320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein Lang, kultuuriminister, tegutseb jälle. Seni on ta proovinud oma tugevust võitluses Eesti muuseumide ja raamatukogudega, ent viimastel kuudel on suunanud löögirusika lausa Euroopasse. Ta olla reageerinud valuliselt, kui suvel tuli uudis, et Eesti Rahvusringhääling omandas ligi 100 000 euro eest kolmeks aastaks maailma rattaspordi tippsündmuse Tour de France’i ehk Prantsusmaa velotuuri teleõigused.

    Siinkohal Pulleritsult täitsa asjalik jutt kui see traditsiooniline jalka kallal plõksimine välja jätta.

    Kommentaar


      Pahv paneb paela? pullerits paneb pihku?
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Pullerits strikes again

        http://www.tartupostimees.ee/1184240...lahing-jatkub/

        Kommentaar


          Oota, mis siin valesti on ?

          Ma nüüd ei teagi, see vist esimene kord elus, aga olen Pulleritsuga nõus. See otsus ei pesnud Veerpalu mainet kohe mitte kuidagi puhtaks. Pigem oli just see, et "me ei saa juriidiliselt võttes teda süüdi mõista" mis on täiesti klassikaline JOKK skeem.

          Sisu ei muutu.

          Aga üldiselt tore, kui inimesed õnnest nutta saavad. Tuletaks siin meelde seda Juure üleskutset teha FBsse grupp "Usume jõuluvana" !

          Kommentaar


            No nüüd räägib Pahv küll õiget asja! http://sport.postimees.ee/1306020/pe...b-toole-hakata
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              pullerits ja detroit. täitsa loetav kraam.
              Öelge Detroit, ja võib kihla vedada, et enamik näeb vaimusilmas autotööstust. Nüüd aga näeb Detroidi näitel, milleni viib valgete põgenemine suurlinnast ning vasakpoolne juhtimisstiil, kirjutab ajakirjanik Priit Pullerits.
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Pahvi suust ka vahelduseks mõistliku juttu- http://sport.postimees.ee/2051818/li...evat-meeskonda
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  http://www.tartupostimees.ee/2582646...s-seedige-sonu

                  Pulleritsult sedapuhku äärmiselt asjakohane jutt.

                  Kommentaar


                    Kibestunud vanatoi ei anna ikka järgi! http://www.tartupostimees.ee/2622148...astav-jalgpall
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Võib-olla mu funktsionaalne lugemisoskus on kehva ja näiliselt purjus inimese poolt vormistatud tekst samamoodi kohmakas, aga kas Pullerits tõesti alles nüüd avastas, et sellist suurüritust dikteerib ikkagi meeletud rahasummad, mille pealt investorid ka tagasi tahavad saada?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Probleemi otsimine kohast kus seda pole. Kas ETV 2 pealt jääks mõni tähtis saade ära sellepärast? Ei. Jutul lõpp.

                        Mina näiteks pole aastaid (kümme) vaadanud ETV pakutavat suusaprogrammi, kas ma vingun ja virisen kuskil, et miks selline asi kavas on? Ei.

                        Ela ja lase elada nahui!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Minu arust tuleks teema pealkirja lisada K.M. Isand Muuli väljendas oma raadiosaates läbi lillede pettumust selle üle, et Kaljuveeri lahti ei lastud, kuna nad näitasid "suvi läbi" mingit mõttetut TdF-i, mitte aga Kaia Kanepi mänge (Muuli ise on harrastustennisist ja -treener, kelle tütar on omavanuste Eesti tipus - väga erapooletu, eks ole). Samuti olevat Kaljuveer süüdi, et ETV näitas mitme aasta eest öösel neid jalkakoondise mänge Lõuna-Ameerikast, kuigi "võib ju öelda, et jalgpalliliit või kes iganes maksis kinni aga milleks ometi;
                          sellised otsused jätavad küll väga kahtlase mulje, kas seal on kõik korras inimeste peades".

                          Ehk siis, vahet ei ole, kas maksis jalkaliit kinni või tuli see papp maksumaksja taskust, ühtmoodi sigadus ikka. Tõeline tõpratemp on ju öösel vutti näidata, kasvõi tasuta.
                          Tegelikult poleks viitsinud kirjutadagi, kui tüüp igal võimalikul ja võimatul juhul oma jalkavaenulikust välja ei näitaks, seda miskipärast tennisega vastandades. Mingis saates kunagi kilkas, et eesti rahva tarkust näitavat see, et tennise meistrivõistlustel oli rohkem rahvast kui vuti omadel jne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Minu arust tuleks teema pealkirja lisada K.M. Isand Muuli väljendas oma raadiosaates läbi lillede pettumust selle üle, et Kaljuveeri lahti ei lastud, kuna nad näitasid "suvi läbi" mingit mõttetut TdF-i, mitte aga Kaia Kanepi mänge (Muuli ise on harrastustennisist ja -treener, kelle tütar on omavanuste Eesti tipus - väga erapooletu, eks ole). Samuti olevat Kaljuveer süüdi, et ETV näitas mitme aasta eest öösel neid jalkakoondise mänge Lõuna-Ameerikast, kuigi "võib ju öelda, et jalgpalliliit või kes iganes maksis kinni aga milleks ometi;
                            sellised otsused jätavad küll väga kahtlase mulje, kas seal on kõik korras inimeste peades".

                            Ehk siis, vahet ei ole, kas maksis jalkaliit kinni või tuli see papp maksumaksja taskust, ühtmoodi sigadus ikka.
                            See koht saates oli tõesti piinlik. Üldse tasuks sellel härral spordi teemal suu kinni hoida, need korrad kus ta seda teinud pole ongi reeglina piinlikuks läinud - ebakompetentsust pritsib siis igas kaares. Aga siia teemasse teda siiski ei paneks, see pole siiski päris see klass.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Poiss läks väheke hoogu,aga seekord ma isegi olen rahul

                              http://õhtuleht.ee/568701/mehed-ei-n...ea-maitse-piir
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kohustuslik kirjatükk ka ikka valmis vorbitud. Kuigi ühes teises teemas seda jagatud, siis rohkem ikka läbu valdkonda kuuluv.

                                Selle kommentaari kommenteerimiseks tuleb kommentaar saata otse autori meilile: priit.pullerits@postimees.ee.
                                http://tartu.postimees.ee/2839867/pr...asvage-suureks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X