320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
    Selle asemel, et hakata pasunaid keelustama tuleks tegeleda alternatiivsete variantide arendamisega ja inimestele selgitamisega.
    Sa võid siin arendada ja selgitada, aga fakt on ka see, et niikaua kui pinipasunad on saadaval, neid ka kasutatakse. See on juba inimloomuses, et mis pole keelatud, on lubatud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #77
      Klubivutis pole pasunaid kuulda, koondisemängudel aga vägagi kuulda.
      Ju siis on mõjusaim tee, kuidas pealtvaatajaid pasunatest võõrutada, meelitada neid liigavutti külastama. Sealtkaudu jõuab ehk kohale, et pasunapirin pole vutifänluses heaks tooniks.
      Otseselt keelata ei tohi, keeld, mida ei mõisteta tekitab ainult pahameelt ja negatiivseid emotsioone. Eriti hull kui mõnelt lapselt väravas pasun ära võetakse, lapsele kindlasti šokk ja ega lapsevanemgi sellise "turvamise" peale õnnelik oleks.

      Pasunate mittesobivusele viitavad plakatid võiks siiski üles riputada, aastaid tagasi Kiievis Dünamo mängu külastanud sõber rääkis, et pasunaid läbikriipsutavad plakatid jäid talle staadionil kõikjal silma, ju oli pasun ka sealkandis millalgi probleemiks.

      Kommentaar


        #78
        Mingid teavitavad plakatid staadionil ei teeks tõesti halba. Ja kui mõni 10-aastane poiss/tüdruk siiski pinistada tahab, ei saa ka ju lapsele seda keelata. See mõne lapse puhutav pasun poleks ka mingi probleem.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #79
          Mine istu selle väikse lapse ees... mul oli küll tunne, et ma võtan selle pasuna ja löön pooleks, karjun inimeste peale ja olen muidu ka halb kodanik. See on kohutav.
          slimm.ee

          Kommentaar


            #80
            Keegi tahab äkki mõne vahva kaanefoto FB lehe jaoks meisterdada?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Mingid teavitavad plakatid staadionil ei teeks tõesti halba. Ja kui mõni 10-aastane poiss/tüdruk siiski pinistada tahab, ei saa ka ju lapsele seda keelata. See mõne lapse puhutav pasun poleks ka mingi probleem.
              Ei, lihtsalt samamoodi, nagu ukse peal võetakse pudelid ära, võtku need fkin pasunad ära ja kõik.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Lubasin täna endale, et kui meil ei keelustata pasunate kasutamist, nagu mulle teadaolevalt vuvuzeljadega tehti, siis mina oma jalga enam Eesti koondise mängudele ei tõsta. Eks paistab, kas seda ka täita suudan või üldse nii läheb.
                ohoh. ma polegi ainus, kes nii mõtleb. viimane Iirimaa mäng oma sadade pasunatega sh seljataga oleva pinipasunatrioga ajas nii ketasse, et hetkel mõtlen küll "fak that shit"

                ja võib-olla on see tunne petlik, aga asi läheb pm iga mänguga aina massilisemaks.

                Kommentaar


                  #83
                  Cover võiks midagi vähe originaalsemat olla. Näiteks eelnevalt Meirelese tehtud display pilt on väga hea.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Cover võiks midagi vähe originaalsemat olla. Näiteks eelnevalt Meirelese tehtud display pilt on väga hea.
                    Sekundeerin - seepärast pole ma neid pilte ka üles pannud.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #85
                      Olgu, staadionile ma ei jõudnud, aga televiisori ees mängude vaatamine on vähemalt sama õudne. Tsiteeriks viimases Jalka ajakirjas EM finaalturniiri direktorit Anne Reid: "...saavad inimesed valida poole ja endale vastava riigi lipuvärvid põsele lasta joonistada.".

                      Aitäh, suured tänud, kelle iganes vahva idee see oli. Aitäh, et te potentsiaalseid isikuid veel rohkem kodusest jalgpallist eemale viita, tehes neile selgeks, et üks tore eestlane peabki toetama riiki/meeskonda, kellega tal tegelikult otsene seos puudub. Häbiväärne, ma lausa irooniliselt irvitan nende kohalike tontide üle, kes on hullud fantastilised Hispaania FÄNNID.

                      mul on sellest kaosest ja kultuuritusest nii kopp ees, et mulle varsti aitab. kõik, mis meie vutis toimub, on nii kuradi vale, et paha hakkab.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Olgu, staadionile ma ei jõudnud, aga televiisori ees mängude vaatamine on vähemalt sama õudne. Tsiteeriks viimases Jalka ajakirjas EM finaalturniiri direktorit Anne Reid: "...saavad inimesed valida poole ja endale vastava riigi lipuvärvid põsele lasta joonistada.".

                        Aitäh, suured tänud, kelle iganes vahva idee see oli. Aitäh, et te potentsiaalseid isikuid veel rohkem kodusest jalgpallist eemale viita, tehes neile selgeks, et üks tore eestlane peabki toetama riiki/meeskonda, kellega tal tegelikult otsene seos puudub. Häbiväärne, ma lausa irooniliselt irvitan nende kohalike tontide üle, kes on hullud fantastilised Hispaania FÄNNID.

                        mul on sellest kaosest ja kultuuritusest nii kopp ees, et mulle varsti aitab. kõik, mis meie vutis toimub, on nii kuradi vale, et paha hakkab.
                        Küll on hea kui keegi täpselt sinu moodi ette ära mõtleb. Soccernetis võiks LIKE nupp olla
                        Loodetavasti on ka teisi ka selliseid kes nii arvavad, sest see, mis sel turniiril toimub ajab pehmelt öeldes lihtsalt öökima.

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                          Loodetavasti on ka teisi ka selliseid kes nii arvavad, sest see, mis sel turniiril toimub ajab pehmelt öeldes lihtsalt öökima.
                          Selliseid gloryhuntereid ju ennegi nähtud ja paraku ka mängudes, kus üks osapool on Eesti. Häbi on tõesti, aga mis sa ikka teha saad...vaba maa...
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #88
                            Vaatasin siis üle paljude aastate ka telekast mängu mis Arenal toimub...heli tuli mute peale panna Staadionil ei pane seda pasunat nii tähele kuna elad mängus sees aga telerist...kurat jätke kossule see pask.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Stok
                              Pasunamüük läheb päris hästi, sest kunagi oli pasuna hind vist 25 kr, eile müüdi Kunni telgis neid hinnaga 3€.
                              ..krt ja p...e - euro ei pidanud ju hindu tõstma???!!! Ju siis on lihtsalt inflatsioon...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                                ..krt ja p...e - euro ei pidanud ju hindu tõstma???!!! Ju siis on lihtsalt inflatsioon...
                                Hinnatõus hinnatõusuks, aga viimati, kui mina pasunate teemal sõna võtsin, viskas Kunnil närvi püsti ja käratas, et tema enam ei müü neid pasunaid ja ärgu käidagu talle närvidele nendega enam. Meest sõnast...
                                Samas, ei müüks Kunn, tuleks keegi kolmas ja müüks ikka. Silte ja EJL-i poolset seisukohavõttu on vaja. Palju tahetud muidugi, aga noh...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X