320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Teab keegi, kas vana hea Kassisaba õllekas on ikka alles?
    Kus ta pääseb. Viimati sai sealt näiteks ostetud lõunaosariikide õlut nimega Kanapinis, mille tühja pudeli tundmatuks jääda sooviv kaasfoorumlane pärast kogemata kõrtsu trepile puruks pillas. Sestap lahkusime rutakalt. Ja vana hea vaskne on ka ilusti omal kohal.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kus ta pääseb. Viimati sai sealt näiteks ostetud lõunaosariikide õlut nimega Kanapinis, mille tühja pudeli tundmatuks jääda sooviv kaasfoorumlane pärast kogemata kõrtsu trepile puruks pillas. Sestap lahkusime rutakalt. Ja vana hea vaskne on ka ilusti omal kohal.
      Kalnapilis?

      Kommentaar


        Algselt postitas erik04 Vaata postitust
        Kalnapilis?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ja vana hea vaskne on ka ilusti omal kohal.
          Vaskne on Tallinna linnas taas kaduv nähtus. Probleem ostmise/säilimise suhtes. Annaks krt seda teab kes, et teatud kohad seda jooki ikka enda valikus hoiaksid.

          Kommentaar


            Toda ovogenitaalse nimega jooki ja paljusid muid eksoote saavad mulgid, kui neid siin olema peaks, Viljandis soetada Kösti poest. Jäi silma. Võtke heaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Soovitati külastada Vilde teel asuvat trahterit nimega Trulling. Kolm lauakest, null akent, värvikas seltskond ja baarimees, kes nurgas tukkuvale kohalikule bossile iga veerand tunni tagant meelde tuletab, et ne spi, suka. Tuleb minna vaatama.
              Sõitsime eile õhtul aiFoga igivana trolliga, pärast mängu, mis ei väärinud küünemusta raiskamistki seesinase transpordivahendte istmetesse, kodu poole, kui tekkis idee lõpuks ometi Trullignus ära käia. fitti on seda propageerinud juba mitu aastat, ka aiF provvaga on ikka arutanud, et peaks ära käima, kodunt ju kiviga visata. Jõuame kohale, seame sammud kindlalt baari poole, aga ei leia teist. Ring ümber "kaubanduskeskuse", guugel abiks: pööra paremale, siis pööra paremale, oled kohal. Aga mida pole, see on urgas. Kratsime pead, kuni sõber ütleb, kurat, siin ta ju oli! Aga näe, enam pole, kadunud, maatasa tehtud, parkimisplats selle asemel, nagu siin linnas tihti juhtub. Ainuke koht, kus seda praegu veel näeb, ongi Guugl Mäps.

              Mis seal ikka, seadsime sammud Ukraina Köögi (end Gastropub Haven, Kraan, Bogdan) poole, klassikaline eesti õll ja ukraina pekk sisse ja kogu moos.

              R.I.P Trulling
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Bull Pub on nimi, mis kõlaks sobilikult ka mõne Lasna keldrika jaoks, aga selgus, et tegu ühe seitse aastat Hispaanias elanud tädi projektiga ja Bull viitab hoopis härjavõitlusele, mitte mõnele poksikindaid tootvale firmale. Pisikese baari sisekujunduses oli loomulikult püütud hoida hispaanialikku joont, seda kroonis ootamatult kamina peal seisnud Elvise kuju ja suur flät-telekas seinal, kust lasti jutuubiflamenkot. Kaminas põles lausa tuli, mitte nagu nt Drinkbaaris kahel juhul kolmest, ja see oli rõskel õhtul väga mõnus.
                Kunagi ei tohi arvata, et urkabaarid on igavesed. Neid tuleb külastada siis kui uks kutsuvalt lahti on. Selle koha magasin mina maha. Laupäeval oli uks lukus. Ja paistis, et lukus on see uks juba pikemat aega. RIP.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kunagi ei tohi arvata, et urkabaarid on igavesed. Neid tuleb külastada siis kui uks kutsuvalt lahti on. Selle koha magasin mina maha. Laupäeval oli uks lukus. Ja paistis, et lukus on see uks juba pikemat aega. RIP.
                  Kõva koputamise peale on need uksed varem avanenud. Omapärane koht
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Kõva koputamise peale on need uksed varem avanenud. Omapärane koht
                    Ma natukene kolistasin, aga ega ma väga agressiivne tõesti ei olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Ma natukene kolistasin, aga ega ma väga agressiivne tõesti ei olnud.
                      Kui Tallinna Kalev veel kõrgliigas vutti mängis, siis sai peale mänge seda kohta paar korda külastatud. Muidugi oli suvine aeg. Perenaine tõi veel poest liha ja peremees grillis. Seda muidugi tasu eest. Sisehoovis sai istuda ja õlut rüübata. Baarist oli isegi Murphyst võimalik soetada. Tihe külaline oli seal Texase Rob, kes omal ajal olla Bushi heaks töötanud. Muhe vana õige USA aksendiga.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Perenaine Lucia oli selle koha vist lihtsalt endale ja sõpradele teinud sisuliselt. Ruumi seal polnud, mingis nurgas oli vist Elvise kuju lausa? Vastu ühte seina olid pokkerilauad toetatud. Vaadist voolas "tšehhi õlu", aga külmikust sai õnneks tõesti Murphyst.

