320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ega siin palju variante ei ole.
    A- Martin. Eriti muidugi ei usus, et peatoimetaja neil uudiseid treib
    B- Mõnuagent aka kes-on-dannar-leitma?
    Noh, eika ka ju kirjutas, et Elroni-inimene palus küsida, et kas sa oskad päeva ja liini ja aega öelda. Millest ma järeldan, et küsis Elronist artikli jaoks nendepoolset kommentaari.

    Kommentaar


      Ei küsinud Eika elronist kommentaari.

      Kommentaar


        Shparkz küsis?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ega siin palju variante ei ole.
          A- Martin. Eriti muidugi ei usus, et peatoimetaja neil uudiseid treib
          B- Mõnuagent aka kes-on-dannar-leitma?
          Võib ka olla, et variant A või variant B saatis selle postituse mõnele ajakirjanikule ja see tegi nupu.

          Kommentaar


            Ei.

            5tähemärki
            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Shparkz küsis?

            Kommentaar


              LOLL ON OLLA LOLL:
              Ühesõnaga. Kuu aega tagasi juhtus nii, et kõige pöörasema kuumalaine alguses viskas mul gaasiboiler korraga pildi tasku. Ei mingit sooja vett, ei mingit rahulikku duši all käimist. Paanika korralik, aga kuna ma olen ilgelt laisk lohe, siis lootsin, et äkki võtab boiler mõistuse pähe ja hakkab vabatahtlikult tööle. Möödus nädal, kaks - ei midagi. Vahepeal pesid end kas vanamoodsalt - kaks keedukannu veega soojaks, siis segad talutavaks ja valad piimakannuga vett pähe. Või otsisid linnamööda alternatiivseid dušše. Vahepeal vaatan boilerit ikka siit ja sealt, aga puutuda ka väga ei julge, kuna äkki lendab õhku. Kurdan korteriomanikule, soovitab helistada Gaspresse ja parandus tellida.
              Paar nädalat tagasi helistasin siis lõpuks Gaspresse ja küsisin, et, õu, millal teil oleks võimalik vaatama tulla. Öeldi, et graafik on nii täis, aga helistage avariitöödesse. Kuna ma muidugi olen veel laisem ja kuna mul tuli puhkus, siis pigem pesin end mööda Eestit ringi sõites hostelites, taaskord alternatiivkohtades või siis lihtsalt külma duši all, ee, karastudes.
              Täna viskas mul siis lõpuks üle ja helistasin Gaspre avariiteenistusse. Ja sealt hakkas see eriti loll tunne peale.
              "Mis boiler teil on?" küsiti.
              "Ee, noh, gaasiboiler, see ja see firma," vastasin.
              "Eiei, kas ainult vee jaoks või kogu küte," küsiti.
              "Vesi ikka," vastasin.
              "Milline ta välja näeb, uuem tüüp," küsiti.
              "Tead, ma ei tea, siin keskel on selline nupp ja siin siis selline nupp," vastasin.
              "Hmm," kostus teiselt poolt. "Ega tal patareid tühjad pole?"
              "Öööh, mida?" küsisin.
              "Noh, osadel selle firma boileritel on stardileegi jaoks patareid, mis asuvad vasaku nurga all..." öeldi.
              "Halli kaane all..." vastasin.
              Hall kaas tegi klõps, kaks suurt patareid kukkusid pihku.
              "... fakk, ongi," jätkasin.
              Teiselt poolt kostab naeru: "Vaheta need ära ja kui siis ka ei tööta, siis helista uuesti."
              Vahetasin, töötab.
              #kiidanteenindajat või midagi.

              Kommentaar


                lol, hea lugu Mõnuagent. Mul rebenes paar kuud tagasi õlikatla boiler ja oli ka ilge kepp, kindlustus ei tasunud ja tuligi neljanumbriline eurotsik välja käia ning terve kuu süüa körti

