320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

    Kas sellele tegelasele üldse mingi spordiala või sportlane meeldib?Nüüd on siis Kadri Lehtla talle ette jäänud.Ma ei imestaks kui varsti see mees kellegilt kolki saaks.Kuna ta eriline tegelane ja usun,et ka tulevikus tuleb tema suust puhast sitta siis väärib ta eraldi teemat.
    Raadiosaates "Mehed ei nuta" vaidlesid Õhtulehe lehemehed Jaan Martinson ja Tarmo Paju Postimehe ajakirjaniku Peep Pahviga, kuidas lahendada laskesuusakoondise tüli.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Ära võta südamesse. Pahv provotseerib ja see toob klikke ja müüb lehte.

    Kommentaar


      #3
      Piimavedaja edulugu. Ka sinust võib saada arvamusliider.

      Kommentaar


        #4
        Täna siis härra Pahv ''hiilgas'' saates Mehed ei nuta väitega, et Eesti jalgpalli koondis ei saa käesoleval 2012 aasta neljas mm-2014 valikmängus ühtegi punkti. Härra Pahv pidas normaalseks sedagi,et Andorra võidab meid. Oma väided kaitses ta sellega, et Fääridele me ju kaotasime. Võib ainult öelda härra Pahvile,kas aastavahetuse alkohol ikka on verest kadunud või pole veel kaineks saanud?

        Kommentaar


          #5
          Keegi osav võiks Pahvile trolli näo ette photoshoppida.

          Kommentaar


            #6
            VÄhemalt sain ma sealt saatest kalendri!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              VÄhemalt sain ma sealt saatest kalendri!
              Ja ilmselt teenitult väga õige ennustuse eest.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #8

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  #9
                  hmm. ei saa aru, mis pahvi-vastane kampaania siin käib. "mehed ei nuta" saates on ta kolmest saatejuhist raudselt kõige karismaatilisem, jõulisem ja täidab oma rolli kõige veenvamalt. eks kogu see saade olegi ju tongue-in-cheek. paberil ei ole ta ka sugugi teistest kehvem, kuigi parem ka mitte. selline on lihtsalt eesti spordiajakirjanduse tase.

                  mulle on pigem natuke ette jäänud kõigi poolt (üle)hinnatud tarmo tiisler. tema liighumanitaarsus muutub sporti kommenteerides kohati koomiliseks, ja see habemesse torisemine ei istu. need "steivi lood" on ka muidugi piinlikud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Pahvi viga on et Ta ei armasta jalgpalli. Paljud on sellise veaga!

                    Kommentaar


                      #11
                      Ta on siiski tubli, et ei ürita seda jalkavaenulikkust varjata. Kohati küll provotseerib ilmselt meelega ja ega see ilus pole.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                        Pahvi viga on et Ta ei armasta jalgpalli. Paljud on sellise veaga!
                        Ma parandaks sinu lauset...ta mitte ei armasta, vaid VIHKAB jalgpalli. Tema elu eesmärk on jalgpall Eestis välja suretada...seda on näidanud ka inimesi tööle (mitte)võttes...ühesõnaga näitab välja oma viha jalgpalli vastu ka seadust rikkudes. Igatahes pahvinärakas võib perse ka minna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Ma parandaks sinu lauset...ta mitte ei armasta, vaid VIHKAB jalgpalli. Tema elu eesmärk on jalgpall Eestis välja suretada...seda on näidanud ka inimesi tööle (mitte)võttes...ühesõnaga näitab välja oma viha jalgpalli vastu ka seadust rikkudes. Igatahes pahvinärakas võib perse ka minna.
                          Vince läheb ja suretab jalka välja!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vince läheb ja suretab jalka välja!
                            vints on minu kolleeg nüüd vää? võetaks ka siin igasuguseid tööle!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Vince läheb ja suretab jalka välja!
                              Edu Vintsule ja loodetavasti ei kirjuta Pahv Vintsu viimasel tööpäeval tema seinale sellist lauset (nagu ta paar päeva tagasi ühele vennale kirjutas)- Oinavilli, Munauudu, Mökuruudi... nii võiks vist võtta kokku sinu aastad Postimehes...
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X