320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P.P. & P.P. ehk Pahv-Pullerits vs. JALGPALL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Pahvi junkrud on järgmise uudise valmis treinud- http://sport.postimees.ee/744846/pil...jal-valjakule/
    Uudis uudiseks, aga palja munniga pildid... oleks siis vähemalt uduseks teinud või midagi. Loomulikult uudise tegija oma nime alla ei pannud. Vince sina või?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Pahvi junkrud on järgmise uudise valmis treinud- http://sport.postimees.ee/744846/pil...jal-valjakule/
      Uudis uudiseks, aga palja munniga pildid... oleks siis vähemalt uduseks teinud või midagi. Loomulikult uudise tegija oma nime alla ei pannud. Vince sina või?
      minu meelest peaksid sa peeglist enamvähem samasugust pilti igal hommikul nägema, et ma ei saa nagu aru, mis sind häirib siin nii väga.

      (kui muidu sellest kergem hakkab, siis vastus küsimusele on ei)
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #33
        minu meelest küll Rein näost m*** ei ole

        Kommentaar


          #34
          ahh, see on vinci mingi kinnisidee, et kõik peaksid olema tema moodi
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            minu meelest peaksid sa peeglist enamvähem samasugust pilti igal hommikul nägema, et ma ei saa nagu aru, mis sind häirib siin nii väga.

            (kui muidu sellest kergem hakkab, siis vastus küsimusele on ei)
            Ma ei tea küll kuidas sinuga on, aga mina hommikuti alasti peegli ees ei tantsi ega poseeri.
            Kahju, kui sa aru ei saa, et piltidega on hea maitse piir ületatud. Häirib veel, et väga sageli selliste "spordiuudiste" puhul autor oma nime alla ei kirjuta. Huvitav millest selline käitumine, äkki sa valgustakisid mind (juhul kui sa tohid seda teha)?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #36
              esmase postituse uba oli rohkem selles, et äkki pole siiski päris esmatähtis, mida mina isiklikult arvan schwantzudest lehes või kes selle nupu tegi. kui sul oleks tõsine mure, siis oleks ju loogiline esmalt pöörduda vastavasse kohta järelepärimise/kurtmisega.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #37

                Pole küll Peep

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  no aga sama kade ja kibestunud
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    #39

                    Lisaks saab veel häbematult palju reklaami

                    Kommentaar


                      #40
                      huvitav, kas PP teab, mis turniir täna Eestis algab?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        huvitav, kas PP teab, mis turniir täna Eestis algab?
                        Täna arvatavasti teab (kuigi niikuinii ei tunnista, et teab)...reklaami juba palju igal pool olnud. Komöödia oli lugeda seda. Ta ise ütles ka ära miks jalgpalli näidatakse ju...jalgpalli vaatavad alates bombsidest lõpetades poliitikutega mitte ainult teatud väike huvigrupp. Tema see jalgratta sport...tean ühte kes oli proff...ausõna ei taha näha mõndasid kaadreid mida seal tehakse (kuigi usun, et need kaadrid jäetakse välja)...kuulata oli samas huvitav erinevaid taktikaid jms mida tehakse.

                        Kommentaar


                          #42
                          Lisaks veel selline tekst
                          Isegi suvaline murdmaasuusatamise MK-etapp Otepääl, kust sugugi kõik maailma parimad pole osa võtnud, on oma tasemelt kõvem kui U19 EM. Nende jumbude tase, kes tulevad siia mängima, ei küüni veel kusagile. Küll näete, publik näitab seda - ei kogu need mängud suurtes linnades soojal suvisel puhkuste ajal tribüünidele sama palju vaatajaid nagu suusatamise MK-etapid külmal talvisel ajal metsade äärde pealinnast väga kaugele lume sisse.

                          Kommentaar


                            #43


                            Sellel lehel on ka vähemalt üks täna algava turniiri uudis. Kes leiab? Kas PP isiklikult keelab uudiseid teha, või siis saadetud pressiteateid avaldada? Mis oleks muidugi kurb, kuna tegemist on väidetavalt sõltumatu ja avaliku ajalehega.

                            PM jalgpalliuudistes oli täna algavast turniirist seni värskeim uudis 66. kohal ja pärines 27. juunist.

                            Kommentaar


                              #44
                              Äkki peaks EJL mingi järelepärimise tegema PM'i, et mis toimub kas Pahvinägu ikka sobib tööle sellisesse kohta? Teistel lehtedel oleks ka materjali skandaalike tekitada kuidas üks inimeseloom spetsiaalselt oma tööd ei tee ja tööd kasutades oma pettumust välja elab ja seda nii suures kohas nagu seda on PM

                              Kommentaar


                                #45
                                Vaatasin täna Hiiu pubis semudega paralleelselt U-19 vutti ja ratturite TdF-i...no fakk, peale finiši pole midagi vaadata, ausalt igav!

                                Ja ma ei ütle niisama, peale suusatamise järgijätmist sai vokki kõvasti sõidetud, nii maanteel, kui mägirattaga, Maximusi ja Elione, Tallinna ja Tartu maratone ning igast muid vidinaid + väiksemaid triatlone. Ise on kihvt osaleda ja sõita, aga vaadata pole seal suurt midagi. Ehk, kui mägedes ära hakkavad paugutama, siis võibla on midagi...Küljetuule-filmi võib ka mõne korra elus vaadata.

                                Aga muidu on küll nii, et aeg on sealmaal, et vutti vaatab varsti ikka iga koduperenaine. Ma ei tea, kas Pulliprits on soe peast, aga sellisel kujul on käimatõmbamine isegi väga endale ise anaali tegemine.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X