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  LOLL ON OLLA LOLL:
                  Ühesõnaga. Kuu aega tagasi juhtus nii, et kõige pöörasema kuumalaine alguses viskas mul gaasiboiler korraga pildi tasku. Ei mingit sooja vett, ei mingit rahulikku duši all käimist. Paanika korralik, aga kuna ma olen ilgelt laisk lohe, siis lootsin, et äkki võtab boiler mõistuse pähe ja hakkab vabatahtlikult tööle. Möödus nädal, kaks - ei midagi. Vahepeal pesid end kas vanamoodsalt - kaks keedukannu veega soojaks, siis segad talutavaks ja valad piimakannuga vett pähe. Või otsisid linnamööda alternatiivseid dušše. Vahepeal vaatan boilerit ikka siit ja sealt, aga puutuda ka väga ei julge, kuna äkki lendab õhku. Kurdan korteriomanikule, soovitab helistada Gaspresse ja parandus tellida.
                  Paar nädalat tagasi helistasin siis lõpuks Gaspresse ja küsisin, et, õu, millal teil oleks võimalik vaatama tulla. Öeldi, et graafik on nii täis, aga helistage avariitöödesse. Kuna ma muidugi olen veel laisem ja kuna mul tuli puhkus, siis pigem pesin end mööda Eestit ringi sõites hostelites, taaskord alternatiivkohtades või siis lihtsalt külma duši all, ee, karastudes.
                  Täna viskas mul siis lõpuks üle ja helistasin Gaspre avariiteenistusse. Ja sealt hakkas see eriti loll tunne peale.
                  "Mis boiler teil on?" küsiti.
                  "Ee, noh, gaasiboiler, see ja see firma," vastasin.
                  "Eiei, kas ainult vee jaoks või kogu küte," küsiti.
                  "Vesi ikka," vastasin.
                  "Milline ta välja näeb, uuem tüüp," küsiti.
                  "Tead, ma ei tea, siin keskel on selline nupp ja siin siis selline nupp," vastasin.
                  "Hmm," kostus teiselt poolt. "Ega tal patareid tühjad pole?"
                  "Öööh, mida?" küsisin.
                  "Noh, osadel selle firma boileritel on stardileegi jaoks patareid, mis asuvad vasaku nurga all..." öeldi.
                  "Halli kaane all..." vastasin.
                  Hall kaas tegi klõps, kaks suurt patareid kukkusid pihku.
                  "... fakk, ongi," jätkasin.
                  Teiselt poolt kostab naeru: "Vaheta need ära ja kui siis ka ei tööta, siis helista uuesti."
                  Vahetasin, töötab.
                  #kiidanteenindajat või midagi.
                  Mis igahommik erinevate naiste juures pesemisest sai ? Ei tasunud ära vöi ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Mis igahommik erinevate naiste juures pesemisest sai ? Ei tasunud ära vöi ?
                    Tegu pole enam esimeses nooruses foorumlasega. Iga hommik ei jõua.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Tegu pole enam esimeses nooruses foorumlasega. Iga hommik ei jõua.
                      Eriti sellise palavusega. Südar ootab nurga taga pmst.

                      Kommentaar


                        PZU kindlustus.

                        Müüsin auto maha ja teoreetiliselt ei pea kindlustusselts vanale omanikule raha kandma. Kuna autoostja tuli sitaks ootamatult ja kiiresti, jõudsin vaid õhtul kirjutada ja hommikul juba enne kella 9-t vastati ja küsiti lihtsalt andmeid.

                        Ehk siis super kliendisõbralik teenindus.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          eelmise nädala esmaspäeval tegin netivahendusel passi pikendamise taotluse ja neljapäeval sain kätte juba. Kuskil midagi ootama ei pidanud, jeebus kui lihtne.

                          -e- ID kaart nädalaga.

                          Kommentaar


                            Eesti Politsei kiitmine võib ka vist siin teemas olla? Igaljuhul austus patrullile, kes täna mulle Tallinn-Pärnu maanteel enne Märjamaad vastu tulid ja edasi sõitsid ilma peatumata. Point selles, et tegin nende nina ees ca 120km/h möödasõidu ning tagasireastumine jäi keskmisest hilisemaks.

                            Kommentaar


                              Parkisin mingis "2 tundi parkimist parkimiskellaga tasuta" parklas. Parkimiskella muidugi ei ole. Kirjutasin paberitükile parkimise algusaja ning panin armatuurlauale. Tagasi tulles oli kojamehe vahel parkimiskell parklaoperaatori poolt pandud. Vist oli Citypark.
                              Meeldiv lüke.

                              Kommentaar


                                Tegid pildi ja hakkad vaidlustama ikka? Või oli seal vajalik "elektrooniline registreerimine"?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X