                        Oli seal alati ainult välismaalased ja Texase Rob vist elas seal. Korra tehti tõesti uks pärast tõsisemat peksmist lahti ja kui näod ära tunti, kutsuti kohe sisehoovi grillima.

                        Robi olen ka linnas näinud oma USA Embassy nokatsiga. See spioon on stabiilselt deliirumis vist.

                        Aga kui õudsed uudised Bulli kohta on tõesed, siis on küll väga kurb

                        Kommentaar


                          "Spordi baar" Tartu maanteel - approach at your own discretion. Olime kella kahest joond kiirel tempol ja Liverpooli viiendaks olime pehmed. Seega kui kuskil kuue ajal sinna läksime olime küll üsna nähtavalt kihvtid. Nii palju aga ikka tajusime et kõigi jaoks uues kohas kuskil kaks tundi olles ei olnud keegi enam endises kiiruses, et üle kolme õlle sisse kaanida. Ehk et seitse tarka korda kaks/kolm õlut per lõust (mõni belhaven ja enamus alekokid, sest valiku täiendamiseks pidi umbkeelne baaridaame veits kuskilt tagant juurde otsime õlut). Siis oli mingi snäkivaagen, ühed söödamatud vorstid ja ühed pelmeenid. Siis palusime arvet. Tuleb noorem mitte-nii-umbkeelne daame ja ütleb kõlavalt 'saada kaahiksakümmend viis'. 185 eurot? Daa. Max 20 õlut ja kolm toitu kesklinna ära eksind lasnaka urkast. Esimese küsimise peale olla iga õlu neil 4 jevrot, nii alekok kui Belhaven. Ah ah. Aga isegi selle vahva teooria juures on siis teie gurmeed, vabandust väga, natuke kallid, ei? Palusime tšekki. Läks aega. Tuli tibatilluke tšekk, millel seisis TUBAKAS: 185€ KOKKU 185€ (ja km info). Ei, paluks tšekki, kus asjad on välja kirjutatud. Läks veel rohkem aega. Lõpuks läksid meie kõige 'professionaalsemad' vene keeles läbirääkijad kolmekesi survestama ja tulid uue tulemusega 120€. Noh, ok siis, veits palju ikka, aga mis sealsikka, tahtsime edasi minna. Ei tea, äkki meil vedas, et me nii varajakellased külalised olime?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Laine Baar on oma uksed kinni pannud. Tea kaua Kolm Lõvi veel hipsterpesas vastu peab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Laine Baar on oma uksed kinni pannud. Tea kaua Kolm Lõvi veel hipsterpesas vastu peab.
                              Laine Baar oli juba kaks nädalat tagasi ühel laupäeval tühi kui ma üht vanast kuldist tehtud šnitslit ja Rocki tahtsin Pronksi kandis. Sama omaniku putka Hansa Grill on siiski veel täies elujõus. Laine pidavat kinni olema läinud kõrgete (nende jaoks siis) üüripindade hinna tõttu. Mõlema punter olen aastaid olnud. Kas see õlletorn veel elus?

                              Kas Kolm Lõvi kliente juurde ei ole siis saanud kui Kanal 2 talle igal teisipäeval reklaami tegi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                                Laine Baar oli juba kaks nädalat tagasi ühel laupäeval tühi kui ma üht vanast kuldist tehtud šnitslit ja Rocki tahtsin Pronksi kandis. Sama omaniku putka Hansa Grill on siiski veel täies elujõus. Laine pidavat kinni olema läinud kõrgete (nende jaoks siis) üüripindade hinna tõttu. Mõlema punter olen aastaid olnud. Kas see õlletorn veel elus?

                                Kas Kolm Lõvi kliente juurde ei ole siis saanud kui Kanal 2 talle igal teisipäeval reklaami tegi?
                                Ega teist kumbki Leilat ja Lainet sassi ei aja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X