320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koondise keskkaitse tulevik.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Minu arvates keskkaitses on praegu tulevikule mõeldes hea seis: Klavan, Rähn ja Stjopa vanad tegijad ja noortest peale tulemas Morozov, Reintam ja Kiidron. Nende puhul on praegu põhiline saada mänguaega, Morozovi võiks ka välismaale saada. Keskpoolkaitses on minu arvates veidi nukram seis.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
      Minu arvates keskkaitses on praegu tulevikule mõeldes hea seis: Klavan, Rähn ja Stjopa vanad tegijad ja noortest peale tulemas Morozov, Reintam ja Kiidron. Nende puhul on praegu põhiline saada mänguaega, Morozovi võiks ka välismaale saada. Keskpoolkaitses on minu arvates veidi nukram seis.
      Pole seal keskel ka midagi hullu.Mošnikov on noor ja tasemelt on juba Sanja ja Vungiga suht võrdne või isegi parem. Ja U 19 EMil oli keskpoolkaitse kohati meil parim positsioon. Suurim mure on pigem paremkaitse.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
        Minu arvates keskkaitses on praegu tulevikule mõeldes hea seis: Klavan, Rähn ja Stjopa vanad tegijad ja noortest peale tulemas Morozov, Reintam ja Kiidron. Nende puhul on praegu põhiline saada mänguaega, Morozovi võiks ka välismaale saada. Keskpoolkaitses on minu arvates veidi nukram seis.
        Kiidroni asemele Mets, ma pakuks, ja üldsegi mitte Flora-meelsuse pärast. Olete Metsa viimasel aastal mängimas näinud? Raju! Morossil oleks jah aeg HILJEMALT peale seda hooaega piiri taha kiigata, Levadia jääb talle järgmisel hooajal kindlasti kitsaks, kui ta seda juba praegu ei ole. Reintam on oma vähestes koondisemängudes täitsa sümpaatselt esinenud.

        Kommentaar


          #19
          Pisut offtopic aga kui juba keskvälja tulevikule jutt liikus siis Luigend on seal kindlasti tulevik. Minu arust tegemist tõelise CM - iga, ehk siis mehega kellel on nii loovad oskused, kui ka hea mängulõhkumine. A - koondise kutse ei ole loodetavasti kaugel, + punktid ka juba selle eest, et tegemist on omapärase ja põneva mängijaga!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Pisut offtopic aga kui juba keskvälja tulevikule jutt liikus siis Luigend on seal kindlasti tulevik. Minu arust tegemist tõelise CM - iga, ehk siis mehega kellel on nii loovad oskused, kui ka hea mängulõhkumine. A - koondise kutse ei ole loodetavasti kaugel, + punktid ka juba selle eest, et tegemist on omapärase ja põneva mängijaga!
            Luigend CM??? Mängulõhkumine oli tal üsna kehva U-19 turniiri põhjal, loovust isegi natuke on.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Morossil oleks jah aeg HILJEMALT peale seda hooaega piiri taha kiigata
              Ongi aeg ka Ingermannile ruumi teha, kes samuti U19 turniiril halvasti ei esinenud. Tema kahjuks oli tal kõrval Mets, kes veel eredamalt esile tõusis. Ja nõustun, Mets nelikümmend korda etem Kiidronist!

              Ühesõnaga keskkaitse pärast mina küll ei muretse. Võib-olla aastakese muretsen, aga kaugem tulevik näib helge olevat

              Ennist mainitud paremkaitse jah pigem probleem, sest kedagi pole peale tulemas - U21 koondise Kulinitš on ikka väga kehvake ja temast koondise tasemel asja vast ei saa, U19 koondise Kukebal oli ikka väga viisakas ja lubas vastastel endaga kõike teha. Need esimesed halvad näited, mis meenusid. Häid näiteid ei ole.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Ja U 19 EMil oli keskpoolkaitse kohati meil parim positsioon.
                Eeeeee....mismõttes?

