320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012 - Eesti liigad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Varsti tuleb uus manager välja, mis mõttega koguaeg stickyt teha ? ja 2 lehekülge ei võta sul 30 seki ka aega ära lapata.

    Kommentaar


      #32
      Selle viimase lingi tõin hoopis Football Manager 2012 teemast(sest teadsin, et viimase patchi link on vaid seal), pealkirja saab ju muuta(või üldse aasta arvu ära kaotada) ja FM 13 patchi jutu samamoodi siia panna. Siis kogu teemaarendus ka üheskoos.

      Vähemalt selline mõte mul peast läbi jooksis aga kui ei sobi, siis ei sobi.
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        #33
        Mul viskab mängu resolutsiooni üli väikseks ja eesti liigat ei näita peale processimist, error on:
        "Warning: Could not process rule group settings in .../.../editor data/Eesti vol.3.dbc
        Eesti Karikas - Too many teams (12) requested from III liiga lääs (11 teams)"

        Mingi meeskond III.W'st puudu vms?

        Kommentaar


          #34
          tõmbasin selle esimeses postituses oleva. Sama error, mis eelmises, aga esiliigas. editisin, tegin ühe meeskonna juurde. aga ikka sama error aga siis III liigaga, aga sellest sai kõrvale hiilida ja normaalse pildiga mängu alustada. Aga sinna "select nations/leagues" lehele eestit ei tekkinud, kust selle valida saab? ja teine küsimus ka, ma ei leia seda "select all players from nation" nuppu enam. äkki oskab keegi seletada?

          Kommentaar


            #35
            Kui ma panin need failid sinna ära (C:\Users\...\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\editor data), kas ma siis näen Eesti liigat seal "Choose nations" lehelt?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Peelo Vaata postitust
              tõmbasin selle esimeses postituses oleva. Sama error, mis eelmises, aga esiliigas. editisin, tegin ühe meeskonna juurde. aga ikka sama error aga siis III liigaga, aga sellest sai kõrvale hiilida ja normaalse pildiga mängu alustada. Aga sinna "select nations/leagues" lehele eestit ei tekkinud, kust selle valida saab? ja teine küsimus ka, ma ei leia seda "select all players from nation" nuppu enam. äkki oskab keegi seletada?

              Mis patch sul on? Need eesti liigad siin on kõik mängitavad 2012.0.4 patchiga, uuematega pole muudetud.

              Kommentaar


                #37
                mul on 2012.0.4. see eesti liiga peaks sinna Euroopa alla (sinna, kus selectid inglise, saksa vms liigad) tekkima või on vaja see kusagilt mujalt leida?

                Kommentaar


                  #38
                  Saate anda selle 2012.0.4 patchi downloadi palun?

                  Kommentaar


                    #39
                    Alustasin nullist fm2012 eesti liigade loomist, aga enne 2013 versiooni välja tulemist pole oodata ka fm2012 eesti liigasi. Hakkan tasapisi tegema, ehk ei tule seekord vigu mis eelmisel korral kui sai kiirustatud.

                    Kommentaar


                      #40
                      Need Balti Liiga mängude võidurahad on vähe paigast ära. Grupifaasis saad võidu eest 115K aga hiljem summad langevad. Peaks justkui vastupidi olema.
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        #41
                        2012 pole vast suurt mõtet enam vaeva näha, et kõva Eesti liiga valmis meisterdada.

                        Aga 2013 versiooniga seoses tekkis selline mõte, et võiks teha mingi korjanduse ja maksta kellelegi, et saada üks korralik andmebaas. Ja mitte piirduda ainult mängijate nimede ja staadionite jms sisse trükkimisega.

                        Selleks, et mängijate andmebaas veidi mitmekülgsem (potentsiaal eelkõige) ja õigem oleks:

                        - uurida näiteks top skoorerite tabeleid.
                        - suhelda e-maili teel klubidega, et nad annaks teada, kes nende ridades tõesti hea mängija on. (ei pea puhaste atribuutideni minema, lihtsalt potentsiaali poolest)
                        - uurida veidi, millised mängijad on noortekoondisi esindanud näiteks.

                        Siis saaks madalamates liigades ka mingi põneva satsi kokku panna näiteks.

                        Oleks nõus isegi 10-15 eurot selleks loovutama või tegema ise, kui aega peaks olema.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Taneli ideel on jumet, tõenäoliselt oleks nõus toetama.

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma olen isiklikult mõelnud teha üks korralik andmebaas, kuid kas ma nõnda põhjalikult asja ette viitsin võtta - peab mõtlema.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #44
                              FM2012 eest ma sulle ei maksa. Ei viitsi seda mängidagi enam. Uus FM oktoobris välja umbes vist, siis võiks detsembri lõpuks vabade päevade sisustamiseks valmis olla.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                FM2012 eest ma sulle ei maksa. Ei viitsi seda mängidagi enam. Uus FM oktoobris välja umbes vist, siis võiks detsembri lõpuks vabade päevade sisustamiseks valmis olla.
                                FM12 editor pidigi suht juust olema. Eks oktoobris peab vaatama seda asja.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X