käisin olude sunnil Willa Kohvikus Paavli ja Sõle nurgal - seljanka ja grill-liha olid rändom. Järgmine kord siinkandis otsin muu pleisi ajaveetmiseks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kogu Põhja-Tallinn on kriminaalne. Noh, et nii sita muusika tegemine peaks paragrahvi alla minema
                    Damn right!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Halvad uudised Balti Jaama kandist on sellised, et 1) kinnisvaraarendusele jalgu jäänud, küll ammusuletud, ent seda kuulsama Ilmarise baari ilus kollane maja Kopli tänaval põletati maha ja et 2) jaamahoones asuv 24 h tšeburetšnaja, kus nii mõnigi kord teel koju on tehtud viimane kann õlut ja üks rasvane pirukas, pannakse kinnitamata andmetel kinni. Samadel kinnitamata andmetel kolitakse see Viru väljakule, aga see poleks enam see.

                      Aga et uudised poleks nii masendavad, siis Jaan Pehki FB-meenutus sellest, kuidas ta Laine baaris käis.
                      Aga kus nyyd konkreetselt beljaši saab? Terve turuhoone tuulasin läbi yks näd.vahetus aga Samsast saab ainult tseburekki. Aga beljaši??

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Aga kus nyyd konkreetselt beljaši saab? Terve turuhoone tuulasin läbi yks näd.vahetus aga Samsast saab ainult tseburekki. Aga beljaši??
                        Kas maakas jõudis linna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Aga kus nyyd konkreetselt beljaši saab? Terve turuhoone tuulasin läbi yks näd.vahetus aga Samsast saab ainult tseburekki. Aga beljaši??
                          Tallinna kõikse paremad beljašid on juba aastaid Sitsi marketis.
                          Tean inimesi, kes oma koeraga koos mõõda Stroomi randa Rocca al Marest sinna jalutavad.
                          Reeglina on kõik pirukad juba paar tundi enne sulgemist otsas, seega soovitan sinna jõuda enne kolme.

                          Kommentaar


                            Kolm Lõvi on vist üks turvalisemaid baare Tallinnas kesklinna lähedal öösiti. Mitte kusagil mujal ei ole teleskoopnuia ja käeraudadega turvamehed.

                            Kommentaar


                              Teist päeva järjest käisin lõunal legendaarses UFO pubist. Ma ei tea miks, aga mulle kuidagi imponeerib see kelder. Nii võib lugeda näiteks siit https://ekspress.delfi.ee/…/oppetund...ipalgal…
                              Aga koht on endiselt meeldivalt vinune, kuna duširuumist suitsunurgast on ära võetud õhuimur ja uksed on ka katki.
                              Eile oli teemadeks Volkswagen Passati parandamine.
                              "Mulle ei meeldi need autod, mis on liiga targad. Passat on okei, kui varuosi oleks rohkem."
                              Ja eilne pidu.
                              "Nahh, mul annab ikka pohmakas rämedalt tunda."
                              "Mul küll ei anna."
                              "Ära aja, sa olid jummala pilditu."
                              Täna oli see-eest vaiksem. Igas lauas istus üks mees, kes vaatas äraoleval pilgul õlleklaasi, vahel ka mobiili ja sõi kas päevapraadi, mis on alati grillvorstiga friikartulid, või ufopraadi, mis on paneeritud pehme seasnitšel.
                              Vahel käidi suitsunurgas, seal veidi räägiti, et siis väljudes jälle eri laudadesse ja eri klaaside taha minna.
                              Ufo baari baaridaam, kelle näolt paistab kunagist ilu ja rajusid öiseid olenguid, vaatas seda kõike rahulikult pealt ja kurjustas vahepeal härradega, kes tahtsid rikkis suitsunurgaust parandada.
                              Oli suitsuvinene idüll, kus ei kostnud sõnagi, kuni üks härra üritas baaridaamiga vestlust arendada.
                              "Kas Postimehest läks jälle keegi ära," küsis veidi sassis soengu ja prillidega härra.
                              "Ma ei tea midagi," vastas baaridaam.
                              "Mhmhhh," ümises härra.
                              Ja taas saabus vaikus.

                              Kommentaar


                                Legendaarse Peekri Baari üürileping on lõppemas. Kui keegi tahab endale täiesti oma urkabaari, siis
                                Tallinna Kesklinna Valitsus kuulutab välja vastavalt Tallinna Linnavolikogu 13. juuni 2013 määrusega nr 32 kehtestatud „Linnavara kasutusse andmise korrale“ avaliku kirjaliku enampakkumise järgmisel aadressil asuvate äriruumide üürile andmiseks: 1. Sakala tn 19 // Tatari tn 10 asuva hoone keldrikorruse äriruumid nr 1 – 4 (inv pl), üldpinnaga 33,6 m2 ja I korruse äriruumid nr 5 – 11 (inv pl), üldpinnaga 63,8 m2, pind kokku 97,4 m2. Enampakkumise väljakuulutamise ajal on äriruum koormatud üürilepinguga (kuni 29. mai 2019) OÜ Royalplanet kasuks;

                                Kommentaar

                                Working...
                                X