320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Black Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Black Day

    Otsisin pisut, aga ei leidnud eraldi teemat müramuusika austajatele. Kui on siiski olemas, siis juhtige pime kohale, seni las olla must päev, vastandudes rohelisele.

    Kahetsusväärsel kombel on metalbändide keskmine eluiga lühem kui afroaafriklastel ja needki, mis kauem püsivad, saavad ainult viletsamaks minna. Pillinäppimise seisukohast nad arenevad, müratekitamise seisukohast muutuvad pehmodeks. Olen kuulnud, et ka metali fännid pidid vanemaks saades pehmema peale üle minema, aga emb-kumb, kas ma olen aeglase arenguga või lihtsalt erand, igatahes tahaks musta metalli oma playlisti juurde.

    Niisiis. Vaid paarituhandene playlist on end ammendama hakanud, tuttavate bändide uued albumid valmistavad enamasti pettumuse, suureks erandiks Samael'i Above (2009) ja Skyforger'i Kurbads (2010). Kui kellelgi on aega ja viitsimist tuhnida mu last.fm'is ja soovitada midagi, siis ma oleks ülimalt tänulik. Loodetavasti suudab mu last.fm vastusoovitusi ka jagada (neid automaatseid soovitusi ma ei kuula, need ei kipu mu maitsega ühtima).

    Esimesse postitusse peaks sobima minu absoluutne lemmik:

    Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

    #2
    Alusta algusest. Ahaa Ahaa mul selge on A jne...

    Klassikud
    Amon Amrath:
    Amorphis:

    Ja krt son im dissapoint, very dissapoint. 0 Hypocrisyt? le fck?

    Kommentaar


      #3
      Kas sa Lamb of God oled katsetanud .kunagi koju töölt jõuan võin jagada muid soovitusi veel.
      grill ja mina käime ühte sammu .....
      edasi grill.....

      Kommentaar


        #4



        Kommentaar


          #5
          Fear Factory'ga seonduvalt lisaks uuema aja diskometali Sybreed



          Ja Hypocrisy'le kirjutan ka kahe käega alla

          Pluss norra musta metalli - Khold




          PS Vabadan ette kui bändid on last.fm'i kontol olemas, tööarvuti ei luba sinna ligipääsu ja üle kontrollida ei saa
          308

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Stok
            Splendido, muchas gracias! Amon Amarthi ja Hypocrisy panen õhtul sikutama, Amorphis tahab veel kuulamist ja seedimist, doom ei ole just päris see, mis mind innustab töölainele.
            Ütleb mees kellel on doom metali lipulaev Paradise Lost auväärsel teisel kohal

            Kommentaar


              #7
              Mis mõttes sa oled ühte lugu 3800 korda kuulanud? Jätsid arvutis loopima ja läksid ise suvepuhkusele?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Stok
                Lipulaev võis ta ju olla, tänapäeval on nad doomist väga kaugel. Täitsa gothic ju.
                Tõsi ta on.

                A tähega jätkates:
                Abigor- mis juhtus enne Summoningi

                Arcturus- enam ei mäleta kelle kõrvalprojekt see band oli, aga tootsid ikka puhast kulda

                Ancient paistab sul olemas olevat 1 album. Soovitan teisi kah.

                B täht algab Bathoryga. Bathory on black metali nurgakivi.


                Beherit


                Burzum ja Borknagar on sul kenasti esindatud.

                Kommentaar


                  #9
                  Eesti bänd Neoandertals

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    B tähega veel Belphegor:

                    308

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Stok
                      Neoandertals - 100% müra. Ehk nagu enamik eesti metalbände.
                      Tahtsid ju müra
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #12
                        kurat, ma lugesin sõna mürarokk ja mõtlesin, et noise rock'i sõpradele midagi, aga pidin pettuma. mitte, et mul tumemetali vastu otseselt midagi oleks. sellest hoolimata jään oma esimese mulje juurde ja postitan mürarokki aastast 1991.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Stok
                          Neoandertals - 100% müra. Ehk nagu enamik eesti metalbände.
                          Neoandertals ei ole müra. See on gurmeemuusika millele ehk kõik ei saagi esimese hooga pihta. Tööl ja lastega pargis jalutamiseks ta ei kõlba. Küll aga tuled reedel koju, tõmbad kardinad ette, joonistad põrandale pentagrammi, paned mustad küünlad põlema, jood klaasi värsket verd või kui tööpäevast väsinud ei ole siis veristad kitse. Paned Neoandertalsi peale, volüümi põhja ja naudid .

                          C algab manistreamiliku Cadaveria'ga

                          Carpathian Forest

                          Soomlaste meloodiline Catamenia

                          Celtic Frost- pole just mitte bmi alustalasid, aga ilmselt 1 suurimaid metal bändide mõjutajaid üldse.

                          Cruachan- iirlaste asjandus


                          Cradle of Filth on sul esindatud, seda ei hakka mainima.

                          Kommentaar


                            #14
                            tagide putitamiseks kasuta mp3tagi

                            Mp3tag is a powerful and easy-to-use tool to edit metadata of audio files.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mulle meenus karvase muusikaga ühed kunagised klassivennad, kes hakkasid pikki juukseid kasvatama, endale markeritega tätoveeringuid joonistama ja mingit "vihkan kõike elusat"-juttu ajama. Mingi hetk tegid lisaks veel vanas katlamajas kummiliimiga pentagrammi maha, panid põlema ja tegid video, kuidas nad seisavad selle pentagrammi ääres, käed rinnal ja silmis kaugelevaatav ja karm pilt. Oli õudselt vinge nende arvates.
                              Tänapäeval on põhiline saatanamees maanteeameti pressiesindaja ja hausipede.
                              Võru elu AD 1998.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X