320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012 - Eesti liigad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Võid raha omale jätta, see mission on juba käsil!
    Hetkel täiendan vikipeedias andmeid nagu eesti liigad (tabelid jne), eesti jalgpalli klubid ja nende koosseisud, staadionid jne. Kogu kupatus ühe sõnaga. Aeg-ajalt lisan ka asju fm12 andmebaasi millega ma nullist alustasin. Kui wikis ja fm2012 on kõik olemas, siis on lihtne need hiljem fm2013 peale üle kirjutada.

    Selle kuu teisel poolel soetan omale ka 'Estonian Football 100' raamatu milles pidavat kõige täpsemad andmed olema eesti liigade ajaloo kohta. Netist vaadates sa ei leia palju. Osaliselt vigased tabeleid on, aga see ka kõik. Igatahes, järgmine FM saab tulema võimsa eesti andmebaasiga, garanteerin seda!
    Plaanis on minna nii detailseks, et kõikide mängijate eelnevad hooajad ja saavutused on kah kirjas.

    Kommentaar


      #47
      Kui aga ikkagi läheb raha korjamiseks siis panen ka oma osa
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas blue88 Vaata postitust
        Võid raha omale jätta, see mission on juba käsil!
        Väärt ettevõtmine! Aga kui kunagi abi peaksid vajama, siis anna siin teada - usun, et ka peale minu oleks abistajaid
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #49
          Muideks, ma ei mäleta kas olen siin seda maininud aga mina olen eesti liigaga mängimas hetkel hooaega 2023. kui kellegil on võetud liigade probleeme mil lihtsalt ühest hetkest ei teha enam mängukavasid ja asi jookseb kinni, siis võtke lahti editor ja pange iga liiga juurde märge, et reserve tiime pole võimalik promotida.

          Hetkel olen algusest peale mänginud ühe klubiga, alustasin 3ndast liigast. hetkeks saanud 4 korda järjest meistriliigas võitu nautida. Lisaks 2 korda järjest osalenud euroopa meistrite liiga alagrupis. korra sealt kaudu pääsenud euro cupi play offi kus jõudsin veerand finaali kus meid hävitas selline portugali meeskond kui seda on SLB.

          Eesti meistriliiga asub aastaks 2023 euroopa competition rankingus 41-el kohal. Europea club rankingus asume aga lausa 64ndal kohal. selles tabelis teised eesti klubid:
          170 flora
          253 trans
          260 levadia
          274 kalju
          275 tulevik
          276 sillamäe kalev
          277 tammeka

          klubi staarmängija on vaieldamatult algeeria koondise ründaja Nassim Bouzid kes on alles 22a. aga value on ligi 11 milli. Eesti koondises mängib või on mänginud minu klubist 13 mängijat. väärtuslikeim eestlane on 21a. poolkaitsja Fred Pajula kes tulnud oma klubi süsteemist ning tema väärtus on 2,6 milli. Andekaim oma noortesüsteemi mängija on aga ründaja Rauno Laansoo kes 20a. tegi ka äsja Eesti koondises debüüdi ning lõi 1-5 kaotus mängus penaltist värava.

          Eesti koondisel üldiselt läheb kehvasti, kusagil 1 aasta on kõigutud edetabelis 120 koha kandis, enne seda 150 või all pool. Koondises on üks kodustatud algeerlane kelle tase ongi eesti koondise tase. Koondise väärtuslikum mängija ongi Fred Pajula kuid parima abilityga on Marko Meerits kellel järgneb Rene Puhke. Tugevaimas klubis mängib 22a. äärepoolkaitsja Kaarel Toom Aston Villas, kes küll enamasti on laenus olnud kuid ability järgi peaks seal mingi hetkel asjalik vahetus olema.

          Kommentaar


            #50
            Kuidas panna eesti liigat Football Manager 2012. Ei oska seda asjandust. Ette tänades.

            Kommentaar


              #51
              tõmbad alla selle teema kõige esimeses postis oleva asjanduse. ja paigutad selle oma arvutisse kausta

              my documents/sports interactive/football manager 2012/editor data

              kui sellist kausta nagu editor data ei ole, võid selle ise teha.

