320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

    Palun, esifännid, paadunud ning noored koondise poolehoidjad!
    Plastikust piniseva pasuna koht ei ole staadionil! Eesti jalgpallikoondis on arenenud uuele tasemele, on aeg ka fänluses areneda! Lihtsalt jube on kuulata seda pinisevat pasunat. Meil on ju olemas üks korralik fänniorkester.
    Aeg on hakata meie koondist vääriliselt toetama! See peaks olema iga fänni südameasi, et 12. mängija töötaks 100%!


    #2
    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...pasun-attacks!

    PS! see sõna 'tõeline' on halb.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Aga mitte nii halb kui pasunad.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        #4
        Nõustun !!!
        Enne põlev tõrvik kui pasunaplärin! Ultras Liberi !!!!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #5
          Palun korralikku ülevaadet sellest, et kuhu me areneda soovime fännluses. Loomulikult ka põhjendustega, et miks just see on õige suund. Aitäh

          Kommentaar


            #6
            sinna, kus pasunaid ei ole. see on õige suund, sest seal on parem. võta heaks.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #7
              seal me juba olime ju kunagi

              Kommentaar


                #8
                Ükski eestlane ei taha ju karjuda,parem oleks puhuda. (kuigi pasunnid peesse kõigile kes puhuvad)
                Et ära lõpetada seda peaks est.laulma õpetama soolot .ok
                grill ja mina käime ühte sammu .....
                edasi grill.....

                Kommentaar


                  #9
                  kas ma olen õigesti aru saanud, et eesti liigade pealtvaatajad ei pinise kuid koondiseomad pinisevad? St isehakanud "fännid" on see seltskond keda harima peab?
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                    kas ma olen õigesti aru saanud, et eesti liigade pealtvaatajad ei pinise kuid koondiseomad pinisevad? St isehakanud "fännid" on see seltskond keda harima peab?
                    Väga õigesti oled aru saanud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Viimane aeg oleks teha üks facebooki leht selle kohta! Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis tegelikult tuleks esmalt täielikult keelata nende müük staadionil ja selle läheduses. Teiseks tuleks inimesi teadvustada sellest probleemist ja siis juba muutuks olukord paremaks. Midagi keerulist siin ei ole, ega kui keegi sellega tegeleda ei viitsi, siis on ka tulemusi raske oodata

                      Kommentaar


                        #12
                        Tehke keegi sobiv profiilipilt kommuunile.



                        ettepanekud oodatud
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Tehke keegi sobiv profiilipilt kommuunile.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Mis pasunatele? Kui ma juhuslikult sattuksin sellele kommuunile ja ei teaks, et selle on algatanud jalgpallihuvline, siis ei saaks isegi mina põhimõttest aru. Selle teema pealkiri oleks palju vahvam ning samuti on vajalik lisainfot ja atraktiivset teksti.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Mis pasunatele? Kui ma juhuslikult sattuksin sellele kommuunile ja ei teaks, et selle on algatanud jalgpallihuvline, siis ei saaks isegi mina põhimõttest aru. Selle teema pealkiri oleks palju vahvam ning samuti on vajalik lisainfot ja atraktiivset teksti.
                              Äsjaloodud kommuun, ehk on ettepanekuid mida sinna kirjutada.

                              Hetkel olev kirjeldus:

                              See lehekülg on mõeldud inimestele, kes ei salli pasunate tekitatud pininat jalgpallimängu ajal. Kõik, kes te soovite, et pasunad kaoks tribüünidelt, liituge!

                              Seisame selle eest, et A. Le Coq arenal valitseks parem jalgpalliatmosfäär ning fänlus saaks areneda edasi. Praegusel hetkel pärsib fänluse arengut pasunapinin, mis summutab fännide laulud ning hüüded. Vaja on koordineeritud fänlust! Tavaline jalgpallifänn võib-olla ei teagi, et pasunapinin pole äge! Seega on tarvis seda talle öelda.

                              Levitage seda kommuuni!

                              E: 70 inimest koos, SHARE!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X