                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Kiidroni asemele Mets, ma pakuks, ja üldsegi mitte Flora-meelsuse pärast. Olete Metsa viimasel aastal mängimas näinud? Raju! Morossil oleks jah aeg HILJEMALT peale seda hooaega piiri taha kiigata, Levadia jääb talle järgmisel hooajal kindlasti kitsaks, kui ta seda juba praegu ei ole. Reintam on oma vähestes koondisemängudes täitsa sümpaatselt esinenud.
                Vähemasti kodumängus Baseliga oli just Mets ühes väravas süüdlaseks, kui ei suutnud kasti tulnud palli ründaja eest puhtaks lüüa. Rahvusvahelisel tasemel kindlust napib veel. Eks kaitsemängijatel(eriti keskkaitsjatel) ole ka suurem pinge ja eriti suur vastutus. Sellesmõttes on noor mees muidugi väga heal tasemel. Tuleb anda aega atra seada ja võimalusel mõni sõprusmäng kõigepealt U-21 tasemel, pole ta ju veel sealgi kanda kinnitanud.

                Kommentaar


                  #23
                  mida joel indermittest arvates? kaugemas tulevikus. ka huvitav mängumees ju. mitte otse a-koondise juures, esmalt välismaale, aga ta ju jäi ainult mõne päeva jagu u19 satsist välja. ma usun, et oleks muidu kodusel turniiril väljakul ka mänginud.

                  Kommentaar


                    #24
                    kas kõik on ikka täiesti veendunud klavani sobivusest keskkaitsjaks?
                    nähtud mängudes mulle on jäänud mulje et temas pole seda otsustavust alati mida vaja oleks.
                    otsustavust olla viimane ankur.

                    kas poleks tema parem või õigem koht platsil näiteks kaitsev keskpoolik, vungi/dmitrievi asemel?
                    kaitses siis rähn-stepanov kasvõi näiteks.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Vähemasti kodumängus Baseliga oli just Mets ühes väravas süüdlaseks
                      No Kiidronist Horvaatia vastu ei hakka me rääkimagi, eksole.

                      Ma tahan öelda seda, et kõik noormängijad panevad kala aeg-ajalt. Tuleb vaadata aga üldist mängustiili ja klassi ning Metsal on ikka talenti kamaluga rohkem antud. Eriti nauditavad on tema maast teravad püstsöödud keskväljale ning isegi ründajatele - nii U19 kui ka Flora kasutab teda nii rünnaku alustajana - ning aasta lõikes on olnud näha, et täpsusprotsent kasvab aina ning varasemad ohtrad vead sellest on jäänud minevikku. Ta sihuke Piirojaliku pöörase julguse ja Klavanliku pallikäsitlemise kombinatsioon. Väärt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Absoluutselt, ma ei kahtlegi, et tegu on perspektiivika vennaga. Eks aeg näitab kuidas see talent realiseerub.

                        Kommentaar


                          #27
                          Mul paar välismaalasest tuttavat, kes Metsa mängimas näinud on, peavad teda väga talendikaks. Ja ma olen nõus, Eestis kindlasti üks suuremaid lootusi keskkaitse kaugema tuleviku tarbeks (või ka mitte nii kauge).

                          Mis Kiidronisse puutub, siis siin on mul kamaluga kahtlusi, kuigi tõsi, ma olen teda suhteliselt vähe mängimas näinud, Tšehhis pole ausalt öeldes kordagi. Niipalju aga kui olen, siis selle põhjal on seda arenguruumi ikka kolepalju...
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #28
                            Üks mängib Eestis ja teine mängib Tšehhis. Pakun, et maksimaalselt kahe aasta pärast on olukorra säilides jutt vastupidine. Kui see juba praegu nii pole, sest Eestis on neid kuningaid varemgi nähtud, kuid klubide tase pole siin isegi linnriigile vastav, mistõttu mängija kunnina tundubki.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Üks on 19, teine on 22.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Üks mängib Eestis ja teine mängib Tšehhis. Pakun, et maksimaalselt kahe aasta pärast on olukorra säilides jutt vastupidine. Kui see juba praegu nii pole, sest Eestis on neid kuningaid varemgi nähtud, kuid klubide tase pole siin isegi linnriigile vastav, mistõttu mängija kunnina tundubki.
                                Samas, ega see Tšehhi 2. liiga pole ka nüüd kindlasti teab mis näitaja. Selge see, et paremad tingimused arenguks kui Eestis, aga arengumõttes on kõik ikka rohkem mängijas endas kinni.

                                Olgu kuidas on, aga jään endiselt Kiidroni suhtes skeptiliseks, kuni ta suudab vastupidist tõestada.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X