              Kommentaar


                #52
                alustasin eesti liigat ühe 3.nda liiga klubiga mängu ja olen jõudnud välja meistriliigasse. probleem selline, et võimatu on palgata treenereid ja muud personali, sest saan maksta makismaalselt palka 170 eur nädalas (rohkem klubi ei luba vist), aga kõik tahavad rohkem saada, isegi suvalised nõrkade näitajatega treenerid. Ja samas saaksin maksta kõrgemat palka, pool wage budgetist on kasutamata. Klubi staatus on semi-pro, ilmselt on asi selles, kuidas saada pro-klubiks? Mängijate palkamisega on sama asi, aga neile saab anda kõrgeid boonuseid ja kuidagi veab välja.
                ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                Kommentaar


                  #53
                  Tõsiselt ka, blue, oled head tööd teinud ning väärid tunnustust! Kui FM2013 aeg on käes, siis ära häbene ning lase Meil enda vaeva ka veidi tasustada!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                    alustasin eesti liigat ühe 3.nda liiga klubiga mängu ja olen jõudnud välja meistriliigasse. probleem selline, et võimatu on palgata treenereid ja muud personali, sest saan maksta makismaalselt palka 170 eur nädalas (rohkem klubi ei luba vist), aga kõik tahavad rohkem saada, isegi suvalised nõrkade näitajatega treenerid. Ja samas saaksin maksta kõrgemat palka, pool wage budgetist on kasutamata. Klubi staatus on semi-pro, ilmselt on asi selles, kuidas saada pro-klubiks? Mängijate palkamisega on sama asi, aga neile saab anda kõrgeid boonuseid ja kuidagi veab välja.
                    treeneritega on lihtne. paku seda summat neile hästi palju, lihtsalt iga pakkumisega muuda lepingu pikkust. mina olen seda varianti pidevalt kasutanud ja enamasti on see ka õnnestunud. mängijatega aga pole kordagi õnnestunud :P

                    Kommentaar


                      #55
                      2015 aastal enam Meistriliiga ei alanud ning kas see tähendab, et meistriliiga jooksis kokku?

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas hatukas Vaata postitust
                        treeneritega on lihtne. paku seda summat neile hästi palju, lihtsalt iga pakkumisega muuda lepingu pikkust. mina olen seda varianti pidevalt kasutanud ja enamasti on see ka õnnestunud. mängijatega aga pole kordagi õnnestunud :P
                        tänud abi eest, asi hakkas toimima, nüüd tuleb hakata püüdma euroopa kohta järgmiseks aastaks:P
                        ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                        Kommentaar


                          #57
                          küsimus eesti liiga kohta kuidas saaks nii et III liigast(PÕHI;IDA LÄÄS;LÕUNA)saaks edasi 2 meeskonda II liigasse IDA/PÕHI ja LÄÄS/LÕUNA) ja vastupidi langetakse III liigasse.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                            2015 aastal enam Meistriliiga ei alanud ning kas see tähendab, et meistriliiga jooksis kokku?
                            ülal pool tegelikult mainisin kuidas sellest üle saab probleem on tegelikult nendes reserve tiimides. tee editor lahti selle eesti liigaga ja tee nii, et reserve tiimid ei saa ühestki liigast promotida. ise olen hetkel aastas 2024

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                              tänud abi eest, asi hakkas toimima, nüüd tuleb hakata püüdma euroopa kohta järgmiseks aastaks:P
                              edu. aasta 2024 ja olen oma klubiga euroopa meistrite liiga play offis. vastaseks olympique lyonnaisi vastu, edasi ilmselt ei saa. liiga suur pähkel pureda :P juba alagrupist edasi saamine oli puhas ime.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
                                küsimus eesti liiga kohta kuidas saaks nii et III liigast(PÕHI;IDA LÄÄS;LÕUNA)saaks edasi 2 meeskonda II liigasse IDA/PÕHI ja LÄÄS/LÕUNA) ja vastupidi langetakse III liigasse.
                                editori kaudu, siis pead aga oma mängu otsast alustama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X